Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KmN teraz chcą żeby się zalogować, meh
0
@KmN bo prywatny i uja widać
0
@Janas11224 u mnie o 4 była burza ;x
1
@IronSanHybrid polecić nie polecę żadnej, ale whirlpoola odradzam, takie dziadostwo że klękajcie narody
0
@doc kontynuacja nie znaczy gra ;x
2
@IronSanHybrid przed jej wpisami też mógł nie przyjeżdżać
0
@victor wolisz w te upały robić? ;x
0
@DaPidejpi nas nie dogoniatttttttt ijo ijo ijo
5
@DaPidejpi dont ju noł pampera, ju gat ju pampera
3
@LeoMessiah sen jest dla słabych, wyśpicie się po śmierci
1
czego jajo robisz
0
no i to je euro, a nie jakieś copa cabana
3
@cchesterr43 nikogo Ronaldo nie boli, świetny brazylijczyk, jeden z najlepszych na świecie
0
To już Kunde nie chcemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
a penaldo śrubuje rekorda
0
@german_17 jaka kontuzja? widziałem że szedł normalnie na trybunach
0
co się stało Digne? bo mnie nie było chwilę
5
@PatrychoO żelipapą
0
Przegraliśmy ten turniej jeszcze przed jego startem, w momencie w którym postawił na Szczęsnego i formacje z 3 obrońcami, ot co
2
@MesQueUnClub96 gdyby baba miała wąsy, to by była chłopem
1
Takie były fakty
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10242919#comment-10242919
1
@Janiama Niemcy 2:0
Francja 3-1
3
dobrze że powiedział że żart, bo bym nie ogarnął
1
@IronSanHybrid jaki remis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
do domu nieudacznicy
2
szybko się obudzili
3
no i zepsuli kupon u janiamy
7
AJ AJ AJ - tryska - spalony
6
i niech tak zostanie to mi kupon u janiamy wejdzie xD
1
i arrivederci roma