0

@masq bez echa xD MSN bez echa

0

Człowiek cały w nerwach po tym napoli, zagrałby jakieś fut chempions na odstresowanie, to serwery leżą, a idź pan w uj

0

@Rewolucja123 Jerozolima?

0

Rozwiązać to całe Napoli i rozpędzić na 4 wiatry to całe towarzystwo

2

@michal26 pewnie juve coś pod stołem posmarowało jak za dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

napoli napoli..

1

@socha napoli, napoli.. :)

1

no tak.. człowiek siada do fut champions, a match making wyłączony.. przedłużą pewnie fut chemps ;x

0

@JANEK777 a kaske na komunie i na bierzmowanie to byś chciał? ^^

5

@AlexDark00 rambla nie ma żadnej tematyki

7

9

@AlexDark00 rambla nie jest o barcy

3

@escarabajo "kibice" to akurat widziałem, że chcą żeby Atalanta była "zmęczona" w meczu xd

1

@masq po pierwsze pije do tytułu artykułu - jechał uj wie gdzie, uj wie po co, ale napiszemy że na mistrzowskiej fecie to kliknięcia będą się zgadzać. Po drugie jechał z rodziną, więc jak stary nie potrafił go usadzić na dupie podczas jazdy, to powinien się zatrzymać.

0

https://transfery.info/amp/aktualnosci/atletico-madryt-tragedia-na-mistrzowskiej-fecie-nie-zyje-14-letni-kibic/149221

Ale ściek

"Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur."

To się nazywa odsiew, a nie tragedia, a ten tytuł to takie gówno, co najmniej jakby go przejechali autokarem w którym jechało Atletico podczas świętowania.

0

@kamilo0066 "Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur."
To się nazywa odsiew, a nie tragedia, a ten tytuł to takie gówno, co najmniej jakby go przejechali autokarem w którym jechało Atletico podczas świętowania

0

@Ramos9248 babka przede mną pokazywała na światła które są wyłączone w zadaniu włącz i pokaż xD

0

@LionelM95 a których reprezentujesz?

2

Kurłła, dobry ten Suarez, może by go na rotację z Aguero na n wziąć, a Depaya na skrzydełko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Gomess jest kilka niedociągnięć, a nie brakowało

0

@MaziFCB będę walczył żeby nie kupić xd

1

to niezły wyścig o la liga xD real w dupe i atletico też w dupe

0

@EdinsonCavani no chyba że mówi o adrianie "wstał wygrał" polaczku

1

Jednogłośną decyzją Niemców, Lewandowski był na spalonym i rekordu nie pobił.

12

3

Jak fifa nie da lewemu 99 record breakera to..

3

polak pobił niemca, zobacz jak!!!!!!!!!!

0

niech no ktoś włączy

1

ehh, cienko to widzę, a taka okazja na record breakera w fifce była ;/

1

z czupaczupsem to napiwno strzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?