Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real był najzwyczajniej lepszy, w pierwszej połowie powinno być wyżej niż 2-0 ale mieliśmy farta i takie są fakty, w 2 połowie też przynajmniej 2 sety mieli. A sędzia to nas wydymał co najwyżej z doliczanym czasem, a nie karnymi.
6
ciekawe kto koszulkę wygrał.. oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tristan87 mówiłeś że nie będzie, a ja załatwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekmess ogłoszenie zwycięzcy za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
zasrana poprzeczka
0
fart że marcelo to marcelo
0
Messi to się z zimna trzęsie
5
ajjjjjjjj moriba ładnie ;/
0
więcej szczęścia niż..
0
2:0 do przerwy to łagodny wymiar kary, a powinien być wyższy
1
@Hosh screeny już dawno zrobione
4
@Fawrf przestał kopiować i napisał coś od siebie
0
@draxidox przecież real "nic nie gra" i sędziowie nas dymają ;x
0
siedzą na nas od początku
0
@LuisSalvano w tym który oglądam jest już 2:0 dla realu, a powinno być więcej
0
2:0 dobranoc
0
@LuisSalvano gówno prawda, real od początku lepszy
0
padają jak muchy
0
@Nicko nie, normalnie piętką
0
Mówiłem
0
Zaraz coś real strzeli..
2
Najpierw meczyk, potem wrestlemania, szkoda tylko że taka biedna karta walk.. ciekawe czy dadzą jakiś główny pas na 1 noc
2
@vangoor nowy Messi, to jest Bojan dzisiaj zostanie spuszczony ze smyczy i ich tam pozamiata
0
@Dasty a oni JUŻ go nie przywrócili? Bo czytałem kiedyś coś ;x
0
@Dasty a to nie jest już anulowane czasem po wygranej z tą całą amber heard?
6
@juliacicha pies? całe życie w błędzie, runął cały świat
7
@don'T.R.I.P.e nie wiem o czym ty mówisz, ja cały czas na premiumie jadę
0
@juliacicha nie było elemelenta, duży minus
7
@TheNekro94 ale pierwszy z barcy z 8 przewagi ;x