2

@Kgorecki2500 fifa potrafi wykończyć psychicznie nawet bota

3

@IronSanHybrid Mbappe po transferze Messiego xDD

4

No i pograne.. https://zapodaj.net/images/12ce2b3dae11d.jpg
Czas leci, a on siedzi xD

0

@paquito88 kid z os na końcu

0

@LuisSalvano Nigdzie Neymar nie odejdzie, ma okazję pykać z Messim i znowu być w trójce zp jednocześnie zgarniając chore siano ;f

2

i w co jeszcze, w świętego mikołaja?

0

@JimMorrisonFCB z tą ścieżką to temat rzeka, bo niby jest, a niby jej nie ma, o ile google mapsy aktualne xD z drugiej strony też jest ścieżka, ale przez kawałek jej nie ma ;f
https://zapodaj.net/images/7f2f17c897741.png

1

@IronSanHybrid to przez wardęgę i te jego ekipowe kidosy

0

@MesQueUnClub_87 no a babka jechała przed nim

4

@marcin000019 wstał, pozbierał bidony do koszyka, podniósł rower i dopiero jak zszedł na chodnik to zaczął płakać ;x

25

Jak jeździcie z dziećmi rowerami na mieście to jeździcie za nimi czy przed nimi? Jak jest prawidłowo? Bo dzisiaj przed rondem puszczam ludzi na pasach, a zza zakrętu nagle wyjeżdża matka z kidosem na rowerze, a za nią jeszcze jeden kidos na osobnym rowerze, no i ten kidos wchodzi w zakręt bokiem, trochę piachu tam było, ślizgnął się, fikołka zrobił i leży na ulicy razem z rowerem, i teraz pytanie: gdybym akurat nie stał tylko jechał i doszło by do kolizji, to kto jest kurłła winien? Matka, ludzie którzy nie posprzątali chodników czy kto?
https://zapodaj.net/images/dcaedffb984e2.png

5

@LuisSalvano to nie jest koncert życzeń

0

@JohnnyBarca Jeszcze wróci do PSG i będzie latał na po, a hikimi na lo xD

4

@Odcinkowy ojej

1

@matirix20 sprzedał się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlicjaFCB na co to była reakcja? xD

1

@Bamek94 na telefonie se discorda odpalcie ;f

0

@IronSanHybrid że prędzej czy później, ale ruszy, a procenty to sam se dodałeś ;x

1

@IronSanHybrid ruszy ruszy, jeszcze się zdziwisz

1

@IronSanHybrid super liga ruszy to się skończy babki sranie, wszyscy będą siedzieć jak na ropie

1

@DaPidejpi i tak mu w każdej fifie boostuje staty w ustawieniach i reszcie zresztą też

6

@DaPidejpi spokojnie, fifka 22 wyjdzie to go ino raz przetransferuje do Barcy w ustawieniach

3

przynajmniej te złodzieje podatkowe z hiszpanii się już nie nachapią

9

@wpwelement ratuj

1

@PatrychoO odszedł z Barcy i nagle magicznie dostanie upgrade do pace'a ;x

2

@LuisSalvano no pewnie że nie, bo jak pisać bez konta?

0

@Ratamahatta 2 sezony i Messi będzie w top 10 strzelców i top 10 asystentów PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

PSG ma teraz w klubie 4 ex madrytczyków(Navas, Hakimi, Ramos, Di Maria) i 3 ex barcelonistów (Messi, Neymar, Rafinha), a jeśli za rok odejdzie Mbappe, to się nie zdziwię jak trafi tam też Cristiano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?