0

@marcin62 gość pijany albo niezrównoważony

0

@kamilomes123 wiem, ale nie powiem
3 walki do końca

0

@jeyx77x gdyby nie hejt pseudoanalizatorów to Frenkie by teraz siedział przy stole z Messim ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@clyde jak zobaczysz końcówkę sezonu to jeszcze bardziej iksDe będzie "wątek" Eskela

0

@clyde no gówno potężne

0

@marcin62 to nieźle

0

Jak tylko przypomnę, że dzielą nas 3 punkty od 4 miejsca jeśli atletico zremisuje(lub 5 jeśli atletico wygra), jeśli zaś atletico przegra to dalej nas dzielą 3 punkty od 4 miejsca, ale wtedy od zespołu który ma 1 mecz rozgrany więcej czyli rayo.

4

@malicinho mimo wszystko mamed ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@maroon to niech się te alemane i laporty wykażą w końcu, do tej pory się wykazali zostawieniem nas bez ofensywy i sprowadzeniem luuka de wooda

12

Jedyna opcja w której zaakceptuje odejście Frenkiego to jeśli to umożliwi potężny transfer typu Haaland, w żadnym innym wypadku, są inne święte krowy pokroju Coutinho, Roberto, Puiga czy Pjanicia z czego dwóch pierwszych ma jeszcze wyższe pensje od niego.

0

@pax 2 pomocników i tak musi być na ławce przynajmniej, dla mnie to puig/coutinho/pjanić/roberto są do odstrzału

0

Czaruj tych sponsorów na wzmocnienia Laporta, bo nie ma czasu na pierdoły, Haaland to za mało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

9

przy obu bramkach ter stegen miał piłkę na ręce, disgusting

0

nicoooooooo

2

@Nhyz czemu życzysz barcelonie porażki?

1

@Mario96w spokojnie, wszystko przed nami, jeszcze możemy przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

znowu po ręce ter stegena xDDDDDD

0

mówiłem xD

0

oczywiście po ręce matsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

mówiłem że wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

a ten dalej buty rozwiązane

5

i już się Alba zesrał

4

Panowie spokojnie, ci ludzie potrafią roztrwonić 3:0, wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

panowie spokojnie, ci ludzie potrafią roztrwonić 3:0, wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 w styczniu, odkładaj paczki z zawodnikami złotymi/srebrnymi(elektrum) zarówno rzadkich jak i prime

0

@MesQueUnClub_87 i oczywiście jedyna sensowna opcja to 25x 81/82/83 + ikona za 8, niestety

2

@MesQueUnClub_87 otwierają paczki innych ludzi na share playach, nic nie otwieraj teraz, trzymaj na toty

0

@Rust_Cohle no i ja 3,12, ale mnie przekręcili

0

Na początku gromadka wiedźminów, chyba z 15, a i tak wszystkich prawie odstrzelili na końcu, więc po kiego uja odstrzelili eskela na samym początku? Nie mogli wykorzystać któregoś z nonameów, których odstrzelili w końcówce? I o uj chodziło z tymi życzeniami fringilli, yenn i elfki? Dlaczego to dziecko elfki umarło gdy yenn się wycofała? Co sprawiło że w końcu się urodziło? Co sprawiło że yenn odzyskała moc? Dlaczego wgl straciła tą moc od magii ognia skoro vilgefortz sobie jej używa jak chce? I czego oni byli na końcu zdziwieni emhyrem? Nie wiedzieli że to stary ciri czy co?

0

Wiedźmin serial dyskusja spoilery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?