Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama https://zapodaj.net/images/869a0db178e5b.png
naciśnij na stronie którą chcesz pokazać, otwórz painta, wklej, zapisz, zapodaj.net i wgraj
0
@Janiama https://zapodaj.net/images/869a0db178e5b.png
naciśnij na stronie którą chcesz pokazać, otwórz painta, wklej, zapisz, zapodaj.net i wgraj
1
@Janiama nie otworzy bo się trzeba zalogować
1
@Janiama Hiszpania 2:1
1
https://www.reddit.com/r/ksi/comments/m1zr6b/reality_can_be_often_disappointing_jj/
It was a LIE
4
@darek_marek jesteś pewien że to nie Polska?
1
@Pawlak1992 tiaa, napiwno szterling ;x ja stawiam że Włochy odpadną
0
@Uukasz_93 u mnie w robocie się mówiło tak - ino lać te białe kaski mapresem
0
Dlaczego Pedri miałby odmówić wyjazdu? Bo Barca mu powiedziała żeby odmówił? ;x
0
@IronSanHybrid tylko 3 karty są droższe w grze xd
0
@IronSanHybrid https://www.futbin.com/21/player/29966/neymar-jr
widział somsiad kiedyś 8 mln coinsow
1
@IronSanHybrid chciałbyś tak przegrywać somsiad
https://zapodaj.net/images/40770fc174d62.jpg
4
beczunia
0
@victor https://www.futbin.com/21/squad/9014777
formacja z 5 obrońcami jest broken więc powinno śmigać, a jak chcesz na 4 obrońców to piszczka do pomocy przesuwaj na początku meczu
0
Ojoj jak Manu wyciągnie Varana to mogą w końcu zamieszać
0
@Ghotti https://mp3snow.com/
wklejasz link z yt i pobierasz
3
@Cochise na 2 miejscu w tabeli?
0
@Rust_Cohle jak nie trafiają to majo wywalone ;x
0
Taki tam gold 3 xD
https://zapodaj.net/images/af19f3ba41dcd.jpg
https://zapodaj.net/images/40770fc174d62.jpg
0
@Kettger its time for you to stop playing or i disconecting you with no loss glitch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
W związku z tyloma oficjalkami, nie pozostaje nic innego jak odkopać tego mema
https://ih1.redbubble.net/image.11504735.8902/raf,750x1000,075,t,FFFFFF:97ab1c12de.u6.jpg
2
@Sulimo za mało, nie podoba mi się ten cyrk z jakimiś usa
3
@kaamil1910 nie będzie to miało najmniejszego wpływu
0
@VenoM wieczne odpoczywanie
0
@VegetaPolska ale była i boniek tam był
0
@koziar Szejk nie puści Imbape tak samo jak nie puścił brazola
0
@Michu30 był w składach classic XII, nie wiem czy teraz też jest, bo to nie jest w ut
0
@JohnnyBarca no on z silvą to by ustawili najlepszą obronę w lidze nawet w tym wieku
1
@Gwyn do łagru od razu
2
ale jak to dzisiaj meczu nie ma? i jutro też nie?! skandal