Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq bez echa xD MSN bez echa
0
Człowiek cały w nerwach po tym napoli, zagrałby jakieś fut chempions na odstresowanie, to serwery leżą, a idź pan w uj
0
@Rewolucja123 Jerozolima?
0
Rozwiązać to całe Napoli i rozpędzić na 4 wiatry to całe towarzystwo
2
@michal26 pewnie juve coś pod stołem posmarowało jak za dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
napoli napoli..
1
@socha napoli, napoli.. :)
1
no tak.. człowiek siada do fut champions, a match making wyłączony.. przedłużą pewnie fut chemps ;x
0
@JANEK777 a kaske na komunie i na bierzmowanie to byś chciał? ^^
5
@AlexDark00 rambla nie ma żadnej tematyki
7
@AlexDark00 https://zapodaj.net/images/b1f17a427d679.png
jeszcze jakieś pytania?
9
@AlexDark00 rambla nie jest o barcy
3
@escarabajo "kibice" to akurat widziałem, że chcą żeby Atalanta była "zmęczona" w meczu xd
1
@masq po pierwsze pije do tytułu artykułu - jechał uj wie gdzie, uj wie po co, ale napiszemy że na mistrzowskiej fecie to kliknięcia będą się zgadzać. Po drugie jechał z rodziną, więc jak stary nie potrafił go usadzić na dupie podczas jazdy, to powinien się zatrzymać.
0
https://transfery.info/amp/aktualnosci/atletico-madryt-tragedia-na-mistrzowskiej-fecie-nie-zyje-14-letni-kibic/149221
Ale ściek
"Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur."
To się nazywa odsiew, a nie tragedia, a ten tytuł to takie gówno, co najmniej jakby go przejechali autokarem w którym jechało Atletico podczas świętowania.
0
@kamilo0066 "Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur."
To się nazywa odsiew, a nie tragedia, a ten tytuł to takie gówno, co najmniej jakby go przejechali autokarem w którym jechało Atletico podczas świętowania
0
@Ramos9248 babka przede mną pokazywała na światła które są wyłączone w zadaniu włącz i pokaż xD
0
@LionelM95 a których reprezentujesz?
2
Kurłła, dobry ten Suarez, może by go na rotację z Aguero na n wziąć, a Depaya na skrzydełko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Gomess jest kilka niedociągnięć, a nie brakowało
0
@MaziFCB będę walczył żeby nie kupić xd
1
to niezły wyścig o la liga xD real w dupe i atletico też w dupe
0
@EdinsonCavani no chyba że mówi o adrianie "wstał wygrał" polaczku
1
Jednogłośną decyzją Niemców, Lewandowski był na spalonym i rekordu nie pobił.
12
Witam
https://zapodaj.net/images/7eebbc665e7da.jpg
3
Jak fifa nie da lewemu 99 record breakera to..
3
polak pobił niemca, zobacz jak!!!!!!!!!!
0
niech no ktoś włączy
1
ehh, cienko to widzę, a taka okazja na record breakera w fifce była ;/
1
z czupaczupsem to napiwno strzeli