Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@martin3131 I śmieje się jak głupi do sera gdy nie ma argumentów
4
Nie słuchajcie mencela, on strzela bramki dla chińczykow!!
0
@PIWOSZ89 szkoda że nie mają czarnych spodenek
1
pewnie
0
oho, karniaczek
0
@Encore zespół się buduje od obrony, a jej w Argentynie nie było na poziomie nawet przez chwilę, można tam podawać jakieś pojedyncze nazwiska typu Mascherano, no ale obrona nie składa się z 1/2 osób.
0
@Qlewer przecież stan jeszcze szybciej te podpisy teraz zbierze pod ustawą likwidacyjną tej całej repro ;x
1
Toporny był to hejtpark, wymęczył mnie niezmiernie, jeden drugiemu raz za razem wchodził w słowo, przekrzykiwali się, sid nie podał ani jednego logicznego argumentu, nie udowodnił że niemcy czy inne kraje w tej kwestii są mądrzejsi a nie głupsi, mencel jest be, sam nie wiem kogo się gorzej słuchało, jasia czy sida..
1
@tomek8756 mam na myśli styl przekazywania informacji, brzmi jakby gadał mądrze, a w rzeczywistości mądrze gada jakieś głupoty
3
Niby ten sydney brzmi mądrzej od jasia, ale dalej bez sensu. Czekam na argumenty i czekam i się doczekać nie mogę, on coś mówi i myśli że wyjaśnione, tylko że nic nie wyjaśnił
11
@PatrychoO moim zdaniem to nie ma tak że chollera, albo że nie chollera
0
@Quarhodron idź do specjalisty od uszu, psiknie ci takim specyfikiem w ucho który roztopi woskowine, bo to ona ci przyblokowała wodę
1
@doc dzień świra i nic śmiesznego to arcydzieła
0
@neeed w Barcelonie wtedy było tłoczno w obronie, w Juve mniejsza konkurencja a kasa była podobna i tu i tu, rozsądny wybór
2
@takisobiektos odwołuje marsz na belweder
1
@MontelQ jednym prostym sposobem pokonali rasizm, zobacz jak
0
@Jackazz może słabo szukasz ;x
1
Odpaliłem sobie karierę w fifce i powiem wam, że coś tam ruszyło w dobrym kierunku, zawodnicy już nie dostają co miesiąc minusów do statystyk tylko dlatego że są po 30, ba nawet plusy dostają, a młodzi nie dostają tylko plusów, np. jak gość jest młody ale jest na kontuzji to dostaje minusy, dla mnie gitara
0
@PatrychoO estetyczne gówno, te na wzór herbu 100x lepsze
2
@tomek8756 za dzieciaka to stworzyłem, bardzo ciężko było stworzyć fajny nick bo wszystko pozajmowane było, a przecież nick nie mógł być jakimś sdfsdf123, no więc w galactic football był taki "tran", a ja dorzuciłem sek xD potem stwierdziłem, że za bardzo się kojarzy i zmieniłem.. na transu xD aktulanie używam TskRane
1
@AmigoBlancos chipsy to akurat dobry temat
8
rok 2064, jordi alba w pierwszym składzie na klasyk
5
@DaPidejpi pora zmienić nick na xboxie, bo mi jeszcze coś przyślą
1
@KapiFCB punkt 2/3 - xD?
0
@lucas/catalan strowman? aleister? wtf
2
@Heheszek71 łżesz, widać by było w twoim profilu usunięty komentarz, to nie byłeś ty!
2
@Pogba pałka się przegła, idziemy na belweder
2
@John_Doe gratuluje wyboru, nie dałeś się zmanipulować tym foliarzom do zostania królikiem doświadczalnym ich trefnych szczepionek
1
@PatrychoO żeby na nie trafić to trzeba wpisać odpowiedni tag, a jak wchodzisz na gierki to wpisujesz inny tag
2
@dv7wisnia odpala stream, siedzi w basenie, pisze nicki dojentorów na dupie, gumowym bananie czy innym uj wie czym, i pręży się do kamery i to jest jej cały content