Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Stawiała opór.. ale gdy wziąłem siekierke to już nie miała wyboru, musiała ulec..
https://zapodaj.net/images/0f0c5026cfd17.jpg
Dostałem się do zamrażarki xD
0
@Yosemite suche liczby to są nawet po stronie Neymara w porównaniu z Ronaldinho
2
@Yosemite napiwno
1
Komentarz usunięty
1
@kaamil1910 inne profile, do innych taktyk
0
@udarpawarotam problemem jest i to i to, marzeniem jest De Ligt, ale wszystko zależy od tego jak Laporta rozegra okienko, można zarobić sensowne pieniądze, ale trzeba je jeszcze sensownie wydać
1
@Transu96 @codemat nie żebym cię podpuszczał, ale przerasta cię to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Nano22 zamiast top 5 powinno być sortowanie komentarzy w profilu:
- od najlepszych
- od najnowszych
- od najstarszych
1
@Nano22 profil > top 5
0
@Yoshi94 bzdura
@BoreekxD a ile mamy 9? Jedną - Braithwaitea
0
@Ratamahatta Jeśli faktycznie przyjdzie Depay i Aguero, dodamy Messiego i Fatiego, to Neymar byłby 5 napastnikiem, czyli raczej wykluczone pozostanie Griezmanna i Dembele, tyle że Griezmann nie będzie chciał odchodzić.
0
@Chakalaka 1,5 mniej za Neymara.. xDD
1
@IronSanHybrid ty się śmiejesz, a stary kiedyś przynosił mi taką kartkę, której nie mogłem się rozczytać i mówił pisz mi to na komputrze i drukuj xD
4
@tbas w szlachta nie pracuje
0
6 pkt do atletico, a może być więcej, wyścig żółwi się zawęża do 3 ekip
2
@Rewolucja123 i Alvesa też ogarniemy
10
Nie przedłużają umowy z Xavim? To dobrze się składa, bo ktoś musi rozruszać naszą pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid z taką fryzurą to za darmo bym nie wziął
0
@IronSanHybrid na polaku obeszło się bez siekiery, za to na matematyce..
1
@IronSanHybrid pamiętam jak jej użyłem na maturze ustnej.. przeszło xD
19
@Walker ewidentnie pokazuje do typa który kameruje
0
@parpe to fajnie masz
7
@avexavi myślę że nietoperza zerwała ewa, a potem namówiła adama żeby też zerwał nietoperza
0
@pax gdzie był jak go nie było
2
@PatrychoO Oby nie, bo nie będę mógł się opędzić od was..
0
@kamiVeB nie posadziłby
0
@IronSanHybrid najpierw bym udawał że trzymam piłkę, żeby on agresywniej zaczął wchodzić, a potem konterka, brameczka i cieszynka żeby bolało
6
trzymali tą piłkę w końcówce jak te parówy z fut champions
1
ah shit, here we go again
0
Roberto wszedł i nagle przestaliśmy strzelać, pszypadeG?