Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 gość pijany albo niezrównoważony
0
@kamilomes123 wiem, ale nie powiem
3 walki do końca
0
@jeyx77x gdyby nie hejt pseudoanalizatorów to Frenkie by teraz siedział przy stole z Messim ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@clyde jak zobaczysz końcówkę sezonu to jeszcze bardziej iksDe będzie "wątek" Eskela
0
@clyde no gówno potężne
0
@marcin62 to nieźle
0
Jak tylko przypomnę, że dzielą nas 3 punkty od 4 miejsca jeśli atletico zremisuje(lub 5 jeśli atletico wygra), jeśli zaś atletico przegra to dalej nas dzielą 3 punkty od 4 miejsca, ale wtedy od zespołu który ma 1 mecz rozgrany więcej czyli rayo.
4
@malicinho mimo wszystko mamed ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@maroon to niech się te alemane i laporty wykażą w końcu, do tej pory się wykazali zostawieniem nas bez ofensywy i sprowadzeniem luuka de wooda
12
Jedyna opcja w której zaakceptuje odejście Frenkiego to jeśli to umożliwi potężny transfer typu Haaland, w żadnym innym wypadku, są inne święte krowy pokroju Coutinho, Roberto, Puiga czy Pjanicia z czego dwóch pierwszych ma jeszcze wyższe pensje od niego.
0
@pax 2 pomocników i tak musi być na ławce przynajmniej, dla mnie to puig/coutinho/pjanić/roberto są do odstrzału
0
Czaruj tych sponsorów na wzmocnienia Laporta, bo nie ma czasu na pierdoły, Haaland to za mało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
9
przy obu bramkach ter stegen miał piłkę na ręce, disgusting
0
nicoooooooo
2
@Nhyz czemu życzysz barcelonie porażki?
1
@Mario96w spokojnie, wszystko przed nami, jeszcze możemy przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
znowu po ręce ter stegena xDDDDDD
0
mówiłem xD
0
oczywiście po ręce matsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
mówiłem że wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
a ten dalej buty rozwiązane
5
i już się Alba zesrał
4
Panowie spokojnie, ci ludzie potrafią roztrwonić 3:0, wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
panowie spokojnie, ci ludzie potrafią roztrwonić 3:0, wszystko przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 w styczniu, odkładaj paczki z zawodnikami złotymi/srebrnymi(elektrum) zarówno rzadkich jak i prime
0
@MesQueUnClub_87 i oczywiście jedyna sensowna opcja to 25x 81/82/83 + ikona za 8, niestety
2
@MesQueUnClub_87 otwierają paczki innych ludzi na share playach, nic nie otwieraj teraz, trzymaj na toty
0
@Rust_Cohle no i ja 3,12, ale mnie przekręcili
0
Na początku gromadka wiedźminów, chyba z 15, a i tak wszystkich prawie odstrzelili na końcu, więc po kiego uja odstrzelili eskela na samym początku? Nie mogli wykorzystać któregoś z nonameów, których odstrzelili w końcówce? I o uj chodziło z tymi życzeniami fringilli, yenn i elfki? Dlaczego to dziecko elfki umarło gdy yenn się wycofała? Co sprawiło że w końcu się urodziło? Co sprawiło że yenn odzyskała moc? Dlaczego wgl straciła tą moc od magii ognia skoro vilgefortz sobie jej używa jak chce? I czego oni byli na końcu zdziwieni emhyrem? Nie wiedzieli że to stary ciri czy co?
0
Wiedźmin serial dyskusja spoilery