1

Real był najzwyczajniej lepszy, w pierwszej połowie powinno być wyżej niż 2-0 ale mieliśmy farta i takie są fakty, w 2 połowie też przynajmniej 2 sety mieli. A sędzia to nas wydymał co najwyżej z doliczanym czasem, a nie karnymi.

6

ciekawe kto koszulkę wygrał.. oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tristan87 mówiłeś że nie będzie, a ja załatwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekmess ogłoszenie zwycięzcy za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

zasrana poprzeczka

0

fart że marcelo to marcelo

0

Messi to się z zimna trzęsie

5

ajjjjjjjj moriba ładnie ;/

0

więcej szczęścia niż..

0

2:0 do przerwy to łagodny wymiar kary, a powinien być wyższy

1

@Hosh screeny już dawno zrobione

4

@Fawrf przestał kopiować i napisał coś od siebie

0

@draxidox przecież real "nic nie gra" i sędziowie nas dymają ;x

0

siedzą na nas od początku

0

@LuisSalvano w tym który oglądam jest już 2:0 dla realu, a powinno być więcej

0

2:0 dobranoc

0

@LuisSalvano gówno prawda, real od początku lepszy

0

padają jak muchy

0

@Nicko nie, normalnie piętką

0

Mówiłem

0

Zaraz coś real strzeli..

2

Najpierw meczyk, potem wrestlemania, szkoda tylko że taka biedna karta walk.. ciekawe czy dadzą jakiś główny pas na 1 noc

2

@vangoor nowy Messi, to jest Bojan dzisiaj zostanie spuszczony ze smyczy i ich tam pozamiata

0

@Dasty a oni JUŻ go nie przywrócili? Bo czytałem kiedyś coś ;x

0

@Dasty a to nie jest już anulowane czasem po wygranej z tą całą amber heard?

6

@juliacicha pies? całe życie w błędzie, runął cały świat

7

@don'T.R.I.P.e nie wiem o czym ty mówisz, ja cały czas na premiumie jadę

0

@juliacicha nie było elemelenta, duży minus

7

@TheNekro94 ale pierwszy z barcy z 8 przewagi ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?