1

@martin3131 I śmieje się jak głupi do sera gdy nie ma argumentów

4

Nie słuchajcie mencela, on strzela bramki dla chińczykow!!

0

@PIWOSZ89 szkoda że nie mają czarnych spodenek

1

pewnie

0

oho, karniaczek

0

@Encore zespół się buduje od obrony, a jej w Argentynie nie było na poziomie nawet przez chwilę, można tam podawać jakieś pojedyncze nazwiska typu Mascherano, no ale obrona nie składa się z 1/2 osób.

0

@Qlewer przecież stan jeszcze szybciej te podpisy teraz zbierze pod ustawą likwidacyjną tej całej repro ;x

1

Toporny był to hejtpark, wymęczył mnie niezmiernie, jeden drugiemu raz za razem wchodził w słowo, przekrzykiwali się, sid nie podał ani jednego logicznego argumentu, nie udowodnił że niemcy czy inne kraje w tej kwestii są mądrzejsi a nie głupsi, mencel jest be, sam nie wiem kogo się gorzej słuchało, jasia czy sida..

1

@tomek8756 mam na myśli styl przekazywania informacji, brzmi jakby gadał mądrze, a w rzeczywistości mądrze gada jakieś głupoty

3

Niby ten sydney brzmi mądrzej od jasia, ale dalej bez sensu. Czekam na argumenty i czekam i się doczekać nie mogę, on coś mówi i myśli że wyjaśnione, tylko że nic nie wyjaśnił

11

@PatrychoO moim zdaniem to nie ma tak że chollera, albo że nie chollera

0

@Quarhodron idź do specjalisty od uszu, psiknie ci takim specyfikiem w ucho który roztopi woskowine, bo to ona ci przyblokowała wodę

1

@doc dzień świra i nic śmiesznego to arcydzieła

0

@neeed w Barcelonie wtedy było tłoczno w obronie, w Juve mniejsza konkurencja a kasa była podobna i tu i tu, rozsądny wybór

2

@takisobiektos odwołuje marsz na belweder

1

@MontelQ jednym prostym sposobem pokonali rasizm, zobacz jak

0

@Jackazz może słabo szukasz ;x

1

Odpaliłem sobie karierę w fifce i powiem wam, że coś tam ruszyło w dobrym kierunku, zawodnicy już nie dostają co miesiąc minusów do statystyk tylko dlatego że są po 30, ba nawet plusy dostają, a młodzi nie dostają tylko plusów, np. jak gość jest młody ale jest na kontuzji to dostaje minusy, dla mnie gitara

0

@PatrychoO estetyczne gówno, te na wzór herbu 100x lepsze

2

@tomek8756 za dzieciaka to stworzyłem, bardzo ciężko było stworzyć fajny nick bo wszystko pozajmowane było, a przecież nick nie mógł być jakimś sdfsdf123, no więc w galactic football był taki "tran", a ja dorzuciłem sek xD potem stwierdziłem, że za bardzo się kojarzy i zmieniłem.. na transu xD aktulanie używam TskRane

1

@AmigoBlancos chipsy to akurat dobry temat

8

rok 2064, jordi alba w pierwszym składzie na klasyk

5

@DaPidejpi pora zmienić nick na xboxie, bo mi jeszcze coś przyślą

1

@KapiFCB punkt 2/3 - xD?

0

@lucas/catalan strowman? aleister? wtf

2

@Heheszek71 łżesz, widać by było w twoim profilu usunięty komentarz, to nie byłeś ty!

2

@Pogba pałka się przegła, idziemy na belweder

2

@John_Doe gratuluje wyboru, nie dałeś się zmanipulować tym foliarzom do zostania królikiem doświadczalnym ich trefnych szczepionek

1

@PatrychoO żeby na nie trafić to trzeba wpisać odpowiedni tag, a jak wchodzisz na gierki to wpisujesz inny tag

2

@dv7wisnia odpala stream, siedzi w basenie, pisze nicki dojentorów na dupie, gumowym bananie czy innym uj wie czym, i pręży się do kamery i to jest jej cały content

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?