2

@Khajio ale za kogo? ;f

0

@lucca87 nie uderzam do ceny oprawek tylko szkieł, 580 z jakimś rabatem bez antyrefleksu, 1000 z antyrefleksem

2

@Bykunn a to nie jest też zależne od wady? ;x -6,5 -6,75
chwila w internetach i znalazłem fajny tekst
"Niestety….za większa wadę wzroku więcej zapłacisz

Kalkulacja Twoich okularów diametralnie się zmieni, kiedy wartość tzw. sfery na recepcie przekraczać będzie trzy-cztery dioptrie. Dla zachowania estetyki i komfortu użytkowania (mniejsza waga „szkieł”) należy wówczas zastosować pocienione (i droższe) soczewki. Panuje tu prosta zasada – im większe „moce” na recepcie tym więcej zapłacisz za okulary. Rozpiętość cenowa bywa tu ogromna i może sięgać przy najwyższym pocienieniu kilkukrotnie większej wartości w porównaniu do „szkieł” o standardowej grubości. Wydatek 500-800 zł za jedną soczewkę w tej sytuacji nie jest czymś wyjątkowym. No chyba, że pragniesz stylówy godnej Stępnia z „13 Posterunku” – wtedy dopłacać nie musisz."

0

@Bykunn jakiej znowu sieciówki? byłem u okulisty

1

Dawno u okulisty nie byłem i właśnie sobie przypomniałem dlaczego.. wizyta 130, oprawki + szkiełka z jakimś w pyte antyrefleksem 1400, bez w pyte antyrefleksu 900.. złodzieje, płacić jak za lodówkę albo więcej

0

@AntekGriezmann oby nie

11

@IbrahimAfellay Messi, co wygrałem?

3

@patry295 za mało białego proszku w tym samolocie przywiózł to go pogonili

0

@KORTIS mam alternatyw kilka, po prostu zdziwko bo zwykle były ;x

0

a co to się stanęło, że wwe już na strimsach nie puszczają? ;f

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

0

@barcelonaLM czy Theo Hernanez czy Grimaldo

1

@PatrychoO ta, od teraz się nie będzie mył i zostanie brudasem

0

@Esio to naklej na dzieciaka, zdrowszy będzie

3

@GeneralXavi aktorka może i fajna, ale fabuła słaba

3

mokra szmata na kark i przed wiatrak, thats the only way

11

Jak nie Borek to Czarnota Bojarska, jak nie Czarnota to Natsu, jak nie Natsu to jakaś Leigh Nicol.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Zip znalazłem zanim mi wysłałeś

0

@Zip meh

5

@Zip mów dalej, na pw jeśli trzeba

3

@tristan87 za darmo to uczciwa cena, a jego odejście było niezrozumiałe

1

@Janiama Włochy 2-1
Szwajcaria 1:0

0

@daniel32778 Gdzie Pedri gdzie Thiago, najlepszy aktualnie Hiszpan vs zajechany młokos

2

Z twarzy nawet podobny ten Depay do Neymara, oby dał nam może nie równie dużo co brazol, ale jednak sporo radości z przodu

1

@ObiektywnyKibic121 nie mają żadnej gwiazdy w ataku która wzięłaby się za wykańczanie akcji, bo sytuacji tworzą sporo a piłeczka chodzi

6

@Pilka_jest_okragla niech dalej wystawia pedriego zamiast thiago, to nie wyjdzie z grupy ;x

7

@KapiFCB jakby poszedł to by zrobił 2 karnego, a tak morata zrobił morate, iq 300

3

@45M4R jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?