19

@masq a ty co, kamerki nie masz? Krótka piłka z takimi szlaufami

0

@Colon staroć

1

@tomek8756 odgrodzić i nikogo nie dopuszczać, żarcie się skończy to sobie sami pójdą ;x

3

@Esteban_ już 3 sashe czekają na twoje miejsce

0

@marko111122 a jak się z tym darmozjadem złodziejem umówiłeś na rozmowie o pracę? ;x

2

@puyol_presidend5 bydlaka śmierdziela?

16

@MarioVeB! to go nie rób :)

0

@MesQueUnClub_87 nie z basenu tylko z przysiadów

1

@patry295 panie, ja z incognito nie wychodzę

11

@MarioVeB! rambla to nie jest strona sportowa, pozdrawiam

23

Żarty se kurłła stroją, patrzcie co mi pod drzwi podstawili dowcipnisie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4

4

Ja widzę że tu same świntuchy, ale pamiętajcie: głodnemu chleb na myśli!

1

@tomek8756 zrezygnowałem na drodze potwierdzania tożsamości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz niech im się zachce i niech zrobią aktualizację regulaminu jak im się coś nie podoba, bo ten obecny można o kant tyłka rozbić :) i jego posty go nie naruszają

0

@GeraltzKatalonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 dla kolegi od strony wujka stryjecznego

1

Zakładam konto na insta, potwierdzam na e-mailu itd.. i pierwszy komunikat jaki dostaje to "wykryliśmy dziwną aktywność na twoim koncie, musisz potwierdzić swoją tożsamość" xD pierwszy komunikat po wpisaniu kodu z maila xD

45

@MarioVeB! A on porno kiedyś wrzucał? Czy znowu cię upały dopadły?

20

@szkutnik91 zaraz ci wyskoczą la bambowi znawcy i powiedzą że to wypalony szrot xD

7

@lucas/catalan to pewnie przez te ustawione głosowania w których gabbie carter "przegrywała", innego powodu nie widzę ;x

4

@vangoor chyba oszalałeś

5

@vangoor umniejszacie varanowi jakby był co najmniej jakimś lengletem

9

@lucas/catalan niewidzialna pała reżimu cię dopadła

0

@Mns21 theo hernandez

2

@tomek8756 hajto

3

A co jeśli real te hajsy zbiera na neymara, a żółw i tak przyjdzie za free za rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Boogmacher śmierdzą?

0

@Simusamu10 najgorzej jak dawał piłkę do siatkówki xD

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma sensu go oddawać za pół darmo, lepiej żeby został i był w kadrze, jak kluby zobaczą że nie da rady na janusza to za rok sypną konkretniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?