Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess myślę że jeśli nie chce skończyć jak grosicki, to sam się dostosuje
0
@Gomess pogonić tam gdzie jego miejsce, na ligowe średniaki
1
ten kapela to jak gienek od wazzupa się śmieje ^^
2
kultuRy mówi normalnie, ale AJtyści już nie xD
2
No i ambitne plany na wstawienie Nainggolana za Renato spełzły na niczym, Belg nie ma podjazdu do Portugalczyka w grze.. rykoszetem w celu utrzymania zgrania oberwał Llorente, któremu nic nie można było zarzucić, a potężny Bruno na ten moment cofnięty na śpd.. powraca zaś Maradona na nową pozycją, czyt śpo
https://www.futbin.com/21/squad/8538879 >>> https://www.futbin.com/21/squad/8538812 >>> https://www.futbin.com/21/squad/8542748
2
@Kgorecki2500 może i przeżyje, zobaczymy jak długo, bo ta super liga wystartuje wtedy z buta w skromniejszym formacie ;x
1
@Inko cola jest dla biedaków których nie stać na pepsi, taka prawda
0
Among Us za friko na epicu do 3 czerwca
0
@JimMorrisonFCB ale co ty porównujesz, jak to jest karta toty z wymaksowanymi statami, Bruno na podstawie ma 85 dryb, a Ronaldinho w najlepszej wersji 97
0
Niemiecka strona defensywy zawiodła, nagrody tragiczne, pora wrócić do sprawdzonego układu z wzmocnionym Walkerem i przetestować Nainggolana zamiast Renato, Maradona musi się zadowolić wejściami z ławki w obliczu ciemiężyciela jakim jest Lozano
https://www.futbin.com/21/squad/8538879 >> > https://www.futbin.com/21/squad/8538812
0
@neeed nominalny skrzydłowy, który się sprawdził w bardziej centralnej roli
8
@Ratamahatta nie róbmy z igły widły, bo nie jesteśmy w pozycji do wybrzydzania
0
@Encore od samego początku wiedziałem o jakie okno chodzi
13
@izabella https://i.imgflip.com/43iv8l.jpg
także ten
1
@fart dla jasności, z 3-4 na 5-4 bez dogrywki xD sam kiedyś straciłem w minutę 3 bramki, więc wiem jak to jest
0
@BorzyKrzys to on po mandaryńsku szprecha? ;o
1
Ło pany, 2 ostatnie rivalsy miałem do zagrania, a musiałem wygrać 1 żeby dobić range.. pierwszego przeciwnika mi znalazło typa 300 rankingu wyżej.. przegrałem 2-5. Ostatni mecz już w pewnym momencie przegrywałem 1-4.. w 88 minucie było 3-4.. i wygrałem 5-4 xD ranga wbita w ostatnim meczu i to w takich okolicznościach smakuje najlepiej, aż mi się żal zrobiło mojego przeciwnika, chociaż nie zasłużył na zwycięstwo, bo walczyłem bardziej z fifą niż nim ;f
0
Hiszpańska inkwizycja kroi siatki Polakom
0
Sancho i Kane'a do Manu na już
0
lindelew TOP ^^
0
Zaraz Ferguson zejdzie i im pokaże jak to się robi
0
UFFFFFFFFFFFF
0
no nie wyczymie
1
Dżejms rzucił expeliarmusa
3
chcieli wydymać freda
1
Cavani TOP
0
Chociaż tego nie zepsuł
0
Bruno TOP
0
Pięknie Telles
0
Pewnie Mata