3

@amanter czego chcesz, fajne stroje

0

@Mula i co, chodzisz i łapiesz potwory? xD

2

@geass widziałem, miałem, może nawet i teraz mam, nikt tego nie kupuje więc się nie opłaca wystawiać, bo tylko zajmuje miejsce na liście

1

@JimMorrisonFCB life is brutal and full of zasadzkas?

0

3

@JimMorrisonFCB stoimy na rynku transferowym jak widły w gnoju

0

@amanter no to priv

7

@DonMatteo901 co ty oglądasz, format komputera zrób żeby ci to nie wyskakiwało

2

@Bykunn i nie dziwne, jak przyjeżdżają nafurani budowlańcy, potem poprawiają nafurani hydraulicy itd.. xD

2

@LS ju ah maj kłin, aj dont łonyt

0

@Nano22 ja bym zabrał BI i rozdał potrzebującym, uczciwym obywatelom la rambli

1

@JoeBlack nie ja ten świat stworzyłem ;x

1

@DonMatteo901 no i jeszcze Messi za okradanie państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Bykunn tu po prostu chodzi o pieniądze, jak się coś nie sprzedaje, to się tego nie organizuje i zara się kobitki przebranżowią na kuchareczki czy inne stewardessy

2

@Bykunn ponieważ produkt się nie sprzeda

3

@KimBassinger1 oby już nawet nie powąchał balona

0

@dzagos było

0

@macio_944 "fifa będzie mieć poważnego konkurenta" xDDDDD

9

@Bykunn chcą sobie zabrać 99% przychodów czy co? ^^

18

@FCMichalo to znajdź se inny sport jak Cię nudzi

3

@Messibestplayerintheworld sami go połamią?

0

@puyol_presidend5 za recydywę już banujo

0

@BartqRKO wgrywasz moda który usuwa udźwig i lecisz z tym koksem, no chyba że jesteś przegrywem z PSa, no to sobie nie wgrasz ^^

0

@Criss18Barca amarena amarena, zacny trunek niska cena, amarena amarena, to jest tooo

3

@adiattiFCB Chiesy nie oddadzą, poza nim Barce interesuje pewnie tylko De Ligt, żadne Dybale, Arthury czy inne muje węże

1

@doc to ile my tych bezcennych argentyńskich kaktusów mamy

1

@Janas11224 Nissan Skyline GT-R R34 w stylizacji 2f2f or Toyota Supra MK IV w stylizacji f&f

1

@AntekGriezmann life is brutal and full of regulaminos zasadzkas

0

Psst, tylko im nie mówcie że za dowcipy tutaj banujo, taki jeden już na permie siedzi.

1

@PatrychoO 3 obejrzałem jako pierwszą, więc 3 ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?