1

@puyol_presidend5 a ty co kradniesz zielone? zielone zostawiamy tutaj >>> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10264439#comment-10264439

1

a maszyna już padolino

6

wyszło pepe z worka

10

@DonMatteo901 otóż to, a nie jakaś przester

1

aaaaazaaaaaarddddddddd

0

@geass 5 z tyłu? To nie ja powinienem zmienić nazwę na RAT FC, tylko ty ^^

2

@geass i ten rakietic na śo xD

3

@barcamember powinienem zmienić nazwę na RAT FC? ^^

2

@NaFazieHitman no właśnie robiłem swapy, 3 rage quity w 5 minut po jego brameczkach i swap skończony ;x

2

@clyde e tam, wiesz ile razy ja straciłem 3 bramki w minutę? za dużo xD

2

@fcbarcafan19 wywaliłem 2 mln na totsy z ligue i nic nie trafiłem, to teraz oddaje ;x

4

Nowy składzik, wczorajszy yedder będzie wchodził z ławeczki, dzisiejszy vinicius wchodzi do pierwszego
https://zapodaj.net/images/64a00f556cf0e.jpg

2

@tristan87 szkoda że nam się nie włączyła

4

@Gaucho Szkoda że Depay u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid panie, wszystko przez malena

0

Hue hue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/128daf6b0d94e.jpg
De ligt upgradeu już nie dostanie, ale on mnie chyba nie zawiedzie ^^

1

@Janiama Belgia 3:1

2

@VeB 1899 i dobrze, Portugalia do domu

1

zamiast się skupić na euro, to się podpisywali, jak nie z barcą to z psg, to teraz majo za swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Malen, a żebyś upadł i sobie wiesz co

3

i cały misterny plan też w bistu

0

no i janiamowski kupon do piachu

0

a wszystko od spartaczonej setki malena

1

nieeee, miałeś dostać upgrade w fifce a nie czerwoną!!!!!!!

0

co ten de ligt ;f

1

@Janiama Holandia 2:0

1

@Rust_Cohle Panie, nie rób pan sobie jajów z poezji śpiewanej!


13

amarena amarena, zacny trunek niska cena, amarena amarena, to jest toooo
amarena amarena, 4 złote i cie nie ma, amarena amarena, dzień i nocccccc

1

@pinasmeister wczoraj skończyłem

1

Piękna to będzie niedziela bez fut champs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?