Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta a ty gdzie byłeś że go jeszcze nie obejrzałeś, w jaskini!?
1
@Encore starość nie radość
0
@PatrychoO messiego
2
Spokojnie, przecież będą jeszcze 2-3 transfery do klubu w tym jeden były zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Slawek1999 a co, biletów na city/psg nie sprzedają? ^^
55
Te serwery są bardziej przeżarte niż 30 letnie auto
0
Zluzujcie majty, będzie dobrze
2
@PatrychoO albo odpalimy super lige we dwójkę z realem xD
0
@KacperVEB jaroslaw bog?
0
Słuchaj Aguero, głupia sprawa, jednak nie podpiszemy z tobą kontraktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Niech ktoś podstawi elemelentowi miskę z wodą koło tego kołowrotka, bo chłopina już chyba z niego wypadł
0
@Worny i to wszystko wczoraj? ;o
2
No, moim zdaniem według mnie kilka niedociągnięć jest, ale bez Messiego, Pedriego i Matsa to już jest jakaś prowokacja
6
od tej kłody chociaż się odbija w stronę bramki ;x
0
@Encore I ten arsenal na bramce xD
0
@Deeespacito mi kiedyś ponad 300 usunęli, a ja tylko rozdawałem prawdziwe oblicze bi na pw ;f
3
@Pawel13sz tak się mówi, czy pacjenta czy klienta np. łokieć pięta nie ma klienta, to slang
0
@NaFazieHitman fajnie że powiedziałeś czyj jest ten cały asphalt..
9
no nie.. jakaś madka woła u mnie na osiedlu prawdopodobnie córkę.. dominikane xD
0
@clyde meh
4
nie warto było, nie warto było zrobić nic.. a szkoda kurłła gadać, szkoda strzępić ryja
0
@LuisSalvano @Rothan1 nieważne, właśnie znalazłem, ała
1
@LS żeby trząsł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@avexavi a czemu na masturbacje w przypadku mężczyzn mówimy walenie konia skoro tam nie ma żadnego konia?
0
@zibiku to troll, a nie wyborca
2
@sergio5 1 mln za podpis proszę pana, 2 mln też może być i 4 mln proszę pana się znajdzie - tak by to bartek załatwił
5
Wiecie jaka dziś data?
Barca/Bayern/2021
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Barca1992 a kogo usunęli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Lola120 a co napisałaś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)