7

A wy co wsuwacie na obiad? U mnie klasyG
https://zapodaj.net/images/18520e25a6abe.jpg

1

3

@Kgorecki2500 oświadczam, nie ma żadnych religii, religie wymyśliliście wy, ludzie, po to aby inni ludzie nie posrali się na samą myśl o śmierci

0

@PatrychoO a po polskiemu

0

@BartqRKO Co to znaczy wykluczonych? Za co?

2

@Grubson06 bardzo dobre kandydatury, na obronę w sensie, bo ten Pogba to nam potrzebny jak pięść do nosa

1

@Coutinho007 nie jeden z najlepszych, tylko najlepszy

0

@LeoMessi1994 izi choice


2

@Rewolucja123 tylko underground 2

5

@Ghazul3293 co tak tanio

0

@Krzychu83924 poruszyłem temat reklamowania jego twittera, wspomniałem o teczce pełnej picsów, no i nie ma :)

0

@Striker widzę na spodenkach 2 lub 22, a Umtiti ma 23 ;x

1

@DaPidejpi oryginalne kółko wzajemnej adoracji

1

@Colon moja racja jest mojsza niż twojsza

3

Protip - jak napiszecie do elemelenta na pw, to wam pewnie odpisze, na rambli sie nie dogadacie ;x

0

@Pawelec7 ale jaka decyzja? ;x

7

@DaPidejpi jak zwykle chciałeś się wbić na krzywy ryj na farmę zielonych, ale jak zwykle zezłomowany

1

@kryhaa nie

0

@Encore Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg

0

co mam
https://www.futbin.com/21/squad/8354218
co mogę mieć
https://www.futbin.com/21/squad/8354274

Opłaca się wymieniać? Grał ktoś tym Tapsobą/Mbabu i może przyrównać do Jamesa?

1

@Criss18Barca Mats zara będzie miał 30 + Messi i już mamy 2 ;x

8

@LeoMessiah sprzeda wszystkich i kupi wszystkich

0

@polcza Widziałbym go w United razem z Sancho, najwyższy czas żeby United wróciło na angielski tron.

0

@kuz sęk w tym, że to w Barcy będzie rewolucja ;x

1

@Kettger gdzie wina za free xd panie, to nie są tanie rzeczy

2

Dajesz gościowi wina za free, pozwalasz zrobić bramki/asysty do wyzwania i odkładasz pada.. po czym typ próbuje ci zrobić disconnecta po 3 samobójach.. co za śmietnik w tej fifie

0

@MatiFCB2000 Co innego kupić dolce w fortnajcie żeby kupić gwarantowanego skina, a co innego kupić fifa pointsy za które możesz najwyżej otworzyć paczkę w której nie musisz nic trafić, jeśli nie jesteś jutuberem który więcej zarabia niż wydaje lub nie czerpiesz innych korzyści materialnych z fify, to wydawanie pln na na fife jest zwykłą głupotą

0

@MatiFCB2000 Pieniędzy? Czy ty chcesz mi powiedzieć, że wydawałeś plny na fifa pointsy? xD

0

@MatiFCB2000 a czego się spodziewałeś w 2 połowie maja? ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?