Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najwyższa pora aby Pep kolejny raz obszedł się smakiem, jak chce LM to niech wraca ;x
1
@IronSanHybrid City zrobi bum tak jak zrobił krum w harrym potterze
1
@Nerazzurro dzień jak co dzień
0
@IronSanHybrid nawet nie pociągnie ;/
1
Gdyby nie bartek, to dalej by tu grał
4
@ArterkHD jest 50%, albo zagra albo nie zagra
0
@Encore popus do Barcy? ^^
1
@patrykzmc2000 zapomnieli powiedzieć Roberto chyba
3
@Ratamahatta jedyny sens to wypożyczyć jak Chelsea kurłe do Atletico na x lat, żeby wrócił jak mats się będzie powoli zwijał
0
@msmsms wick sam się nie obejrzy
1
@viscajasiek niech bóg ci w dzieciach wynagrodzi ^^
1
Oglądał ktoś tu Johna Wicka? Kojarzy ktoś co to za nutka w tej scenie
https://zapodaj.net/81e962fc874d8.png.html
nie wrzucam linka bo mnie elemelent zamknie, ale jak wklepiecie "john wick online" to pod pierwszym linkiem macie na cda cały film, 51:22 czas
0
to niezła walka xD
0
@socha zostały ogólnie 4 walki wliczając tą która trwa
2
@IronSanHybrid podobno to on podkładał śmiech pod gienka u wazzupa
5
@CzarnyKapelusz to "forum" nie ma żadnej tematyki
1
@MarcelNJ11 i cristiano i messi ^^
0
to niezła walka, po minucie już nie mieli siły i jeszcze KO wjechało pod koniec xD
0
@POLNEYMAR dopiero 3 walka ;x
3
@masq uwierz mi że odkąd żelazo nią spamował, każdy nią rzyga
1
@Bobo25 to czemu tych pięknych nie wstawił? ;x
1
@PanZagadka ładnych nie było?
2
@PanZagadka a u spowiedzi kiedy ostatnio byłeś?
0
@JohnnyBarca 9/16
1
@tobiasson92 i bardzo dobrze tym foliarzom, którzy robią z siebie królików doświadczalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lisek żeby była wojna, uefa musiałaby mieć jakieś argumenty, a to jest najzwyklejsza deklasacja
0
@itmustbejoke nielegalnie rozreklamował na rambli to ma :)
0
@Azi Petra aka Victoria Ferrera in Czech Streets 70
6
@Rewolucja123 Puyol chyba dostępny i za free
0
@masq jeśli już, to tylko i wyłącznie na takiej zasadzie jak kiedyś Chelsea z Courtois, podpisać i wypożyczyć na x lat ;f