23

@LuisSalvano nikt cię nie musi ośmieszać, radzisz sobie doskonale sam

12

@LuisSalvano wymówka widzę już gotowa ;x

0

@rozsadny byle nie vectra

0

@Ghotti o wysrywy pismaków

0

Czyli Lapcio jednak zatańczył tak jak mu Perez zagrał? ^^

1

@MarcelNJ11 wybrał takie zdjęcie, że wyszła nawet ładnie xD ale gardło to ma bezdenne if you know what i mean ^^

0

@marcin62 dodali w końcu widok z 3 osoby? ;f

1

@Xiti dzięki, dobrze wiedzieć że mamy na stronie speca :)

0

@Xiti ehh i po co mi to odświeżanie było ;/ podlinkujesz tego ublocka origina? nie chce szajsu wgrać

0

@Xiti po odświeżeniu dalej jest problem na yt, ale coś innego zauważyłem, na nowym profilu yt działa normalnie dopóki nie jestem zalogowany, po zalogowaniu dalej jest problem z nowym oknem na yt

0

@Xiti na nowym profilu działa ;f da się stary naprawić czy muszę wszystko od nowa ustawiać?

0

@Explode tak tak, a messi za 2 lata wróci z neymarem na last dance ;x mam firefoxa aktualizowanego normalnie

0

@Ghotti ciasteczka to ja codziennie czyszczę, razem z historią ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś się zesrało i nie wiem co, odpalam na chromie i działa normalnie

0

@Ghotti ale dlaczego tak ostro o kanale fcbarca/ćwiąkały ^^

0

@Ghotti a mi się takie gówno zaczęło robić
https://zapodaj.net/images/bc48a6df2036c.png
jak klikam normalnie to się otwiera normalnie, a jak w nowym oknie to taki szajs, ani przewinąć ani nic

0

Odpal ktoś firefoxa i zobacz czy jak otwierasz kartę na yt w nowym oknie, to czy otwiera wam się normalnie czy nie

0

do 2030 od razu, co się będą szczypać

1

@Encore z Dembele owszem, z Coutinho nie, od początku przeciw

0

@Kurkmen albo szejk jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@agaFCB lepsze to niż upadłość

1

@Kgorecki2500 jak sytuacja przyciśnie to się zdziwisz

0

Panowie, jaki Haaland, jak my tu zara Pedrich i De Jongów posprzedajemy, a brać będziemy tylko tych co się im kontrakt kończy.

0

@LuisSalvano tak się obsrał że obraca dupeczki na plaży

0

@Bykunn no ba
@Zoker żadnych boostów

5

Top 100 po pierwszej kolejce w fantasy premier league, róbcie screeny bo wyżej już nie będę xD

8

0

@Rewolucja123 ah shit, here we go again

0

@QuiqueSetien1958 jak zwykle? po 8 dniach? napisz lepiej jaki nick miałeś wcześniej ;x

5

Za bramkę z PSG męczymy się z Roberto po dziś dzień, ciekawe do kiedy go przedłużą za tą dzisiejszą bramkę, pewnie gdzieś do 2030.

4

@masq No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?