4

Stawiała opór.. ale gdy wziąłem siekierke to już nie miała wyboru, musiała ulec..
https://zapodaj.net/images/0f0c5026cfd17.jpg
Dostałem się do zamrażarki xD

0

@Yosemite suche liczby to są nawet po stronie Neymara w porównaniu z Ronaldinho

2

@Yosemite napiwno

1

Komentarz usunięty

1

@kaamil1910 inne profile, do innych taktyk

0

@udarpawarotam problemem jest i to i to, marzeniem jest De Ligt, ale wszystko zależy od tego jak Laporta rozegra okienko, można zarobić sensowne pieniądze, ale trzeba je jeszcze sensownie wydać

1

@Transu96 @codemat nie żebym cię podpuszczał, ale przerasta cię to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nano22 zamiast top 5 powinno być sortowanie komentarzy w profilu:
- od najlepszych
- od najnowszych
- od najstarszych

1

@Nano22 profil > top 5

0

@Yoshi94 bzdura
@BoreekxD a ile mamy 9? Jedną - Braithwaitea

0

@Ratamahatta Jeśli faktycznie przyjdzie Depay i Aguero, dodamy Messiego i Fatiego, to Neymar byłby 5 napastnikiem, czyli raczej wykluczone pozostanie Griezmanna i Dembele, tyle że Griezmann nie będzie chciał odchodzić.

0

@Chakalaka 1,5 mniej za Neymara.. xDD

1

@IronSanHybrid ty się śmiejesz, a stary kiedyś przynosił mi taką kartkę, której nie mogłem się rozczytać i mówił pisz mi to na komputrze i drukuj xD

4

@tbas w szlachta nie pracuje

0

6 pkt do atletico, a może być więcej, wyścig żółwi się zawęża do 3 ekip

2

@Rewolucja123 i Alvesa też ogarniemy

10

Nie przedłużają umowy z Xavim? To dobrze się składa, bo ktoś musi rozruszać naszą pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid z taką fryzurą to za darmo bym nie wziął

0

@IronSanHybrid na polaku obeszło się bez siekiery, za to na matematyce..

1

@IronSanHybrid pamiętam jak jej użyłem na maturze ustnej.. przeszło xD

19

@Walker ewidentnie pokazuje do typa który kameruje

0

@parpe to fajnie masz

7

@avexavi myślę że nietoperza zerwała ewa, a potem namówiła adama żeby też zerwał nietoperza

0

@pax gdzie był jak go nie było

2

@PatrychoO Oby nie, bo nie będę mógł się opędzić od was..

0

@kamiVeB nie posadziłby

0

@IronSanHybrid najpierw bym udawał że trzymam piłkę, żeby on agresywniej zaczął wchodzić, a potem konterka, brameczka i cieszynka żeby bolało

6

trzymali tą piłkę w końcówce jak te parówy z fut champions

1

ah shit, here we go again

0

Roberto wszedł i nagle przestaliśmy strzelać, pszypadeG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?