1

@Encore navas i donnarumma? andrzeju to epnie

1

@Ojciec5tkidzieci zapomniałem że tu się pisze tylko i wyłącznie listy formalne

2

@kaamil1910 żeby załapać trzeba ruszyć trochę głową, wczoraj wszyscy srali na uefa że za dużo meczów i dlatego eriksen miał problemy, tyle że eriksen mało grał w porównaniu do poprzednich sezonów, a jak masz problemy z lenny facami to śpieszę z pomocą:
if you know what i mean = ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

znowu ten ceferin, jak nie eriksen to kane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

I właśnie dlatego o sterlingu mówiłem dembele v2

25

@IronSanHybrid koszmar fifaczy

2

kurłła, trochę inaczej to zapamiętałem, a tu się okazuje że gwiezdne wojny to jedna wielka zboczona produkcja


0

@Ghotti nie namawiaj na 22 bo mam silne postanowienie na rok przerwy od fify w celu naprawienia mentalu xd

0

@Ghotti narazie nie

0

@Ghotti przez trainery kupiłem xboxa xD nie dało się grać

0

@Ghotti 13-16 pc 17-21 xo

0

@Ghotti elyta 2 w fifie 17 Panie, ale mental już nie ten po 8 latach grania w ut, więc przestaje grać po wbiciu g3 nawet jak mam jeszcze mecze ;x nawet na totsy mi się nie chciało

0

@Colin94 z argentyną

0

@DaPidejpi albo jesteś słaby, bo ja na legendarnym robię dwucyfrówki ;x

1

@pt9 wróci? Żeby wrócić, najpierw trzeba na nim kiedyś być xD

2

@Rewolucja123 ten punkt nie jest konsekwentny, bo jak napiszesz "kurłła halyna, darmowe piwo w lidlu, bierz siatkę z biedronki i jadymy" to nic się nie stanie

0

@koziar hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid yes of course, podsyłałem ci kiedyś tam gotowanie z gabbie carter, zapomniałeś?

7

@IronSanHybrid lecz się człowieku

0

@IronSanHybrid noodlemagazine ^^

3

6

Ciekawe co jeszcze Gikiewicz kupi/ufunduje/rozda żeby mu Polacy wybaczyli ten akt antypolactwa przeciwko Robercikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Inter potrzebuje pieniędzy, więc żadnych Lukaków u nas nie będzie, bo my mamy tylko szrot na wymianę, pozdrawiam.

1


stano zaprosił typa, który będzie prezentował techniki reanimacyjne

0

@IronSanHybrid nie to co ja na telewizorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

nie wiem kto strzelał, ale niech już nie strzela, a najlepiej zejdzie z boiska

0

ewidentyny karny, kolanem przydepnął na stopę

1

@RomanHoffer podczas kursu na prawo jazdy tego uczono? ;c

0

@Nieznajomy nie w taki sposób, nie po sytuacji jaka się wydarzyła

0

@Nieznajomy widziałeś trybuny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?