1

@AllBundy no co, wstał wygrał.. xD

0

tera lamborghini, raczej szybko żelka ubije

1

z tym bogdanem to akurat trafnie xD

0

@panczo zawsze można wejść na ruskie strimy ;x

1

1

arab łatwo

1

@PatrychoO w 2 się rozkręcili ;d

0

arab lekko

0

@kolo123 nie muli

0

pierwsza runda zawód

1

ale że serwery ogarnęli.. szok, niedowierzanie, konsternacja

0

@parpe albo zakładka ;x

19

@BorzyKrzys została w busie

0

@draxidox pikobelo

0

po kij te prezentacje zawodników

2

pajac wygrał, sadge

0

pierwsza dla śmieszka, a tamten jeszcze trzyma po gongu pajac

0

dobra bo widzę że już pajacuje jakieś modły, oby dostał na dziurę

4

aż się chce fmsa spalić

3

Oby Juve się wywaliło na łeb, zawsze to jakaś szansa na wyciągnięcie De Ligta

0

@amanter za rok to może otworzą stadiony dla kibiców ;x

5

@amanter przebudowa stadionu to ostatnia rzecz, jaka nam jest w tej chwili potrzebna.

3

@DaPidejpi się dba się ma ;x nie każdy się szlaja po krzaczorach

1

@GeneralXavi kupiłem je ze 2 lata temu.. a teraz się dopiero przyjrzałem xD

9

Kupiłem sobie fajne buciki..
https://zapodaj.net/images/de46470115ace.jpg
Przychodzę do domu i oglądam jeszcze raz..
https://zapodaj.net/images/bca7a522cd5aa.jpg
It was a trap

1

Jest jakaś wypunktowana lista co się zmieniło?

2

@koziar ludzie, wy naprawdę łykacie pranki dubiela?

0

@Krokiet nie, nie złamał

0

@lucas/catalan nie mówię o parach, tylko pojedynczo

0

@lucas/catalan w tym zestawieniu jest dopiero 4 ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?