Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk lv sam się nie wbije
29
griezmann żegna się z kibicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sergio_Devils od jakiegoś czasu aż antywirus przy otwieraniu strimsów się odpala ;x
3
pojechałem na myjnie, wyciągam bilona i wrzucam złotówkę.. wypluwa, próbuje jeszcze raz, drugi, trzeci.. wypluwa. W końcu załapało tą złotówkę.. jak za piątkę ^^ tyle wygrać, moja dusza janusza się raduje
2
2:20 xDD
1
@Przeemekk i to tak głęboko, że potrzeba by sztygara z mahakamu żeby się dokopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO pokazała go już światu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Abaddonxx miał być kenutrab, zawiodłeś mnie
0
@marcin62 w końcu coś dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi otóż nie, mam picsy
9
@Dajnatace koło rysia pucza to on nawet nie stał
0
@LeoMessiah ̶b̶a̶l̶c̶e̶r̶o̶w̶i̶c̶z̶ elemelent musi odejść
0
Co jest kurłła, były kobitki i nie ma kobitek @lucas/catalan
1
@Criss18Barca gorzej jak cię zamkną z jakąś gesslerową czy inną pawłowicz, albo co gorsza - godlewską
1
@ranger3120 Returning
0
@Encore why not both?
6
wielka szkoda
0
@LeoMessiah https://ih1.redbubble.net/image.11504735.8902/raf,750x1000,075,t,FFFFFF:97ab1c12de.u6.jpg
2
@masterandservant żadna, ale podburzałbym somsiadów żeby atakowali, a potem się śmiał z okna jak ich do pierdla zamykają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@19cukier48 tymczasem ea:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/881/867/6f6.jpg
1
@IronSanHybrid https://status.playstation.com/
0
@Krzychu1010 bez paszportu Polsatu nic nie załatwisz
0
@fcbarcafan19 uciekajcie od Vectry jak najdalej
1
@eydeem noż kurłła, nie musisz mnie namawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@clyde nie moje zoo, nie moje małpy
0
@Gaz w nagrodę trybuny przez resztę meczów towarzyskich
0
@siwykrb wszyscy na wszystkie pozycje poza arnau tenasem który jest 3 bramkarzem
1
@PatrychoO fajna koszulka do chodzenia tak o, ale nie jako koszulka interu
0
@Dior ma być mniej meczy w fut champions(20/25), nowy system kwalifikacji do fut champions(3 próby po 5 meczów, z których musisz wygrać 3), nowy system nagród - lepsza ranga = lepsza karta, teraz do kupienia są tylko 2 wersje fify - ultimate i zwykła, w ultimate masz 4600 fifa points, karty otw, totw i heroes itd.
2
@DonMatteo901 czy to tyczy się też fryzury w majtkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)