1

@Janiama https://zapodaj.net/images/869a0db178e5b.png
naciśnij na stronie którą chcesz pokazać, otwórz painta, wklej, zapisz, zapodaj.net i wgraj

0

@Janiama https://zapodaj.net/images/869a0db178e5b.png
naciśnij na stronie którą chcesz pokazać, otwórz painta, wklej, zapisz, zapodaj.net i wgraj

1

@Janiama nie otworzy bo się trzeba zalogować

1

@Janiama Hiszpania 2:1

4

@darek_marek jesteś pewien że to nie Polska?

1

@Pawlak1992 tiaa, napiwno szterling ;x ja stawiam że Włochy odpadną

0

@Uukasz_93 u mnie w robocie się mówiło tak - ino lać te białe kaski mapresem

0

Dlaczego Pedri miałby odmówić wyjazdu? Bo Barca mu powiedziała żeby odmówił? ;x

0

@IronSanHybrid tylko 3 karty są droższe w grze xd

0

1

4

beczunia

0

@victor https://www.futbin.com/21/squad/9014777
formacja z 5 obrońcami jest broken więc powinno śmigać, a jak chcesz na 4 obrońców to piszczka do pomocy przesuwaj na początku meczu

0

Ojoj jak Manu wyciągnie Varana to mogą w końcu zamieszać

0

@Ghotti https://mp3snow.com/
wklejasz link z yt i pobierasz

3

@Cochise na 2 miejscu w tabeli?

0

@Rust_Cohle jak nie trafiają to majo wywalone ;x

0

@Kettger its time for you to stop playing or i disconecting you with no loss glitch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

W związku z tyloma oficjalkami, nie pozostaje nic innego jak odkopać tego mema
https://ih1.redbubble.net/image.11504735.8902/raf,750x1000,075,t,FFFFFF:97ab1c12de.u6.jpg

2

@Sulimo za mało, nie podoba mi się ten cyrk z jakimiś usa

3

@kaamil1910 nie będzie to miało najmniejszego wpływu

0

@VenoM wieczne odpoczywanie

0

@VegetaPolska ale była i boniek tam był

0

@koziar Szejk nie puści Imbape tak samo jak nie puścił brazola

0

@Michu30 był w składach classic XII, nie wiem czy teraz też jest, bo to nie jest w ut

0

@JohnnyBarca no on z silvą to by ustawili najlepszą obronę w lidze nawet w tym wieku

1

@Gwyn do łagru od razu

2

ale jak to dzisiaj meczu nie ma? i jutro też nie?! skandal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?