Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xSZYMONOx jak już się chwalisz
https://zapodaj.net/images/512973c9ed03e.jpg
0
linia pomocy spoko
linia ataku średnio na jeża
linia obrony meh
2
@Commando psg już jest wygranym, bez względu na potencjalne odejście mbappe
3
@Cule1234 uwaga spoiler
odpowiedź barcelony: nie bo ty
0
@AlexDark00 nie z tym tempem, nie w tej fifie, pique miałem ale nadawał się co najwyżej do tarcia chrzanu, barceloński nie znaczy że mam się katować ;f
2
@Herato pedri, depay i de jong
0
@Encore i bardzo dobrze somsiad hehe
0
@xSZYMONOx a czy jest wystarczająco barceloński?
https://zapodaj.net/images/512973c9ed03e.jpg
0
@Encore well, wyszli takim składem jakby ci jednak chcieli to spie.. xd
1
@deyna2018 może niech najpierw pobije minecrafta
23
@avexavi przecież to musi być fejk, musi xD z 2 strony..
0
@Encore zagra jutro cavani? ty siedzisz w tym manu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ArcziArtt Mnie interesuje, a rambla nie jest poświęcona żadnej tematyce
0
@Lub567 no to wylatujesz z mojego fpla
0
Ktoś ostatnio pisał kto nie zagra w 1 kolejce premier league, ktoś kojarzy?
1
@Tuc O ile ich laporta wcześniej nie sprzeda, bo hajsu nie ma
1
@Cule1234 będzie dorabiał po godzinach na kontrakt dla messiego za 2 lata
1
@IronSanHybrid no to wczytaj ostatni zapis, nie zaczynaj z menu
0
@Azi wystarczy znaki ogarnąć dobrze, ta gra jest banalna
0
@Chaoss meh, ja na dodatki chodziłem w pierwszej kolejności, a do głównej fabuły wracałem wykokszony ;d zresztą są smaczki w dodatkach które można mieć tylko jeśli się nie skończyło fabuły(np. po śmierci vesemira tracisz jeden wątek, po znalezieniu ciri też tracisz wątek)
2
@IronSanHybrid Jak zaczynasz dodatki to wczytaj ostatniego save'a przed zakończeniem gry(całą ostatnią misją), nie wybieraj z menu bo nie będziesz miał swojej postaci.
2
@VamosRakieta Kompromitacją jest pozbycie się Messiego na którym się oparło kampanie wyborczą, kompromitacją jest dogadywanie transferów przed podpisaniem Messiego, kompromitacją jest sprzedaż zawodników, laporta jest jedną wielką kompromitacją
0
@Kwiatek67 do lasu po ziółka i z powrotem
0
@PatrychoO de jong miał już w 21
0
@bartekvisca to czego trzesz o asfalt
1
@lucas/catalan ps. ta anissa do tej kategorii to pasuje jak pięść do nosa, dla mnie to żaden milf
0
@korolocik pics or didnt happen
1
@lucas/catalan jako ekspert mówię syrenka
0
@Kgorecki2500 nie można wejść w coś w czym już się jest, logiczne