Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@masq a ty co, kamerki nie masz? Krótka piłka z takimi szlaufami
1
@RobiS zamykają mówisz..
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/881/867/6f6.jpg
0
@Colon staroć
1
@tomek8756 odgrodzić i nikogo nie dopuszczać, żarcie się skończy to sobie sami pójdą ;x
3
@Esteban_ już 3 sashe czekają na twoje miejsce
0
@marko111122 a jak się z tym darmozjadem złodziejem umówiłeś na rozmowie o pracę? ;x
2
@puyol_presidend5 bydlaka śmierdziela?
16
@MarioVeB! to go nie rób :)
0
@MesQueUnClub_87 nie z basenu tylko z przysiadów
1
@patry295 panie, ja z incognito nie wychodzę
11
@MarioVeB! rambla to nie jest strona sportowa, pozdrawiam
23
Żarty se kurłła stroją, patrzcie co mi pod drzwi podstawili dowcipnisie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4
4
Ja widzę że tu same świntuchy, ale pamiętajcie: głodnemu chleb na myśli!
1
@tomek8756 zrezygnowałem na drodze potwierdzania tożsamości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz niech im się zachce i niech zrobią aktualizację regulaminu jak im się coś nie podoba, bo ten obecny można o kant tyłka rozbić :) i jego posty go nie naruszają
0
@GeraltzKatalonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 dla kolegi od strony wujka stryjecznego
1
Zakładam konto na insta, potwierdzam na e-mailu itd.. i pierwszy komunikat jaki dostaje to "wykryliśmy dziwną aktywność na twoim koncie, musisz potwierdzić swoją tożsamość" xD pierwszy komunikat po wpisaniu kodu z maila xD
45
@MarioVeB! A on porno kiedyś wrzucał? Czy znowu cię upały dopadły?
20
@szkutnik91 zaraz ci wyskoczą la bambowi znawcy i powiedzą że to wypalony szrot xD
7
@lucas/catalan to pewnie przez te ustawione głosowania w których gabbie carter "przegrywała", innego powodu nie widzę ;x
4
@vangoor chyba oszalałeś
5
@vangoor umniejszacie varanowi jakby był co najmniej jakimś lengletem
9
@lucas/catalan niewidzialna pała reżimu cię dopadła
0
@Mns21 theo hernandez
2
@tomek8756 hajto
3
A co jeśli real te hajsy zbiera na neymara, a żółw i tak przyjdzie za free za rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Boogmacher śmierdzą?
0
@Simusamu10 najgorzej jak dawał piłkę do siatkówki xD
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma sensu go oddawać za pół darmo, lepiej żeby został i był w kadrze, jak kluby zobaczą że nie da rady na janusza to za rok sypną konkretniej