0

@Gomess myślę że jeśli nie chce skończyć jak grosicki, to sam się dostosuje

0

@Gomess pogonić tam gdzie jego miejsce, na ligowe średniaki

1

ten kapela to jak gienek od wazzupa się śmieje ^^

2

kultuRy mówi normalnie, ale AJtyści już nie xD

2

No i ambitne plany na wstawienie Nainggolana za Renato spełzły na niczym, Belg nie ma podjazdu do Portugalczyka w grze.. rykoszetem w celu utrzymania zgrania oberwał Llorente, któremu nic nie można było zarzucić, a potężny Bruno na ten moment cofnięty na śpd.. powraca zaś Maradona na nową pozycją, czyt śpo
https://www.futbin.com/21/squad/8538879 >>> https://www.futbin.com/21/squad/8538812 >>> https://www.futbin.com/21/squad/8542748

2

@Kgorecki2500 może i przeżyje, zobaczymy jak długo, bo ta super liga wystartuje wtedy z buta w skromniejszym formacie ;x

1

@Inko cola jest dla biedaków których nie stać na pepsi, taka prawda

0

Among Us za friko na epicu do 3 czerwca

0

@JimMorrisonFCB ale co ty porównujesz, jak to jest karta toty z wymaksowanymi statami, Bruno na podstawie ma 85 dryb, a Ronaldinho w najlepszej wersji 97

0

Niemiecka strona defensywy zawiodła, nagrody tragiczne, pora wrócić do sprawdzonego układu z wzmocnionym Walkerem i przetestować Nainggolana zamiast Renato, Maradona musi się zadowolić wejściami z ławki w obliczu ciemiężyciela jakim jest Lozano

https://www.futbin.com/21/squad/8538879 >> > https://www.futbin.com/21/squad/8538812

0

@neeed nominalny skrzydłowy, który się sprawdził w bardziej centralnej roli

8

@Ratamahatta nie róbmy z igły widły, bo nie jesteśmy w pozycji do wybrzydzania

0

@Encore od samego początku wiedziałem o jakie okno chodzi

13

1

@fart dla jasności, z 3-4 na 5-4 bez dogrywki xD sam kiedyś straciłem w minutę 3 bramki, więc wiem jak to jest

0

@BorzyKrzys to on po mandaryńsku szprecha? ;o

1

Ło pany, 2 ostatnie rivalsy miałem do zagrania, a musiałem wygrać 1 żeby dobić range.. pierwszego przeciwnika mi znalazło typa 300 rankingu wyżej.. przegrałem 2-5. Ostatni mecz już w pewnym momencie przegrywałem 1-4.. w 88 minucie było 3-4.. i wygrałem 5-4 xD ranga wbita w ostatnim meczu i to w takich okolicznościach smakuje najlepiej, aż mi się żal zrobiło mojego przeciwnika, chociaż nie zasłużył na zwycięstwo, bo walczyłem bardziej z fifą niż nim ;f

0

Hiszpańska inkwizycja kroi siatki Polakom

0

Sancho i Kane'a do Manu na już

0

lindelew TOP ^^

0

Zaraz Ferguson zejdzie i im pokaże jak to się robi

0

UFFFFFFFFFFFF

0

no nie wyczymie

1

Dżejms rzucił expeliarmusa

3

chcieli wydymać freda

1

Cavani TOP

0

Chociaż tego nie zepsuł

0

Bruno TOP

0

Pięknie Telles

0

Pewnie Mata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?