Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca bo pasuje
1
@kryhaa albo jak gendry płynął i płynął i płynął.. ^^
0
@PatrychoO naprawdę ta czcionka jest biała?..
0
@OliOri jeszcze jak
0
@Kubsoleon a red wedding nie zszokował? ;d
3
@Lionel_Messi10 albo jak robiła pizze
2
@Transu96 To były sceny
http://westeros.pl/media/2019/04/a-masz-ty.gif
Albo reunion w winterfell
https://memy.pl/uploads/Post/268074/15555949569406.mp4
lub dumni rodzice
2
Ehh, to już 2 lata i 2 miesiące od zakończenia GoT.. jakie były wasze ulubione momenty w serii?
*Spoilery w odpowiedziach*
5
Titanic, historia prawdziwa
0
@patrykzmc2000 40m+ dorzucą od siebie ze 35 i będą mieli na griezmanna ^^
0
W sosnowcu główka pracuje
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/267713/15553637784252.jpg
0
@Rust_Cohle a po kiego samemu iść jak reszta poszła w cholerę? xD
7
Kiedyś to była szkoła
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/270885/15574812930667.jpg
5
@MesQueUnClub_87 wygazuj cole xD
0
@Encore chyba varane i walker ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCMichalo panie, ja jak w passata wsiądę to siwy dym
0
@Herato napiwno
0
@axegrinder znowu się pobijo o karne
0
@Rewolucja123 Roberto? xD
0
@KORTIS nie
0
@KORTIS seth na summerslam z edgem ;x poza tym reigns z ceną i lashley z goldbergiem według leaków
0
@KORTIS no i jedna ma już wynik do dupy, musiałby jeszcze dzisiaj zrobić cash ina żeby to miało sens
1
@Encore sen jest dla słabych
0
ale kupa na tym mitb
0
@Encore nie będzie niczego
3
@Roni/VEB tak wiem, kiedyś to było, teraz to nie ma
0
Jak obstawiacie wyniki MiTB? Ja stawiam tak:
usos
aj&omos
ripley
bliss
riddle
reings
lashley
0
@patry295 nie twierdzę że to było dobre, po prostu inne, raczej taki był zamysł, żeby to było prześmiewcze
0
@patry295 wwe to przede wszystkim show, próbowali czegoś nowego i raczej więcej takiego czegoś nie zobaczymy, o ile nie pozamykają znowu wszystkiego
0
@patry295 była pandemia, nie było widowni, to świrowali z wmką czy mitb