0

@KmN teraz chcą żeby się zalogować, meh

0

@KmN bo prywatny i uja widać

0

@Janas11224 u mnie o 4 była burza ;x

1

@IronSanHybrid polecić nie polecę żadnej, ale whirlpoola odradzam, takie dziadostwo że klękajcie narody

0

@doc kontynuacja nie znaczy gra ;x

2

@IronSanHybrid przed jej wpisami też mógł nie przyjeżdżać

0

@victor wolisz w te upały robić? ;x

0

@DaPidejpi nas nie dogoniatttttttt ijo ijo ijo

5

@DaPidejpi dont ju noł pampera, ju gat ju pampera

3

@LeoMessiah sen jest dla słabych, wyśpicie się po śmierci

1

czego jajo robisz

0

no i to je euro, a nie jakieś copa cabana

3

@cchesterr43 nikogo Ronaldo nie boli, świetny brazylijczyk, jeden z najlepszych na świecie

0

To już Kunde nie chcemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

a penaldo śrubuje rekorda

0

@german_17 jaka kontuzja? widziałem że szedł normalnie na trybunach

0

co się stało Digne? bo mnie nie było chwilę

5

@PatrychoO żelipapą

0

Przegraliśmy ten turniej jeszcze przed jego startem, w momencie w którym postawił na Szczęsnego i formacje z 3 obrońcami, ot co

2

@MesQueUnClub96 gdyby baba miała wąsy, to by była chłopem

1

@Janiama Niemcy 2:0
Francja 3-1

3

dobrze że powiedział że żart, bo bym nie ogarnął

1

@IronSanHybrid jaki remis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

do domu nieudacznicy

2

szybko się obudzili

3

no i zepsuli kupon u janiamy

7

AJ AJ AJ - tryska - spalony

6

i niech tak zostanie to mi kupon u janiamy wejdzie xD

1

i arrivederci roma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?