Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A wy co wsuwacie na obiad? U mnie klasyG
https://zapodaj.net/images/18520e25a6abe.jpg
1
@Messibestplayerintheworld no i gitara
3
@Kgorecki2500 oświadczam, nie ma żadnych religii, religie wymyśliliście wy, ludzie, po to aby inni ludzie nie posrali się na samą myśl o śmierci
0
@PatrychoO a po polskiemu
0
@BartqRKO Co to znaczy wykluczonych? Za co?
2
@Grubson06 bardzo dobre kandydatury, na obronę w sensie, bo ten Pogba to nam potrzebny jak pięść do nosa
1
@Coutinho007 nie jeden z najlepszych, tylko najlepszy
0
@LeoMessi1994 izi choice
2
@Rewolucja123 tylko underground 2
1
@Mario96w no ta..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10063074#comment-10063074
5
@Ghazul3293 co tak tanio
0
@Krzychu83924 poruszyłem temat reklamowania jego twittera, wspomniałem o teczce pełnej picsów, no i nie ma :)
0
@Striker widzę na spodenkach 2 lub 22, a Umtiti ma 23 ;x
1
@DaPidejpi oryginalne kółko wzajemnej adoracji
1
@Colon moja racja jest mojsza niż twojsza
3
Protip - jak napiszecie do elemelenta na pw, to wam pewnie odpisze, na rambli sie nie dogadacie ;x
0
@Pawelec7 ale jaka decyzja? ;x
7
@DaPidejpi jak zwykle chciałeś się wbić na krzywy ryj na farmę zielonych, ale jak zwykle zezłomowany
1
@kryhaa nie
0
@Encore Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg
0
co mam
https://www.futbin.com/21/squad/8354218
co mogę mieć
https://www.futbin.com/21/squad/8354274
Opłaca się wymieniać? Grał ktoś tym Tapsobą/Mbabu i może przyrównać do Jamesa?
1
@Criss18Barca Mats zara będzie miał 30 + Messi i już mamy 2 ;x
8
@LeoMessiah sprzeda wszystkich i kupi wszystkich
0
@polcza Widziałbym go w United razem z Sancho, najwyższy czas żeby United wróciło na angielski tron.
0
@kuz sęk w tym, że to w Barcy będzie rewolucja ;x
1
@Kettger gdzie wina za free xd panie, to nie są tanie rzeczy
2
Dajesz gościowi wina za free, pozwalasz zrobić bramki/asysty do wyzwania i odkładasz pada.. po czym typ próbuje ci zrobić disconnecta po 3 samobójach.. co za śmietnik w tej fifie
0
@MatiFCB2000 Co innego kupić dolce w fortnajcie żeby kupić gwarantowanego skina, a co innego kupić fifa pointsy za które możesz najwyżej otworzyć paczkę w której nie musisz nic trafić, jeśli nie jesteś jutuberem który więcej zarabia niż wydaje lub nie czerpiesz innych korzyści materialnych z fify, to wydawanie pln na na fife jest zwykłą głupotą
0
@MatiFCB2000 Pieniędzy? Czy ty chcesz mi powiedzieć, że wydawałeś plny na fifa pointsy? xD
0
@MatiFCB2000 a czego się spodziewałeś w 2 połowie maja? ;x