Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no mówiłem że spuchli
0
w końcu spuchli, cumback is ril
0
skubany jak zablokował
6
obrońce za skrzydłowego wpuścili przy 0:4 xD
1
he's back xD
0
@kolo123 A dla kogo nie będzie?
5
@masq yy nie, już Barca z MSN miała zawojować na lata LM ;x
0
@urbie999 z pensją wystarczyło się dogadać, jak Messi obniży to jego funfel nie obniży? Odejście Suareza to wina Bartka, tylko i wyłącznie
0
@FC1899Barca lepiej wywalić w błoto 100 niż 300
20
Panowie.. MAMY TO!!!!!!!!!!!
xDD
24
https://x.com/MarcinSnopkowsk/status/1395486010776113152
gorzej by nie wypadli chyba ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@DaPidejpi odwołaj to, bo cię odholuję
0
@Deeespacito nie wiemy
1
@GeneralXavi tzw biały murzyn
0
@KapiFCB przed fame też nie oglądałem, co najwyżej jak pudzian czy mamed walczył, ale to też na ruskich strimach, zara pudziana i mameda nie będzie i wywalone jajca w nich ;x
4
@Barca1992 powiem tak..
https://roadtowinning.files.wordpress.com/2017/08/game-of-thrones-quotes-4.jpg
0
@lucca87 nie, była możliwość za free zainstalować, ale "mieszkańcy" się nie zgodzili :)
1
@lucca87 rysa na tym progu na drzwiach, on jest najdalej wysunięty, na zdjęciu może tego tak nie widać
https://zapodaj.net/images/6517f90138ac0.png
1
@DaPidejpi toś mu doradził, mnie właśnie nawigacja pod prąd wyprowadziła xD
0
@kuz uspokaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@kuz raz wiozłem brata na lotnisko.. a potem wyjechać nie mogłem, przez chwilę nawet pod prąd jechałem, mówię co te znaki jakieś odwrócone.. xD fart że środek nocy był
4
https://zapodaj.net/images/a10b5b7a42351.jpg
Już mi się jakaś łajza przewinęła obok auta.. nic tylko zlapać gnoja i tłuc mapresem
0
@Jackazz to cofnij na chwile ^^
0
@DaPidejpi tylko się upewnij że nie są z Atletico..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10063074#comment-10063074
40
Wymianka za De Ligta i może iść, żadne wypożyczenia
2
@MesQueUnClub96 ręka która was karmi, pięść która was złomuje
1
@Mario96w mogę co najwyżej posypać koperkiem xD
0
@DonMatteo901 nie widzę tam nigdzie manu
3
@gontex ping powinien spaść