0

@IronSanHybrid no co tam somsiedzie, skąd to zwątpienie? xDD

0

@ProMILs ile dostał czasu? z 15 minut? xD

2

Sergio "Odejdę z City dopiero po wygranej w Lidze Mistrzów" Aguero xDDD

1

KONIECCCCCCCCCC JAZDA Z SZEJKAMIIIIIIII

0

christiansen top

3

nawet po gwizdku ze złości nie trafił w bramkę xD

0

kante iq 300

0

ile?! xD

0

jazda z szejkami, jajajajajazda z szejkami, jaaaazdaaaa z szejkaaaaamiii

0

@Peszko07 ich kluby mają żółte papiery

2

smutna blondyna jak się ożywiła przed kamerą xD

1

nieeeeeeeeeeee

0

city chce im wykosić wszystkich obrońców

0

azpi top

3

łysy broni wyniku xDD

1

dobrze chaos, sterlingowi za te pyskówki kartkę pokaż w końcu

3

rudy się nie dostał

0

jaki spalony? chaos znowu w akcji

5

kante top

0

niech się city cieszy że chelsea z wernerem gra, bo już by było po meczu, a tak się mogą jeszcze łudzić

2

jeszcze 2 minuty, a szpakowski już kończy xD

0

@IronSanHybrid mueheheh

3

@victor xD

0

coś pięknego

0

@IronSanHybrid no co tam somsiedzie?

1

CHELSEA!!! jazda z szejkami

3

GOOOOOOOOOOOOOL

1

thiago silva ty sabotażysto ty

4

kante top

1

rudiger top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?