7

Chyba raczej żeby się spakować

16

@adambądkowski93 dyskwalifikacja i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore no w fifce ligue będzie bardziej grywalne ;f

1

@Encore jakby jeszcze dali czarne spodenki to wgl sztos

1

@barcelonaLM cieszę się że oglądałem to na żywo, 28 minuta i 5:0, ależ to była beczunia

0

tyle lat człowiek oglądał i nie wiedział


całe życie w błędzie

0

no nie wyczymie z tych nerw

7

Liczę że Włosi sobie konkretnie poleżą w finale po strzelonej bramce

13

W niedziele cały świat będzie pełnokrwistymi Włochami

6

ty, a może ci sędziowie z copa przyjechali?

12

Lahoza odesłali, ale cyrk pozostał

4

i wy tą parówę w barcelonie chcieliście, ha tfu

4

ustawione

3

i wylądował

0

co za obrona jerozolimy..

0

@Encore slim shady

1

no zesrają się zaraz jak nic

2

gdzie delaneya ściągasz szaleńcze

17

Dajesz Dania, nie zesrajcie się przed kiblem!

1

tyn co album ze zdjęciami wyciągnął

2

@PlsNotAtletico naturalne odgłosy w naturalnym środowisku

2

@Uukasz_93 spalony 100 %

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jeszcze dłużej z tego autu wrzucaj

11

nazario co robi ;o

4

schmeichel top

0

ajj blisko ;/

4

jeszcze się burak kłóci

0

@IronSanHybrid xD no co tam somsiedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?