Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 dlaczego miałby odmawiać? Bo Barcelona tak chce? A może on chce trofeum? :)
7
wtf, twitch ewoluował z baseniar na.. to
https://x.com/agirlmegan/status/1405972015476051968
xDDD
0
@Transu96 nieważne
0
Łączył ktoś xboxa z pc przy pomocy wireless display? Po wciśnięciu windows + p wyskakuje okno, a na moim brakuje "wireless"
https://zapodaj.net/images/98f28fc1e46e4.png
Jak to ręcznie znaleźć?
0
Ma tu ktoś Little Nightmares na pc? Gra crashuje przy wyborze nowej gry
https://zapodaj.net/images/bd11dd1941cf6.jpg
I nie podsyłajcie mi filmików na yt z tymi cmd, bo to nie działa.
Gra ze steama
1
@JimMorrisonFCB no że wszystkie sashki w polshy idą teraz w tango
0
@Bobo25 to nie czerwo, jak wybijasz piłkę to zginasz nogę?
0
@DaPidejpi nie xD
0
omgggggggggggggg
1
@IronSanHybrid nie słuchaj ich, 0 intencji wyrządzenia krzywdy, od początku do końca skupiony na piłce, a tamten się w niego wpierzył kolanem na buta
2
@Pilka_jest_okragla kręcidło to ogólnie mało rozumie
0
@PatrychoO więcej pecha niż umyślności, obejrzyj sobie filmik a nie zdjęcia
1
@BartqRKO bardzo dobrze pisze
5
Na zdjęciu wygląda strasznie, ale jak puścicie sobie filmik to widać że gość nawet nie patrzył na rywala, to bardziej tamten wbiegł kolanem na jego stopę, niefortunne zdarzenie
0
@Criss18Barca czemu już go odesłali? xD
1
@Rewolucja123 dobrze że kriszcziano wygrał
0
@Barwindg video or didnt happen
3
@cchesterr43 send video or didnt happen
0
@Encore jak będzie strzelał tak często jak na tym euro, to napiwno ;x
1
@MesQueUnClub96 dla mnie mogą nawet nie awansować, to co mieli zrobić to nie zrobili
1
@Janiama 1:1
0
a wszystko zaczęło się od sędziego, który nie dał czerwonej w 8 minucie
1
@MesQueUnClub96 teraz to już za późno, mogą nawet nie awansować
0
złapał, pokazał do góry że złapał i się położył, pajac
5
xDDD najpierw do nosa a potem liznął XDDDDDDD
0
partacze,
1
muller ty partaczu
0
no i wylądował
0
@masq tylko w oczach parodysty który prowadzi reprezentacje
2
ściągnij tego gintera parodyste jednego