Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 fifa potrafi wykończyć psychicznie nawet bota
3
@IronSanHybrid Mbappe po transferze Messiego xDD
4
No i pograne.. https://zapodaj.net/images/12ce2b3dae11d.jpg
Czas leci, a on siedzi xD
0
@paquito88 kid z os na końcu
0
@LuisSalvano Nigdzie Neymar nie odejdzie, ma okazję pykać z Messim i znowu być w trójce zp jednocześnie zgarniając chore siano ;f
2
i w co jeszcze, w świętego mikołaja?
0
@JimMorrisonFCB z tą ścieżką to temat rzeka, bo niby jest, a niby jej nie ma, o ile google mapsy aktualne xD z drugiej strony też jest ścieżka, ale przez kawałek jej nie ma ;f
https://zapodaj.net/images/7f2f17c897741.png
1
@IronSanHybrid to przez wardęgę i te jego ekipowe kidosy
0
@MesQueUnClub_87 no a babka jechała przed nim
4
@marcin000019 wstał, pozbierał bidony do koszyka, podniósł rower i dopiero jak zszedł na chodnik to zaczął płakać ;x
25
Jak jeździcie z dziećmi rowerami na mieście to jeździcie za nimi czy przed nimi? Jak jest prawidłowo? Bo dzisiaj przed rondem puszczam ludzi na pasach, a zza zakrętu nagle wyjeżdża matka z kidosem na rowerze, a za nią jeszcze jeden kidos na osobnym rowerze, no i ten kidos wchodzi w zakręt bokiem, trochę piachu tam było, ślizgnął się, fikołka zrobił i leży na ulicy razem z rowerem, i teraz pytanie: gdybym akurat nie stał tylko jechał i doszło by do kolizji, to kto jest kurłła winien? Matka, ludzie którzy nie posprzątali chodników czy kto?
https://zapodaj.net/images/dcaedffb984e2.png
5
@LuisSalvano to nie jest koncert życzeń
0
@JohnnyBarca Jeszcze wróci do PSG i będzie latał na po, a hikimi na lo xD
4
@Odcinkowy ojej
1
@matirix20 sprzedał się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlicjaFCB na co to była reakcja? xD
1
@Bamek94 na telefonie se discorda odpalcie ;f
0
@IronSanHybrid że prędzej czy później, ale ruszy, a procenty to sam se dodałeś ;x
1
@IronSanHybrid ruszy ruszy, jeszcze się zdziwisz
1
@IronSanHybrid super liga ruszy to się skończy babki sranie, wszyscy będą siedzieć jak na ropie
1
@DaPidejpi i tak mu w każdej fifie boostuje staty w ustawieniach i reszcie zresztą też
6
@DaPidejpi spokojnie, fifka 22 wyjdzie to go ino raz przetransferuje do Barcy w ustawieniach
3
przynajmniej te złodzieje podatkowe z hiszpanii się już nie nachapią
9
@wpwelement ratuj
1
@PatrychoO odszedł z Barcy i nagle magicznie dostanie upgrade do pace'a ;x
2
@LuisSalvano no pewnie że nie, bo jak pisać bez konta?
0
@Ratamahatta 2 sezony i Messi będzie w top 10 strzelców i top 10 asystentów PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
PSG ma teraz w klubie 4 ex madrytczyków(Navas, Hakimi, Ramos, Di Maria) i 3 ex barcelonistów (Messi, Neymar, Rafinha), a jeśli za rok odejdzie Mbappe, to się nie zdziwię jak trafi tam też Cristiano.