Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
nowy nabytek prześcieradeł daje nadzieje na udany sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Janiama holandia 3:1
3
@lukasbarca86 dawać ją na hiszpanie, patrzcie jak drybluje
0
@DaPidejpi najlepszy w premier league
0
@DaPidejpi boli cię wielki Bruno, najlepszy pomocnik na świecie?
0
jak się robi padolino to się potem traci bramkę, lets go
0
padolino
7
dobrze nazario, podbij cene!
0
@Koors byłoby, mało razy barca wychodziła na boisko w np koszulkach dla abidala czy to tito?
0
takie rzeczy to się przed meczem załatwia albo po, a nie w trakcie
0
@PiotrR nic się nie odwróci bo 3:0 postawiłem @Janiama xD
5
i cyk mój janiamowski kupon do kosza
1
@Janiama Belgia 3:0
3
@marcin000019 no to sobie obejrzyj jeszcze raz
37
szkoda że flaszki nie wyjął xD kozak
0
@tomek8756 5 bo jeden na warunku
0
@marcin000019 bo jest w Barcy i jest op w fifie ;x
0
@marcin62 kupiłem to gram ;x
1
@Rust_Cohle bardziej present xD
5
No i jest
https://zapodaj.net/images/05b9431fc7fb8.jpg
Niech no w końcu wypuszczą tego flashbacka Inieste ;f
Barca past, present nad future team na wykończeniu
https://zapodaj.net/images/fff140b76aada.jpg
0
@PiotrR będzie mógł z tym grać?
1
@Janiama 1:1
0
@doc pls no
0
@Krzysztof1987 poczekaj aż odkryjesz baseniary ^^
1
@Pawlak1992 mają Marquinhosa 27l i Kimpembe 25l w podstawie oraz Kehrera 24l i Diallo 25l w rezerwie, jeśli kogoś potrzebują na ŚO to doświadczonego ŚO, który takiego Kimpembe wygryzie tak o, może uczą się na błędach po puszczeniu Thiago Silvy? :)
3
@Janas11224 its time
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1646593805145343061/1557D52BAE2F2E170DBD4408CCBA41E3FE466589/?imw=512&&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
3
@Pawlak1992 czyli Laporta jest dzbanem zatrudniając 33-letniego Aguero, który przez połowę ostatniego sezonu leczył kontuzję? ^^
0
Ktoś chętny na kalambury na kurniku? Ze 2-3 osoby chociaż, bo nie chce grać z żadnymi randomami którzy już znają wszystkie hasła na pamięć i strzelają jak jeszcze nie wiadomo co jest 5.
1
@Songo91 wiem, ale nie powiem