0

@lucas/catalan jedyne wyjaśnienie to to, że ta skylar vox ją ciągnie na dno

2

@pt9 szpetna? jak ty gościu chyba pijany
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4

a głosowanie widzę że ustawione ;x

0

@Khajio https://zapodaj.net/images/42c956c1d4875.jpg
A po wskrzeszeniu od razu był w tej "formie", kai na tym twoim panelu mu tłumaczył żeby sobie wyobraził jakby się transformował

2

@RosjaninBut tylko de ligt

1

@Janas11224 Nie ma szans na zostanie Coutinho, puszczą go nawet pół darmo

0

@JimMorrisonFCB turno? ;f

1

@JimMorrisonFCB w czapę i recykling

0

@Janas11224 3, może 4 raczej sprzedamy z tych 5 ;d ale nie Griezmanna

2

@Janas11224 a może by grubego z Atletico zawrócić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pablit Napiwno Griezmann odejdzie

0

@Khajio przecież kai tłumaczył że to nie chodzi o żadne obciążające transformacje, tylko żeby być w base

3

@Criss18Barca gniot, tylko czekać na kolejną transformację w kolorze tęczy, ogólnie zezłomowali serie, ludzie narzekali na gt, a w porównaniu do super to gt jest git ;x kreska tragiczna, tak samo animacje

SPOILER

Pierwszy przykład z brzegu - Freeza złomuje Gohana w ssj, który nagle zapomniał że jest w mystic.. a potem zrobili z tego mystic transformację.. która jest słabsza od Freezy xD albo C17 nagle jest kozakiem przekraczającym ssj2/3 itd..

0

@DaPidejpi legendarny to pryszcz, robię dwucyfrówki na bota, na ultimate se zagraj xD

0

@tomek8756 panie, takie rzeczy to nie o tej godzinie i przede wszystkim nie na trzeźwo

0

@JimMorrisonFCB raczej jak potrafił, czyli nijak

3

@JimMorrisonFCB nieważne czego nie dostał, ważne jak zarządzał tym co ma

1

@SteuerFreiMoney no przecież napisałem że to nie było anime typu dragon Ball gdzie jest problem wymyślać coraz to nowszych przeciwników ;x

0

@marcin000019 nie pytam czy normalne, bo wiem że normalne, tylko czy leży xd

0

@LeoMessi1994 pytanie typu czy dzik sra w lesie

2

@MesQueUnClub_87 ale są przerzuty

0

Znowu vectra leży? Łódzkie

0

@msmsms tylko że tylko on się nim jarał, to były czasu lacazetta i chikhaoui

0

@chavez stroje polskie a język niemiecki, disgusting

0

Komentarz usunięty

1

@lukaszmatusiewicz bartomeu też się sugerował cenami z transfermarkta.. I wiesz co? I nie ma bartomeu ;x

0

@chavez po jakiemu ty grasz

1

@MaziFCB ten głupi z rogami też git, np. jak mu drzewo na nogę spadło i łyżką sobie nogę odrąbał.. Ale tą zdrową xD

0

@marcin000019 przecież te konfy to jest ustawka

1

@SteuerFreiMoney A czemu przerwali? Bo w sumie się nie interesowałem nigdy, a to nie była anime typu dragon Ball z fabułą ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?