Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore navas i donnarumma? andrzeju to epnie
1
@Ojciec5tkidzieci zapomniałem że tu się pisze tylko i wyłącznie listy formalne
2
@kaamil1910 żeby załapać trzeba ruszyć trochę głową, wczoraj wszyscy srali na uefa że za dużo meczów i dlatego eriksen miał problemy, tyle że eriksen mało grał w porównaniu do poprzednich sezonów, a jak masz problemy z lenny facami to śpieszę z pomocą:
if you know what i mean = ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
znowu ten ceferin, jak nie eriksen to kane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
I właśnie dlatego o sterlingu mówiłem dembele v2
25
@IronSanHybrid koszmar fifaczy
2
kurłła, trochę inaczej to zapamiętałem, a tu się okazuje że gwiezdne wojny to jedna wielka zboczona produkcja
0
@Ghotti nie namawiaj na 22 bo mam silne postanowienie na rok przerwy od fify w celu naprawienia mentalu xd
0
@Ghotti narazie nie
0
@Ghotti przez trainery kupiłem xboxa xD nie dało się grać
0
@Ghotti 13-16 pc 17-21 xo
0
@Ghotti elyta 2 w fifie 17 Panie, ale mental już nie ten po 8 latach grania w ut, więc przestaje grać po wbiciu g3 nawet jak mam jeszcze mecze ;x nawet na totsy mi się nie chciało
0
@Colin94 z argentyną
0
@DaPidejpi albo jesteś słaby, bo ja na legendarnym robię dwucyfrówki ;x
1
@pt9 wróci? Żeby wrócić, najpierw trzeba na nim kiedyś być xD
2
@Rewolucja123 ten punkt nie jest konsekwentny, bo jak napiszesz "kurłła halyna, darmowe piwo w lidlu, bierz siatkę z biedronki i jadymy" to nic się nie stanie
0
@koziar hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid yes of course, podsyłałem ci kiedyś tam gotowanie z gabbie carter, zapomniałeś?
7
@IronSanHybrid lecz się człowieku
0
@IronSanHybrid noodlemagazine ^^
3
@Lovalo 3
6
Ciekawe co jeszcze Gikiewicz kupi/ufunduje/rozda żeby mu Polacy wybaczyli ten akt antypolactwa przeciwko Robercikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Inter potrzebuje pieniędzy, więc żadnych Lukaków u nas nie będzie, bo my mamy tylko szrot na wymianę, pozdrawiam.
1
stano zaprosił typa, który będzie prezentował techniki reanimacyjne
0
@IronSanHybrid nie to co ja na telewizorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
nie wiem kto strzelał, ale niech już nie strzela, a najlepiej zejdzie z boiska
0
ewidentyny karny, kolanem przydepnął na stopę
1
@RomanHoffer podczas kursu na prawo jazdy tego uczono? ;c
0
@Nieznajomy nie w taki sposób, nie po sytuacji jaka się wydarzyła
0
@Nieznajomy widziałeś trybuny?