0

na co ten rudzielec czeka, zaraz będzie po meczu

0

ehh i spalony

0

no i po busquetsie

0

@Mario96w ale nikt nie pytał o szczegóły

2

@Mario96w i co, zatkao kakao

1

really?

1

@Esteban_ widziałeś co wypisuje na tt? nie ten fejk, tylko ten prawdziwy xD

"Nowy kontrakt niczego nie kończy, Coutinho w LFC podpisał umowę, a wiemy jak to się ostatecznie potoczyło. Istnienie klauzul i dżentelmeńskich umów nie zostało wymyślone dzisiaj. Jeśli Barca będzie go chciała i miała odpowiednie fundusze, to za rok wróci. Szejk się zabezpiecza."

"Nie zamyka to transferu, tylko zabezpiecza PSG przed odejściem za darmo i być może przyspawaniem Neya do ławki, gdyby odmówił podpisania. Nie wiadomo, co się wydarzy za rok, gdy Barca może będzie w lepszej sytuacji finansowej."

3

@Esteban_ taa, a ja wygram zp

7

Podsumowanie plotek transferowych, koloryzowane
Aktualizacja #1
https://zapodaj.net/images/dfe39b6b9875b.png

0

@Avernand to tak jak u nas ;x bez lm, prawdopodobnie bez ligi, bez ambicji i zaangażowania, a zp może skapnie, a może nie skapnie

0

@MesQueUnClub_87 enter zawsze działa ;f

0

@MesQueUnClub_87 ^^ mit obalony

2

pa to

1

@BarcaInfo sami wiecie kto pewnie teraz skacze po krześle xD

2

@kamilop "Nie kierujmy się sympatią, bo Alba pewnie przegra"
xD

0

@avanes znowu ten czaskoski nic nie robi tylko się defiluje

0

@barcanawieki pozdro z ruskich strimów ;x

99

Czyli premii nie będzie xd

6

Panowie, ten kontrakt to tylko po to, żeby zgarnąć premię za przedłużenie, którą potem nam dorzuci do klauzuli za niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak od nas odchodził to też przedłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 warto dodać że na śpo stamina spada bardzo szybko, więc jest to idealna pozycja dla Bruno który ma jej 99, a Messi ma najgorszą kartę od lat

0

Moments Eto'o czy toty Messi?
https://zapodaj.net/images/6cb905af764df.jpg
4231 w grze, jeśli za Cantone to na n, jeśli za Gerrarda to na PS i Bruno cofnięty na śpd

https://strawpoll.com/98px2s72r

2

@Mario96w ręcznikiem papierowym, tylko delikatnie bo sobie porysujesz na dłuższą metę, ewentualnie pod wodą i chusteczką do sucha przykładać

0

@FanBarcy22 ja to widzę, że te pory roku się coraz później zaczynają

0

@DaPidejpi to dawno nie grałeś, za dobrze pohandlujesz na rynku i cię bot odstrzeli i będziesz musiał się odwoływać ;x

0

@FanBarcy22 Panie, ja dzisiaj opony letnie założyłem, nie kracz pan

1

@kamiVeB gra fut chempions

12

Musimy odnaleźć i zniszczyć horkruksy, w przeciwnym razie sami wiecie kto powróci.

0

@DaPidejpi No, ja bym zarobił bana, interes w pyte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?