Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@LuisSalvano nikt cię nie musi ośmieszać, radzisz sobie doskonale sam
12
@LuisSalvano wymówka widzę już gotowa ;x
0
@rozsadny byle nie vectra
0
@Ghotti o wysrywy pismaków
0
Czyli Lapcio jednak zatańczył tak jak mu Perez zagrał? ^^
1
@MarcelNJ11 wybrał takie zdjęcie, że wyszła nawet ładnie xD ale gardło to ma bezdenne if you know what i mean ^^
0
@marcin62 dodali w końcu widok z 3 osoby? ;f
1
@Xiti dzięki, dobrze wiedzieć że mamy na stronie speca :)
0
@Xiti ehh i po co mi to odświeżanie było ;/ podlinkujesz tego ublocka origina? nie chce szajsu wgrać
0
@Xiti po odświeżeniu dalej jest problem na yt, ale coś innego zauważyłem, na nowym profilu yt działa normalnie dopóki nie jestem zalogowany, po zalogowaniu dalej jest problem z nowym oknem na yt
0
@Xiti na nowym profilu działa ;f da się stary naprawić czy muszę wszystko od nowa ustawiać?
0
@Explode tak tak, a messi za 2 lata wróci z neymarem na last dance ;x mam firefoxa aktualizowanego normalnie
0
@Ghotti ciasteczka to ja codziennie czyszczę, razem z historią ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś się zesrało i nie wiem co, odpalam na chromie i działa normalnie
0
@Ghotti ale dlaczego tak ostro o kanale fcbarca/ćwiąkały ^^
0
@Ghotti a mi się takie gówno zaczęło robić
https://zapodaj.net/images/bc48a6df2036c.png
jak klikam normalnie to się otwiera normalnie, a jak w nowym oknie to taki szajs, ani przewinąć ani nic
0
Odpal ktoś firefoxa i zobacz czy jak otwierasz kartę na yt w nowym oknie, to czy otwiera wam się normalnie czy nie
0
do 2030 od razu, co się będą szczypać
1
@Encore z Dembele owszem, z Coutinho nie, od początku przeciw
0
@Kurkmen albo szejk jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@agaFCB lepsze to niż upadłość
1
@Kgorecki2500 jak sytuacja przyciśnie to się zdziwisz
0
Panowie, jaki Haaland, jak my tu zara Pedrich i De Jongów posprzedajemy, a brać będziemy tylko tych co się im kontrakt kończy.
0
@LuisSalvano tak się obsrał że obraca dupeczki na plaży
0
@Bykunn no ba
@Zoker żadnych boostów
5
Top 100 po pierwszej kolejce w fantasy premier league, róbcie screeny bo wyżej już nie będę xD
8
oni też mają beczkę z bartka xD
https://x.com/BarcaUniversal/status/1427049224374562816
0
@Rewolucja123 ah shit, here we go again
0
@QuiqueSetien1958 jak zwykle? po 8 dniach? napisz lepiej jaki nick miałeś wcześniej ;x
5
Za bramkę z PSG męczymy się z Roberto po dziś dzień, ciekawe do kiedy go przedłużą za tą dzisiejszą bramkę, pewnie gdzieś do 2030.
4
@masq No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku