Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 a ty co kradniesz zielone? zielone zostawiamy tutaj >>> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10264439#comment-10264439
1
a maszyna już padolino
6
wyszło pepe z worka
10
@DonMatteo901 otóż to, a nie jakaś przester
1
aaaaazaaaaaarddddddddd
0
@geass 5 z tyłu? To nie ja powinienem zmienić nazwę na RAT FC, tylko ty ^^
2
@geass i ten rakietic na śo xD
3
@barcamember powinienem zmienić nazwę na RAT FC? ^^
2
@NaFazieHitman no właśnie robiłem swapy, 3 rage quity w 5 minut po jego brameczkach i swap skończony ;x
2
@clyde e tam, wiesz ile razy ja straciłem 3 bramki w minutę? za dużo xD
2
@fcbarcafan19 wywaliłem 2 mln na totsy z ligue i nic nie trafiłem, to teraz oddaje ;x
4
Nowy składzik, wczorajszy yedder będzie wchodził z ławeczki, dzisiejszy vinicius wchodzi do pierwszego
https://zapodaj.net/images/64a00f556cf0e.jpg
2
@tristan87 szkoda że nam się nie włączyła
4
@Gaucho Szkoda że Depay u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid panie, wszystko przez malena
0
Hue hue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/128daf6b0d94e.jpg
De ligt upgradeu już nie dostanie, ale on mnie chyba nie zawiedzie ^^
1
@Janiama Belgia 3:1
2
@VeB 1899 i dobrze, Portugalia do domu
1
zamiast się skupić na euro, to się podpisywali, jak nie z barcą to z psg, to teraz majo za swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Malen, a żebyś upadł i sobie wiesz co
3
i cały misterny plan też w bistu
0
no i janiamowski kupon do piachu
0
a wszystko od spartaczonej setki malena
1
nieeee, miałeś dostać upgrade w fifce a nie czerwoną!!!!!!!
0
co ten de ligt ;f
1
@Janiama Holandia 2:0
1
@Rust_Cohle Panie, nie rób pan sobie jajów z poezji śpiewanej!
13
amarena amarena, zacny trunek niska cena, amarena amarena, to jest toooo
amarena amarena, 4 złote i cie nie ma, amarena amarena, dzień i nocccccc
1
@pinasmeister wczoraj skończyłem
1
Piękna to będzie niedziela bez fut champs