1

Nawet nie boli, nie miałem żadnych oczekiwań na ten turniej, byłem przekonany że nie wyjdziemy z grupy, nie z wujem i nie z tak późno wprowadzonym sousą

1

do domu

27

0

cumbackkkkkkkkkkkk

1

Skoro Juve się nabrało na Szczęsnego, to może i się na jakąś wymianę z De Ligtem też nabiorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Barwindg Argentynie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Jestem ciekaw ile razy Szczęsny musi dać dupy, żeby ludzie w kadrze przejrzeli na oczy, Juventus się na niego nabrał, więc pewnie exjuve Zibi coś tam naciska za kulisami

0

krychowiak tego nie dokończy bo zaraz wyleci

3

szybko poszło, vamos szczęsny

0

nasi mieli bronić naszą bramkę, a nie słowacji

0

krychowiak to chyba chce na te wakacje trochę szybciej od reszty

2

No to zaczynamy mecz otwarcia, a potem już z górki o wszystko, o honor i wakacje

3

Szczęsny na bramce, to nie może się udać

1

gość przyNEUERował ;x

1

@blaugrana1980 oddalam, zamykam

9

@GeneralXavi to tak jak ja po wyjściu ze sklepu

1

@Mario96w to ja w robocie rok temu z wszystkimi kontakt na telefon/SMS, a jeden typ do mnie wyburzył czemu Messengera nie mam, jakiś sztygar za 5 zł w dodatku xD

2

@Mario96w czemu nie ma mojej dyskusji, przecież nie złamałem regulaminu

1

@Janiama jak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Janiama 3:2 dla Holandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

kurłła gdzie ten kupon.. co jest, halyna gdzie są śmieci? ale jak to wyniosłaś!?

0

pograne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Esteban_ widać szkołę szamana kuponów

0

no jak kamere uświnił

0

pograne

2

komentarz jak na jakimś bilardzie ;x

3

@norbi77 ja tylko rzuciłem zapałkę, teraz się rozsiądę i będę obserwował ^^

3

@socha a co jeśli ci powiem..
https://zapodaj.net/images/94a52306144fa.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?