Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@patry295 pamiętajcie żeby oglądać na ruskich strimach
0
@IbrahimAfellay Levante
0
@kkbarca oddałby
2
@IbrahimAfellay olisadebe
1
Laporta ufam tobie, że nie dasz się wydymać i skończą się z nas śmiać na świecie w kwestii transferów
0
@Rysiu tylko nie cheatuj bo ci się gra zepsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
wyłącz ten komputer bo burza idzie
1
no ale dajcie chociaż ze 30 baniek do tego saula..
0
@kewin a wymienił te osiągnięcia chociaż?
1
@msmsms zbroje ze szkoły wilka dostępne dopiero po odblokowaniu kaer morhen
1
@IronSanHybrid https://zapodaj.net/images/93e9b5d109e05.jpg
Takie o
3
@IronSanHybrid jak zjesz coś np. chleb, to pojawia ci się takie kółko czasowe do momentu "zjedzenia", z olejami chyba było podobnie, i tylko 1 olej naraz, założysz nowy to stary przepada, i wystarczy olej stworzyć tylko raz, będzie ci się odnawiał po odpoczynku
1
@Krokiet no sorry, ale Griezmann jest 2x więcej wart od Saula, 15m to jak policzek
5
@kamilop życie
0
Maszyna zaprzecza
3
Przecieki ze zmian w fut champs w fife 22
- kwalifikacja cotygodniowa - 5 meczy, 3 potrzebne, 3 podejścia tygodniowo
- 20 meczy zamiast 30, możliwe że ostatecznie będzie to 25 meczy, nie jest jeszcze postanowione na 100%
- nowy system nagród - lepsza ranga = lepsza karta
Podsumowując, ludzie nie będą się tak bardzo denerwować podczas fut champions, ponieważ większość będzie miała problem się wgl tam dostać ;x
0
@DaPidejpi chcesz to możemy iść pograć w kalambury na kurniku ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
dzień świra na stopklatce
0
@pauletaa stanowski robi 24h, a nie pol
1
@DonMatteo901 patostream znaczy
2
@geass w swoim wyimaginowanym świecie w którym jest najlepszy
12
@Jonyx ah shit, here we go again
6
@PatrychoO powiem nawet więcej, nie będą razem w klubie
1
cicho się o tym Paulinho coś zrobiło ;/
1
@geass za mało xD lepiej kupić kabel
3
@DonMatteo901 ostatni raz w kinie byłem, jak szkoła organizowała wyjście do kina, także ten
5
@RobiS sprawdź, ja biegnę po elemelenta
4
@rado_Barca był beniz i była dziupla
1
@PatrykBarca a może jakiś trans? ( ͡° ͜ʖ ͡°)