Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na co ten rudzielec czeka, zaraz będzie po meczu
0
ehh i spalony
0
no i po busquetsie
0
@Mario96w ale nikt nie pytał o szczegóły
2
@Mario96w i co, zatkao kakao
1
@Mario96w https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10029879#comment-10029879
1
@Transu96 @Mario96w
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10029616#comment-10029645
1
really?
1
@Esteban_ widziałeś co wypisuje na tt? nie ten fejk, tylko ten prawdziwy xD
"Nowy kontrakt niczego nie kończy, Coutinho w LFC podpisał umowę, a wiemy jak to się ostatecznie potoczyło. Istnienie klauzul i dżentelmeńskich umów nie zostało wymyślone dzisiaj. Jeśli Barca będzie go chciała i miała odpowiednie fundusze, to za rok wróci. Szejk się zabezpiecza."
"Nie zamyka to transferu, tylko zabezpiecza PSG przed odejściem za darmo i być może przyspawaniem Neya do ławki, gdyby odmówił podpisania. Nie wiadomo, co się wydarzy za rok, gdy Barca może będzie w lepszej sytuacji finansowej."
3
@Esteban_ taa, a ja wygram zp
7
Podsumowanie plotek transferowych, koloryzowane
Aktualizacja #1
https://zapodaj.net/images/dfe39b6b9875b.png
0
@Avernand to tak jak u nas ;x bez lm, prawdopodobnie bez ligi, bez ambicji i zaangażowania, a zp może skapnie, a może nie skapnie
0
@MesQueUnClub_87 enter zawsze działa ;f
0
@MesQueUnClub_87 ^^ mit obalony
2
pa to
1
@BarcaInfo sami wiecie kto pewnie teraz skacze po krześle xD
2
@kamilop "Nie kierujmy się sympatią, bo Alba pewnie przegra"
xD
0
@avanes znowu ten czaskoski nic nie robi tylko się defiluje
0
@barcanawieki pozdro z ruskich strimów ;x
99
Czyli premii nie będzie xd
6
Panowie, ten kontrakt to tylko po to, żeby zgarnąć premię za przedłużenie, którą potem nam dorzuci do klauzuli za niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak od nas odchodził to też przedłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 warto dodać że na śpo stamina spada bardzo szybko, więc jest to idealna pozycja dla Bruno który ma jej 99, a Messi ma najgorszą kartę od lat
0
Moments Eto'o czy toty Messi?
https://zapodaj.net/images/6cb905af764df.jpg
4231 w grze, jeśli za Cantone to na n, jeśli za Gerrarda to na PS i Bruno cofnięty na śpd
https://strawpoll.com/98px2s72r
2
@Mario96w ręcznikiem papierowym, tylko delikatnie bo sobie porysujesz na dłuższą metę, ewentualnie pod wodą i chusteczką do sucha przykładać
0
@FanBarcy22 ja to widzę, że te pory roku się coraz później zaczynają
0
@DaPidejpi to dawno nie grałeś, za dobrze pohandlujesz na rynku i cię bot odstrzeli i będziesz musiał się odwoływać ;x
0
@FanBarcy22 Panie, ja dzisiaj opony letnie założyłem, nie kracz pan
1
@kamiVeB gra fut chempions
12
Musimy odnaleźć i zniszczyć horkruksy, w przeciwnym razie sami wiecie kto powróci.
0
@DaPidejpi No, ja bym zarobił bana, interes w pyte