58

Ramos w 94 ze łba po dośrodkowaniu Messiego wysyła Real z powrotem do jaskini.

3

@Hubsao well yes, but actually no

0

@AmigoBlancos zdążycie zgubić formę, a Messi się akurat rozkręca ;P

0

Takie reasumpcje to ja rozumiem

5

Akurat jak Messi się rozkręca :)

0

Sporting ESCANDALO

0

Salzburg dalej w dupie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

mam nadzieję, że się z tymi domami nie pośpieszyliście..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11061839#comment-11061839

0

Myślałem że tylko u nas na rambli ustawiają, a tu proszę.

3

@fcbarcafan19 elemelent ustawił głosowanie

4

Żądam powtórzenia głosowania do ramblowskiej złotej piłki z ostatnich czterech lat! Zaszło ESCANDALO

0

@Encore oby

2

To jak już powtarzamy, to najwyższy czas powtórzyć karnego Błaszczykowskiego

1

Ajax pyknie Inter, a Sporting pyknie Juve - tak będzie, stawiajcie domy

2

@Eoren niby zdeptałem kilka mrówek czy pająków, pizgłem kilka much klapką i przypiekłem kilka komarów elektryczną rakietą.. ale żeby od razu seryjny morderca

1

@Eoren zawsze dzień dobry na klatce mówi?

1

@domin1515 u nas będzie kogo nie lubi, a kogo by zbanował

0

@Michael24 jak se teraz zapakujesz i do zamrażarki schowasz to będzie

0

@klopx Bezicardo Milos is coming

10

@domin1515 gruby to na bramkę za matsa

0

Jakby ktoś się zastanawiał jak na chwilę obecną wyglądają nominacje do złotego andruta rambli

https://zapodaj.net/images/f1d0e89be0136.png

Zakwalifikowani oddzieleni czerwoną linią(z tego co pamiętam jeśli będzie za dużo zgłoszeń z takim samym wynikiem to zaokrąglają w górę/dół(zależy ilu jest), więc na ten moment 16 osób przechodzi do głosowania zamiast 15)

Koniec przyjmowania zgłoszeń dzisiaj o 16:00
Zgłaszać kandydatów możecie tu:
https://www.fcbarca.com/102841-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html

Pamiętajcie, że tylko 1 osobę możecie zgłosić i warto się zapoznać z obecnymi nominacjami, żeby nie oddawać głosów na osoby które już się dostały.

11

Kurłła jak ja uwielbiam zimę!

1

to niezła dżoana


0

@Rewolucja123 a nie moderacja? ;f zresztą z 1 i tak nie przejdzie ;x

1

@Explode a ile stopni ustawić na zamrażarce? bo ja mam taką fajną z regulacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@daniel32778 panie, jak czytałem uzasadnienia to ludzie myślą że on dalej spami jak rok temu, jeden nawet napisał wiedza i elokwencja przy nim xD

0

@Explode a przy wyciąganiu ten chleb nie będzie mokry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?