0

no mówiłem że spuchli

0

w końcu spuchli, cumback is ril

0

skubany jak zablokował

6

obrońce za skrzydłowego wpuścili przy 0:4 xD

1

he's back xD


0

@kolo123 A dla kogo nie będzie?

5

@masq yy nie, już Barca z MSN miała zawojować na lata LM ;x

0

@urbie999 z pensją wystarczyło się dogadać, jak Messi obniży to jego funfel nie obniży? Odejście Suareza to wina Bartka, tylko i wyłącznie

0

@FC1899Barca lepiej wywalić w błoto 100 niż 300

20

Panowie.. MAMY TO!!!!!!!!!!!


xDD

24

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@DaPidejpi odwołaj to, bo cię odholuję

0

@Deeespacito nie wiemy

1

@GeneralXavi tzw biały murzyn

0

@KapiFCB przed fame też nie oglądałem, co najwyżej jak pudzian czy mamed walczył, ale to też na ruskich strimach, zara pudziana i mameda nie będzie i wywalone jajca w nich ;x

0

@lucca87 nie, była możliwość za free zainstalować, ale "mieszkańcy" się nie zgodzili :)

1

@lucca87 rysa na tym progu na drzwiach, on jest najdalej wysunięty, na zdjęciu może tego tak nie widać
https://zapodaj.net/images/6517f90138ac0.png

1

@DaPidejpi toś mu doradził, mnie właśnie nawigacja pod prąd wyprowadziła xD

0

@kuz uspokaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@kuz raz wiozłem brata na lotnisko.. a potem wyjechać nie mogłem, przez chwilę nawet pod prąd jechałem, mówię co te znaki jakieś odwrócone.. xD fart że środek nocy był

4

https://zapodaj.net/images/a10b5b7a42351.jpg
Już mi się jakaś łajza przewinęła obok auta.. nic tylko zlapać gnoja i tłuc mapresem

0

@Jackazz to cofnij na chwile ^^

0

40

Wymianka za De Ligta i może iść, żadne wypożyczenia

2

@MesQueUnClub96 ręka która was karmi, pięść która was złomuje

1

@Mario96w mogę co najwyżej posypać koperkiem xD

0

@DonMatteo901 nie widzę tam nigdzie manu

3

@gontex ping powinien spaść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?