Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid panie, ale dupeczki, wszystko śmiga, ale ja mam premiuma, nie to co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
iker pokonany
1
@inFamous i a. sancheza ;/
18
ikera mają na bramce ;/
1
wicemistrz.. udział brały 2 osoby xDDD
2
jak dostanę kontuzji, to wyskoczysz z moim starym na walkę? xDDDDD
1
ten co do najmana dzwonił xD
0
@masq Największy sukces i największe rozczarowanie - judy ;x
1
@Jarema1987 po wpisaniu w google tych skrótów od razu wyskakuje gra ;d wwe smackdown vs raw 2011 dragon ball z budokai tenkaichi 3
1
@Jarema1987 wwe svr2011, dbz bt3
0
@Mizander karma za euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@elmayakos co za baba
0
@AntoineGriezmann07 od fify 20? juz w 19 wydymali wszystkich z prime iconami w sbc zamiast moments
0
@lucas/catalan ciągle te same zdjęcia, nowe byś dał
5
@MesQueUnClub96 Panie, a zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?
4
no i nie podobasz mi się
1
@Dundersztyc wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki.. wait a minute
0
@skubi99 wyobraź sobie że lewy gdzieś tam na spotkaniu z prezydentem pije sobie cole i mówi że lubi cole, a potem cola puszcza reklamę ze wstawką, że lewy lubi cole xD śmierdzi mi to
0
Oglądali trailer fame mma 10? Jak to jest od strony prawnej, oni sobie mogą do materiału promocyjnego wziąć wypowiedź byle kogo pod pretekstem prawa cytatu? Tu Pudzian, tu Lewy z ksw, tu Okniński, coś mi tu śmierdzi, jest na sali prawnik? xD
5
@Janas11224 system szwajcarski czyli jaki? ;x
1
@Krzychuuuu14 to będzie wymówka przy następnym totw ;x
1
@Ghotti było kupić nissana
1
@kuz wgl się nie dziwie, sytuacja ta sama co z mbappe, psg uderzyło szybko i zdecydowanie i teraz mają top grajka
0
@Mizander jakby nie było, to by tymi drogimi nie grali, oblak jest dobry, lepszy od reszty z la liga, ale nie warty swojej ceny, ja gram ifem pope'a bo mam niewymiennego
0
@geass albo wyjdzie sbc o prime ikone i znowu oblak będzie chodził po 120k ;x
0
@Mizander żadny, bo fodder stoi za wysoko ;x
0
@barcelonaLM kurakao kurde
1
@GeneralXavi to ktoś tego komentarza słucha? ;d
0
cumback x2
1
no i po cumbacku