Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Khajio ale za kogo? ;f
0
@lucca87 nie uderzam do ceny oprawek tylko szkieł, 580 z jakimś rabatem bez antyrefleksu, 1000 z antyrefleksem
2
@Bykunn a to nie jest też zależne od wady? ;x -6,5 -6,75
chwila w internetach i znalazłem fajny tekst
"Niestety….za większa wadę wzroku więcej zapłacisz
Kalkulacja Twoich okularów diametralnie się zmieni, kiedy wartość tzw. sfery na recepcie przekraczać będzie trzy-cztery dioptrie. Dla zachowania estetyki i komfortu użytkowania (mniejsza waga „szkieł”) należy wówczas zastosować pocienione (i droższe) soczewki. Panuje tu prosta zasada – im większe „moce” na recepcie tym więcej zapłacisz za okulary. Rozpiętość cenowa bywa tu ogromna i może sięgać przy najwyższym pocienieniu kilkukrotnie większej wartości w porównaniu do „szkieł” o standardowej grubości. Wydatek 500-800 zł za jedną soczewkę w tej sytuacji nie jest czymś wyjątkowym. No chyba, że pragniesz stylówy godnej Stępnia z „13 Posterunku” – wtedy dopłacać nie musisz."
0
@Bykunn jakiej znowu sieciówki? byłem u okulisty
1
Dawno u okulisty nie byłem i właśnie sobie przypomniałem dlaczego.. wizyta 130, oprawki + szkiełka z jakimś w pyte antyrefleksem 1400, bez w pyte antyrefleksu 900.. złodzieje, płacić jak za lodówkę albo więcej
0
@AntekGriezmann oby nie
11
@IbrahimAfellay Messi, co wygrałem?
3
@patry295 za mało białego proszku w tym samolocie przywiózł to go pogonili
0
@KORTIS mam alternatyw kilka, po prostu zdziwko bo zwykle były ;x
0
a co to się stanęło, że wwe już na strimsach nie puszczają? ;f
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DaPidejpi aha
0
@barcelonaLM czy Theo Hernanez czy Grimaldo
1
@PatrychoO ta, od teraz się nie będzie mył i zostanie brudasem
0
@Esio to naklej na dzieciaka, zdrowszy będzie
3
@GeneralXavi aktorka może i fajna, ale fabuła słaba
3
mokra szmata na kark i przed wiatrak, thats the only way
11
Jak nie Borek to Czarnota Bojarska, jak nie Czarnota to Natsu, jak nie Natsu to jakaś Leigh Nicol.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Zip znalazłem zanim mi wysłałeś
0
@Zip meh
5
@Zip mów dalej, na pw jeśli trzeba
3
@tristan87 za darmo to uczciwa cena, a jego odejście było niezrozumiałe
1
@Janiama Włochy 2-1
Szwajcaria 1:0
0
@daniel32778 Gdzie Pedri gdzie Thiago, najlepszy aktualnie Hiszpan vs zajechany młokos
2
Z twarzy nawet podobny ten Depay do Neymara, oby dał nam może nie równie dużo co brazol, ale jednak sporo radości z przodu
1
@ObiektywnyKibic121 nie mają żadnej gwiazdy w ataku która wzięłaby się za wykańczanie akcji, bo sytuacji tworzą sporo a piłeczka chodzi
6
@Pilka_jest_okragla niech dalej wystawia pedriego zamiast thiago, to nie wyjdzie z grupy ;x
7
@KapiFCB jakby poszedł to by zrobił 2 karnego, a tak morata zrobił morate, iq 300
3
@45M4R jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika