2

@IronSanHybrid panie, ale dupeczki, wszystko śmiga, ale ja mam premiuma, nie to co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

iker pokonany

1

@inFamous i a. sancheza ;/

18

ikera mają na bramce ;/

1

wicemistrz.. udział brały 2 osoby xDDD

2

jak dostanę kontuzji, to wyskoczysz z moim starym na walkę? xDDDDD

1

ten co do najmana dzwonił xD

0

@masq Największy sukces i największe rozczarowanie - judy ;x

1

@Jarema1987 po wpisaniu w google tych skrótów od razu wyskakuje gra ;d wwe smackdown vs raw 2011 dragon ball z budokai tenkaichi 3



1

@Jarema1987 wwe svr2011, dbz bt3

0

@Mizander karma za euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@elmayakos co za baba

0

@AntoineGriezmann07 od fify 20? juz w 19 wydymali wszystkich z prime iconami w sbc zamiast moments

0

@lucas/catalan ciągle te same zdjęcia, nowe byś dał

5

@MesQueUnClub96 Panie, a zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

4

no i nie podobasz mi się

1

@Dundersztyc wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki.. wait a minute

0

@skubi99 wyobraź sobie że lewy gdzieś tam na spotkaniu z prezydentem pije sobie cole i mówi że lubi cole, a potem cola puszcza reklamę ze wstawką, że lewy lubi cole xD śmierdzi mi to

0

Oglądali trailer fame mma 10? Jak to jest od strony prawnej, oni sobie mogą do materiału promocyjnego wziąć wypowiedź byle kogo pod pretekstem prawa cytatu? Tu Pudzian, tu Lewy z ksw, tu Okniński, coś mi tu śmierdzi, jest na sali prawnik? xD

5

@Janas11224 system szwajcarski czyli jaki? ;x

1

@Krzychuuuu14 to będzie wymówka przy następnym totw ;x

1

@Ghotti było kupić nissana

1

@kuz wgl się nie dziwie, sytuacja ta sama co z mbappe, psg uderzyło szybko i zdecydowanie i teraz mają top grajka

0

@Mizander jakby nie było, to by tymi drogimi nie grali, oblak jest dobry, lepszy od reszty z la liga, ale nie warty swojej ceny, ja gram ifem pope'a bo mam niewymiennego

0

@geass albo wyjdzie sbc o prime ikone i znowu oblak będzie chodził po 120k ;x

0

@Mizander żadny, bo fodder stoi za wysoko ;x

0

@barcelonaLM kurakao kurde

1

@GeneralXavi to ktoś tego komentarza słucha? ;d

0

cumback x2

1

no i po cumbacku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?