Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie możliwości mają angole na odwołanie się od kar, na które się zgodzili? Może coś w sądzie, że ich działania były efektem zastraszenia czy cuś?
0
@LeoMessi1994 nie był tylko dalej jest ;x
9
@Sulimo sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
0
@Nazio87 lv się sam nie wbije
0
@tomek8756 moniaaaaaaaaaa
0
@Pilka_jest_okragla akurat kase zainwestowaną w niego możemy odzyskać, więc trza sprzedać
1
@Bykunn jak mu? Przecież nie tylko on prowadzi hejt parki
0
@DonMatteo901 grała szefa do szefa a teraz zonk
139
@PatrykBarcelona beka z tych którzy zgodzili się "wycofać" z super ligi i płacić te kary xD
0
@DaPidejpi to jednak zmienili pampersa po tym obsraniu i będą grali? ^^
3
Nie oszukujmy się, obrona kulała w Argentynie już w 2014(a raczej kiedy nie kulała? xD), a od tamtego czasu zrobiła tylko przysiad, a atak jest gorszy niż był.
5
@Lathspell gdyby grali tylko 1 zawodnikiem
9
"xD" tylko tyle i aż tyle na tą Argentynę można powiedzieć
13
@Pilka_jest_okragla najlepszy pomocnik city w poprzednim sezonie, jakie lepsze opcje?
2
@GeneralXavi 100 lajków i na rambli będzie żyło się lepiej
0
@JimMorrisonFCB prawą obronę może i mają teraz lepszą, pomocy nie mają nawet blisko, atak jeszcze można się zgodzić że mają lepszy
1
@GeneralXavi pewnie nawet z grupy nie wyjdziemy
0
@GeneralXavi I tak przerżniemy i tak
59
@Bogan Ano jest taki jeden błąd na tej stronie, tylko ciężko go zbanować
4
@mrboom to może być mukowiscydoza, oglądałem wszystkie odcinki dr house i to zawsze była mukowiscydoza
1
@Ojciec5tkidzieci no, już lecę wykupić.. xD
1
@zodiak_10 zwykły dzień podczas fut champions xD
1
@Rewolucja123 Gundo najlepszy pomocnik city w poprzednim sezonie
0
Przecież Aguero nie przyszedł na ławkę, to samo będzie z Depayem i w dalszym ciągu mamy tych nieszczęśników w postaci Griezmanna, Dembele, Trincao i Braithwaitea. Na LS będą śmigać Depay/Fati, a z braku laku na śn będzie czasem Depay zamiast Aguero. A wgl to będzie bardziej 4-3-1-2 niż 4-3-3 bo Messi i tak gra w środku
1
@Mario96w wypróbuj to
https://www.odstraszanie.pl/galerie/e/elektryczna-lapka-na-muchy-packa-na-muchy-owady_6932.jpg
pod wieczór podchodzisz do jakiegoś krzaka i ino strzela
3
Zlurowałem komara do pokoju z odsłoniętą żarówką, podleciał do żaróweczki, bzzzz i pyk o żaróweczkę - sfajczył się, satysfakcja +300
0
Bernardo Silva > Sterling
Mahrez > Sterling
and thats a fact
0
@The_Man ciężko pisać z bana
0
@socha dembele v2
0
@patrykzmc2000 miała być rewolucja, a nie skup szrotu