1

0

linia pomocy spoko
linia ataku średnio na jeża
linia obrony meh

2

@Commando psg już jest wygranym, bez względu na potencjalne odejście mbappe

3

@Cule1234 uwaga spoiler
odpowiedź barcelony: nie bo ty

0

@AlexDark00 nie z tym tempem, nie w tej fifie, pique miałem ale nadawał się co najwyżej do tarcia chrzanu, barceloński nie znaczy że mam się katować ;f

2

@Herato pedri, depay i de jong

0

@Encore i bardzo dobrze somsiad hehe

0

@xSZYMONOx a czy jest wystarczająco barceloński?
https://zapodaj.net/images/512973c9ed03e.jpg

0

@Encore well, wyszli takim składem jakby ci jednak chcieli to spie.. xd

1

@deyna2018 może niech najpierw pobije minecrafta

23

@avexavi przecież to musi być fejk, musi xD z 2 strony..

0

@Encore zagra jutro cavani? ty siedzisz w tym manu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ArcziArtt Mnie interesuje, a rambla nie jest poświęcona żadnej tematyce

0

@Lub567 no to wylatujesz z mojego fpla

0

Ktoś ostatnio pisał kto nie zagra w 1 kolejce premier league, ktoś kojarzy?

1

@Tuc O ile ich laporta wcześniej nie sprzeda, bo hajsu nie ma

1

@Cule1234 będzie dorabiał po godzinach na kontrakt dla messiego za 2 lata

1

@IronSanHybrid no to wczytaj ostatni zapis, nie zaczynaj z menu

0

@Azi wystarczy znaki ogarnąć dobrze, ta gra jest banalna

0

@Chaoss meh, ja na dodatki chodziłem w pierwszej kolejności, a do głównej fabuły wracałem wykokszony ;d zresztą są smaczki w dodatkach które można mieć tylko jeśli się nie skończyło fabuły(np. po śmierci vesemira tracisz jeden wątek, po znalezieniu ciri też tracisz wątek)

2

@IronSanHybrid Jak zaczynasz dodatki to wczytaj ostatniego save'a przed zakończeniem gry(całą ostatnią misją), nie wybieraj z menu bo nie będziesz miał swojej postaci.

2

@VamosRakieta Kompromitacją jest pozbycie się Messiego na którym się oparło kampanie wyborczą, kompromitacją jest dogadywanie transferów przed podpisaniem Messiego, kompromitacją jest sprzedaż zawodników, laporta jest jedną wielką kompromitacją

0

@Kwiatek67 do lasu po ziółka i z powrotem

0

@PatrychoO de jong miał już w 21

0

@bartekvisca to czego trzesz o asfalt

1

@lucas/catalan ps. ta anissa do tej kategorii to pasuje jak pięść do nosa, dla mnie to żaden milf

0

@korolocik pics or didnt happen

1

@lucas/catalan jako ekspert mówię syrenka

0

@Kgorecki2500 nie można wejść w coś w czym już się jest, logiczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?