Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan jedyne wyjaśnienie to to, że ta skylar vox ją ciągnie na dno
2
@pt9 szpetna? jak ty gościu chyba pijany
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4
a głosowanie widzę że ustawione ;x
0
@Khajio https://zapodaj.net/images/42c956c1d4875.jpg
A po wskrzeszeniu od razu był w tej "formie", kai na tym twoim panelu mu tłumaczył żeby sobie wyobraził jakby się transformował
2
@RosjaninBut tylko de ligt
1
@Janas11224 Nie ma szans na zostanie Coutinho, puszczą go nawet pół darmo
0
@JimMorrisonFCB turno? ;f
1
@JimMorrisonFCB w czapę i recykling
0
@Janas11224 3, może 4 raczej sprzedamy z tych 5 ;d ale nie Griezmanna
2
@Janas11224 a może by grubego z Atletico zawrócić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pablit Napiwno Griezmann odejdzie
1
@kryhaa Baby saga była dobra, mogła być lepsza to prawda, ale była najlepszym momentem GT, a w super postacie to banda anorektyków, popatrz sobie np. na krillina xD
krillin Z
https://static.wikia.nocookie.net/dragonball/images/8/82/Krillin_Attacks.JPG/revision/latest/scale-to-width-down/3836?cb=20120413092325
https://static.wikia.nocookie.net/dragonball/images/0/09/KuririnsavesGohanKienzan.Ep.38.DBZK.png/revision/latest/scale-to-width-down/1049?cb=20110903100740
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-pBFn852FZc2QBz5sx4JGvvMuvveyh3xWCAMmh3ab6C-f8J5AODCgrDcG8lAaneDNMxE&usqp=CAU
https://static.wikia.nocookie.net/dragonball/images/f/f0/Krillin_-_Bojack_Unbound_-_001.png/revision/latest?cb=20180823012728
krillin Super
https://static.wikia.nocookie.net/dragon-ball-super1627/images/e/e1/Krillin.png/revision/latest?cb=20160512021505
https://cloudedanime.files.wordpress.com/2016/02/dragon-ball-super-030-02.jpg
https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/52b452dde4b0d6942d0f4a5a/1491249030052-4B4F9ARNNCN9EKRH3LB0/ke17ZwdGBToddI8pDm48kFlILG0foeXsmWxjkWXvyn57gQa3H78H3Y0txjaiv_0fDoOvxcdMmMKkDsyUqMSsMWxHk725yiiHCCLfrh8O1z5QPOohDIaIeljMHgDF5CVlOqpeNLcJ80NK65_fV7S1UWHQZXr8i068GQjVG5lwpPbrsmwyZwaTX9DnJeK2Ut3HW07ycm2Trb21kYhaLJjddA/vlcsnap-2017-04-03-21h29m58s855.png
i w dodatku go jeszcze zmniejszyli, wygląda jak ten przydupas tenshinhana z 1 włosem xD
0
@Khajio przecież kai tłumaczył że to nie chodzi o żadne obciążające transformacje, tylko żeby być w base
3
@Criss18Barca gniot, tylko czekać na kolejną transformację w kolorze tęczy, ogólnie zezłomowali serie, ludzie narzekali na gt, a w porównaniu do super to gt jest git ;x kreska tragiczna, tak samo animacje
SPOILER
Pierwszy przykład z brzegu - Freeza złomuje Gohana w ssj, który nagle zapomniał że jest w mystic.. a potem zrobili z tego mystic transformację.. która jest słabsza od Freezy xD albo C17 nagle jest kozakiem przekraczającym ssj2/3 itd..
0
@DaPidejpi legendarny to pryszcz, robię dwucyfrówki na bota, na ultimate se zagraj xD
0
@tomek8756 panie, takie rzeczy to nie o tej godzinie i przede wszystkim nie na trzeźwo
0
@JimMorrisonFCB raczej jak potrafił, czyli nijak
3
@JimMorrisonFCB nieważne czego nie dostał, ważne jak zarządzał tym co ma
1
@SteuerFreiMoney no przecież napisałem że to nie było anime typu dragon Ball gdzie jest problem wymyślać coraz to nowszych przeciwników ;x
0
@marcin000019 nie pytam czy normalne, bo wiem że normalne, tylko czy leży xd
0
@LeoMessi1994 pytanie typu czy dzik sra w lesie
2
@MesQueUnClub_87 ale są przerzuty
0
Znowu vectra leży? Łódzkie
0
@msmsms tylko że tylko on się nim jarał, to były czasu lacazetta i chikhaoui
0
@chavez stroje polskie a język niemiecki, disgusting
0
Komentarz usunięty
1
@lukaszmatusiewicz bartomeu też się sugerował cenami z transfermarkta.. I wiesz co? I nie ma bartomeu ;x
0
@chavez po jakiemu ty grasz
1
@MaziFCB ten głupi z rogami też git, np. jak mu drzewo na nogę spadło i łyżką sobie nogę odrąbał.. Ale tą zdrową xD
0
@marcin000019 przecież te konfy to jest ustawka
1
@SteuerFreiMoney A czemu przerwali? Bo w sumie się nie interesowałem nigdy, a to nie była anime typu dragon Ball z fabułą ;x