Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@amanter czego chcesz, fajne stroje
0
@Mula i co, chodzisz i łapiesz potwory? xD
2
@geass widziałem, miałem, może nawet i teraz mam, nikt tego nie kupuje więc się nie opłaca wystawiać, bo tylko zajmuje miejsce na liście
1
@JimMorrisonFCB life is brutal and full of zasadzkas?
0
@JimMorrisonFCB ranisz
3
@JimMorrisonFCB stoimy na rynku transferowym jak widły w gnoju
0
@amanter no to priv
7
@DonMatteo901 co ty oglądasz, format komputera zrób żeby ci to nie wyskakiwało
2
@Bykunn i nie dziwne, jak przyjeżdżają nafurani budowlańcy, potem poprawiają nafurani hydraulicy itd.. xD
2
@LS ju ah maj kłin, aj dont łonyt
0
@Nano22 ja bym zabrał BI i rozdał potrzebującym, uczciwym obywatelom la rambli
1
@JoeBlack nie ja ten świat stworzyłem ;x
1
@DonMatteo901 no i jeszcze Messi za okradanie państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Bykunn tu po prostu chodzi o pieniądze, jak się coś nie sprzedaje, to się tego nie organizuje i zara się kobitki przebranżowią na kuchareczki czy inne stewardessy
2
@Bykunn ponieważ produkt się nie sprzeda
3
@KimBassinger1 oby już nawet nie powąchał balona
0
@dzagos było
0
@macio_944 "fifa będzie mieć poważnego konkurenta" xDDDDD
9
@Bykunn chcą sobie zabrać 99% przychodów czy co? ^^
18
@FCMichalo to znajdź se inny sport jak Cię nudzi
3
@Messibestplayerintheworld sami go połamią?
0
@puyol_presidend5 za recydywę już banujo
0
@BartqRKO wgrywasz moda który usuwa udźwig i lecisz z tym koksem, no chyba że jesteś przegrywem z PSa, no to sobie nie wgrasz ^^
0
@Criss18Barca amarena amarena, zacny trunek niska cena, amarena amarena, to jest tooo
3
@adiattiFCB Chiesy nie oddadzą, poza nim Barce interesuje pewnie tylko De Ligt, żadne Dybale, Arthury czy inne muje węże
1
@doc to ile my tych bezcennych argentyńskich kaktusów mamy
1
@Janas11224 Nissan Skyline GT-R R34 w stylizacji 2f2f or Toyota Supra MK IV w stylizacji f&f
1
@AntekGriezmann life is brutal and full of regulaminos zasadzkas
0
Psst, tylko im nie mówcie że za dowcipy tutaj banujo, taki jeden już na permie siedzi.
1
@PatrychoO 3 obejrzałem jako pierwszą, więc 3 ;x