0

Jakie możliwości mają angole na odwołanie się od kar, na które się zgodzili? Może coś w sądzie, że ich działania były efektem zastraszenia czy cuś?

0

@LeoMessi1994 nie był tylko dalej jest ;x

9

@Sulimo sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

0

@Nazio87 lv się sam nie wbije

0

@tomek8756 moniaaaaaaaaaa

0

@Pilka_jest_okragla akurat kase zainwestowaną w niego możemy odzyskać, więc trza sprzedać

1

@Bykunn jak mu? Przecież nie tylko on prowadzi hejt parki

0

@DonMatteo901 grała szefa do szefa a teraz zonk

139

@PatrykBarcelona beka z tych którzy zgodzili się "wycofać" z super ligi i płacić te kary xD

0

@DaPidejpi to jednak zmienili pampersa po tym obsraniu i będą grali? ^^

3

Nie oszukujmy się, obrona kulała w Argentynie już w 2014(a raczej kiedy nie kulała? xD), a od tamtego czasu zrobiła tylko przysiad, a atak jest gorszy niż był.

5

@Lathspell gdyby grali tylko 1 zawodnikiem

9

"xD" tylko tyle i aż tyle na tą Argentynę można powiedzieć

13

@Pilka_jest_okragla najlepszy pomocnik city w poprzednim sezonie, jakie lepsze opcje?

2

@GeneralXavi 100 lajków i na rambli będzie żyło się lepiej

0

@JimMorrisonFCB prawą obronę może i mają teraz lepszą, pomocy nie mają nawet blisko, atak jeszcze można się zgodzić że mają lepszy

1

@GeneralXavi pewnie nawet z grupy nie wyjdziemy

0

@GeneralXavi I tak przerżniemy i tak

59

@Bogan Ano jest taki jeden błąd na tej stronie, tylko ciężko go zbanować

4

@mrboom to może być mukowiscydoza, oglądałem wszystkie odcinki dr house i to zawsze była mukowiscydoza

1

@Ojciec5tkidzieci no, już lecę wykupić.. xD

1

@zodiak_10 zwykły dzień podczas fut champions xD

1

@Rewolucja123 Gundo najlepszy pomocnik city w poprzednim sezonie

0

Przecież Aguero nie przyszedł na ławkę, to samo będzie z Depayem i w dalszym ciągu mamy tych nieszczęśników w postaci Griezmanna, Dembele, Trincao i Braithwaitea. Na LS będą śmigać Depay/Fati, a z braku laku na śn będzie czasem Depay zamiast Aguero. A wgl to będzie bardziej 4-3-1-2 niż 4-3-3 bo Messi i tak gra w środku

1

@Mario96w wypróbuj to
https://www.odstraszanie.pl/galerie/e/elektryczna-lapka-na-muchy-packa-na-muchy-owady_6932.jpg
pod wieczór podchodzisz do jakiegoś krzaka i ino strzela

3

Zlurowałem komara do pokoju z odsłoniętą żarówką, podleciał do żaróweczki, bzzzz i pyk o żaróweczkę - sfajczył się, satysfakcja +300

0

Bernardo Silva > Sterling
Mahrez > Sterling
and thats a fact

0

@The_Man ciężko pisać z bana

0

@socha dembele v2

0

@patrykzmc2000 miała być rewolucja, a nie skup szrotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?