12

@Rewolucja123 Gość kompletnie nie czyta gry i jest uprzedzony do poszczególnych piłkarzy, więc ich nie wystawia.

10

@Rewolucja123 Gdzie rytm meczowy? Ile minut dostał?

0

@busquets5 potężny zawodnik reprezentacji Hiszpanii, który w tym sezonie ma mniej minut nawet od Puiga, całe 4 w prem i 3 w lm, pozostałe 3 w fa/efl

4

@busquets5 a ty co, upatrujesz w nim zbawcy naszej defensywy?

0

@DaPidejpi za długie, nie czytam

0

Mats ostatnio strasznie obniżył loty, na myśl nasuwa się powiedzonko "z kim przystajesz, takim się stajesz"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Jak jeszcze raz przeczytam jakieś pierdolamento, że kolejny trener nie stawia na Puiga i że to o czymś świadczy, to się chyba zesram ze śmiechu. Valverde jeszcze miał jako tako kadrę po Enrique, a mimo to największe kompromitacje dostaliśmy za niego, a to co po Valverde to równia pochyła w dół, jeden doił krowy, drugi nie potrafi czytać gry.

3

@Barcza223 poza tym że nie umie czytać gry, i generalnie jedyne co umie to wystawić 11 na mecz, to nic

1

co za głąb, lenglet.....

0

@KORTIS z tym tempem to sobie może co najwyżej na squad battles grać

0

@MaziFCB 25x81.. duplikat moreno i nic więcej, 25x83.. nic, 20x84.. to be continued later ;x

1

@daniel32778 Valverde beton, Setien parodia, Koeman.. no właśnie

1

@DonMatteo901 ale lipa, takie fajne linki w fifce straci

1

@Rewolucja123 ano fatalny

0

@SamuraJack parke Dubiel bocian aroy miszka arab ambra gała lamborghini

3

@clyde gdyby nie ta cytryna.. Nie ma nic gorszego niż smakowa pepsi/cola

8

@tomek8756 tak jak nie nosiłem, tak dalej nie noszę

6

@Jakchcesz żeby tylko owady.. rok temu mi ptaszysko wleciało przez okno i ganiałem po pokoju

0

@Encore -20

0

co jak co, ale swapy które teraz wyszły wreszcie są dobre, 81x25 za 1, 83x25 za 2, 84x20 za 3, moments za 5, moments 92+ za 7, najlepsza kombinacja za 18 swapów

1

znowu ten jose arcadio morales..

5

@Stelios23 3 lm z rzędu to była kradzież

0

@Encore tylko czemu on tak często z ławki gra?

3

@barcelonaLM yhym, napiwno

2

@NaFazieHitman pod takimi szkłami to powinno być zbrojenie w razie w, najzwyklejsza kratownica

2

@GeneralXavi grunt że w LM nie strzeli ^^

1

@KacperVEB scenariuszy jest wiele, ale w żadnym nie będziemy z przodu

1

@Jakchcesz bo nie widziałeś

3

@Messibestplayerintheworld pewnie Alba, spłacze się do sędziego czy cuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?