Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Janiama nie idzie tego czytać na trzeźwo, valverde sięgnął po puiga w końcówce swojej przygody, setien to lepiej doi krowy niż trenuje, a koeman raz że kompletnie nie czyta gry, a dwa jest uprzedzony do poszczególnych zawodników, więc ich omija.
1
@Vebrol ehh.. wygrał nawet po odjęciu punktów, żadnej polemiki
1
@lucas/catalan natsu przy niej to petarda ;x
0
@Encore A co wygrał Cristiano, Mbappe, Neymar czy Messi? ;x puchar króla czy bundesliga? No właśnie, a Francja to wcale nie jest taki pewniak.
0
@Criss18Barca on no, anyway
0
kasjo, podobno dzień przed galą
;x
5
@Janas11224 ale parke nie miał żadnej styczności z boksem, a mimo to rozklepał go taktycznie
3
@LeoMessiah boxdel po walce wieczoru wyszedł i powiedział że parke nie wygrał, że się nie zgadza i że federacja złoży protest i choy po czym rzucił mikro i wyszedł, a teraz na insta już przeprosił bo go zaatakowali wszyscy, miał insta na prywatny nawet ustawiony.. xD
5
Najlepsze jest to, że ludzie stricte sportowi się faktycznie tą walką zainteresowali, a boxdel taki gnój zrobił xd
16
@szonik94 przecież to kasjo startował w boksie olimpijskim, a parke nie miał styczności xD
0
@Encore
0
nawet na tej loży szyderców przed werdyktem na normana stawiali i że co boxdel odwalił
1
Ludzie, no ale obiektywnie, nie trzeba być sędzią żeby widzieć, że norman wygrał
1
myślicie że fame da w łapę "obiektywnym" i "lepszym" referee? xDD
3
xDDDDDDD BOXDEL protest składa
0
i bardzo kurłła dobrze
0
@Goh przecież kasjo ten uderzył po gongu
1
no ile no ile noo ileee xD
1
czego ten kasjo się szczerzy po 1 trafieniu jak to chyba parke prowadzi xD
6
pierwsza dla parke
0
co ten parker mu ryja wciska w rękawice cały czas xD
4
jak żul wygra to mu do końca odwali
0
neymar zaatakowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
najgorsze że ta gala nie jest zbytnio memiczna ;/
15
dupeczki z team x się cieszą po gongu, a potem im chłop mówi że czaro przegrał i zdziwko xD
0
@Songo91 po tej
4
dubiel nawet nie wie że dostał w jaja xD
0
dubiel odgłosy godowe wydaje, niedobrze
0
no dubiel, nie zawiedź nas