1

@VamosRakieta a ty gdzie byłeś że go jeszcze nie obejrzałeś, w jaskini!?

1

@Encore starość nie radość


0

@PatrychoO messiego

2

Spokojnie, przecież będą jeszcze 2-3 transfery do klubu w tym jeden były zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Slawek1999 a co, biletów na city/psg nie sprzedają? ^^

55

Te serwery są bardziej przeżarte niż 30 letnie auto

0

Zluzujcie majty, będzie dobrze

2

@PatrychoO albo odpalimy super lige we dwójkę z realem xD

0

@KacperVEB jaroslaw bog?

0

Słuchaj Aguero, głupia sprawa, jednak nie podpiszemy z tobą kontraktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Niech ktoś podstawi elemelentowi miskę z wodą koło tego kołowrotka, bo chłopina już chyba z niego wypadł

0

@Worny i to wszystko wczoraj? ;o

2

No, moim zdaniem według mnie kilka niedociągnięć jest, ale bez Messiego, Pedriego i Matsa to już jest jakaś prowokacja

6

od tej kłody chociaż się odbija w stronę bramki ;x

0

@Encore I ten arsenal na bramce xD

0

@Deeespacito mi kiedyś ponad 300 usunęli, a ja tylko rozdawałem prawdziwe oblicze bi na pw ;f

3

@Pawel13sz tak się mówi, czy pacjenta czy klienta np. łokieć pięta nie ma klienta, to slang

0

@NaFazieHitman fajnie że powiedziałeś czyj jest ten cały asphalt..

9

no nie.. jakaś madka woła u mnie na osiedlu prawdopodobnie córkę.. dominikane xD

0

@clyde meh

4

nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda kurłła gadać, szkoda strzępić ryja

0

@LuisSalvano @Rothan1 nieważne, właśnie znalazłem, ała

1

@LS żeby trząsł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@avexavi a czemu na masturbacje w przypadku mężczyzn mówimy walenie konia skoro tam nie ma żadnego konia?

0

@zibiku to troll, a nie wyborca

2

@sergio5 1 mln za podpis proszę pana, 2 mln też może być i 4 mln proszę pana się znajdzie - tak by to bartek załatwił

5

Wiecie jaka dziś data?
Barca/Bayern/2021
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Barca1992 a kogo usunęli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Lola120 a co napisałaś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?