9

@Janiama nie idzie tego czytać na trzeźwo, valverde sięgnął po puiga w końcówce swojej przygody, setien to lepiej doi krowy niż trenuje, a koeman raz że kompletnie nie czyta gry, a dwa jest uprzedzony do poszczególnych zawodników, więc ich omija.

1

@Vebrol ehh.. wygrał nawet po odjęciu punktów, żadnej polemiki

1

@lucas/catalan natsu przy niej to petarda ;x

0

@Encore A co wygrał Cristiano, Mbappe, Neymar czy Messi? ;x puchar króla czy bundesliga? No właśnie, a Francja to wcale nie jest taki pewniak.

0

@Criss18Barca on no, anyway

0

kasjo, podobno dzień przed galą


;x

5

@Janas11224 ale parke nie miał żadnej styczności z boksem, a mimo to rozklepał go taktycznie

3

@LeoMessiah boxdel po walce wieczoru wyszedł i powiedział że parke nie wygrał, że się nie zgadza i że federacja złoży protest i choy po czym rzucił mikro i wyszedł, a teraz na insta już przeprosił bo go zaatakowali wszyscy, miał insta na prywatny nawet ustawiony.. xD

5

Najlepsze jest to, że ludzie stricte sportowi się faktycznie tą walką zainteresowali, a boxdel taki gnój zrobił xd

16

@szonik94 przecież to kasjo startował w boksie olimpijskim, a parke nie miał styczności xD

0

@Encore

masz

0

nawet na tej loży szyderców przed werdyktem na normana stawiali i że co boxdel odwalił

1

Ludzie, no ale obiektywnie, nie trzeba być sędzią żeby widzieć, że norman wygrał

1

myślicie że fame da w łapę "obiektywnym" i "lepszym" referee? xDD

3

xDDDDDDD BOXDEL protest składa

0

i bardzo kurłła dobrze

0

@Goh przecież kasjo ten uderzył po gongu

1

no ile no ile noo ileee xD

1

czego ten kasjo się szczerzy po 1 trafieniu jak to chyba parke prowadzi xD

6

pierwsza dla parke

0

co ten parker mu ryja wciska w rękawice cały czas xD

4

jak żul wygra to mu do końca odwali

0


neymar zaatakowany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

najgorsze że ta gala nie jest zbytnio memiczna ;/

15

dupeczki z team x się cieszą po gongu, a potem im chłop mówi że czaro przegrał i zdziwko xD

0

@Songo91 po tej

4

dubiel nawet nie wie że dostał w jaja xD

0

dubiel odgłosy godowe wydaje, niedobrze

0

no dubiel, nie zawiedź nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?