5

Być za Hamiltonem to jak być za Cristiano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore a żeby mu w dupsko któryś wjechał tak żeby mu koło odpadło permanentnie

0

@JohnA bo w 1 połowie sezonu Chelsea nie istniała, a ME mają większy hype od LM, już tego Jorginho na siłę dałem bo ludzie na ślepo go wybiorą za tytuły LM i ME

0

@LuisSuarez09 już zagrałem ;) wystarczy poszukać

1

@LuisSuarez09 tia, będę 2x te same gry kupował bo jakiś steam jest ebnięty

0

@LuisSuarez09 ja mam pudełkowe oryginały, a steamy i tak nie uznają takiego Gothica po dodaniu ręcznie

0

@JohnA kto inny? Bez kdb i kante

0

@mrboom literówka ;P

0

@Transu96 za Chielliniego ewentualnie ktoś z Chelsea, po zmianie trenera byli nie do przejścia

2

Jak byście ułożyli drużynę roku? Ja chyba tak:

Donnarumma
Hakimi-Dias-Chiellini-Cancelo
Bruno-Jorghinho-Pedri
Messi
Lewy-Benzema

Donna - za mś, Mendy raczej za mały hype
Hakimi - za sezon w interze
Chiellini - za mś, ciężko mi znaleźć drugiego śo
Dias - za sezon w city
Cancelo - łysy z niego dzika zrobił

Bruno - top
Jorginho - normalnie bym go nie dał, ale na świecie jest za dużo borasów
Pedri - ani De bruyne ani Kante mi nie pasuje za ten rok, więc może najlepszy młodego pokolenia?

Messi - wiadomo
Lewy - wiadomo
Benzema - albo on albo Salah albo Lukaku

Czy ktoś inny na jakiejś pozycji?

0

@iniesta98 Lipa, mam oryginały pudełkowe z mapkami itd i nawet po dodaniu ręcznie do steama nie zaskakuje

1

@DaPidejpi wypierdzielaj do siebie na górę i nie przeszkadzaj

0

@DaPidejpi 3 wpisy i w żadnym nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie launchera na stronie, myślisz że nie znalazłem pierdyliarda innych linków po wpisaniu w google "kroniki myrtany pobierz"?..

0

@DaPidejpi ... https://zapodaj.net/images/51c93ea9504ee.png
na ich stronie ma być "download launcher", widzisz go gdzieś?

0

@DaPidejpi no shit sherlock, właśnie to napisałem, miał być też launcher bez goga/steama

1

https://kronikimyrtany.pl/pl
Jestem ślepy, gdzie wy tu widzicie do pobrania launchera? Ja widzę tylko opcję steam/gog

2

@DaPidejpi szanujmy się, undergroundy najlepsze, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa


0

@PawkoFCB nawet jeśli miałeś niewymienny fodder - iksDe

1

@Sau_Ron jak nie było, paczka z totw na następny tydzień i czerwone do przepałki, ja ze swojej neymara trafiłem ;x

14

@Piernik krzysiu chciałbym ci podziękować za to co robisz, kowal słuchaj tak trzymaj dobrze robisz, mati nie przejmuj się hejterami, chciałbym pozdrowić

0

@vangoor trenowali team work

0

@Szreko Cannavaro i Pirlo najprędzej

0

@DarkShen i plemion

0

@DarkShen Metina jeszcze nie wymienili

0

@tomek8756 taka nieświąteczna, od grudnia do lutego radio na śmieciach

0

@Rust_Cohle to po co takiego trzymasz? poszukaj lepszego, jak mój 59sr 20 kryt 20 lud

2

@Rust_Cohle opłatek

0

@Rust_Cohle możesz czyścić riba mojemu wojowi co najwyżej

0

@leviOsa nie kupuj nikomu ani myszek ani klawiatury, każdy dobiera pod siebie żeby mu dobrze leżała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?