0

@Jakchcesz czy on według książek powinien zginąć? albo myszowór?

0

strawpoll chyba zrobił przysiad przy większej ilości opcji, jakieś stronki z ankietami?

0

0

@Janiama raz człowiek napisał legia zamiast legła i już jakieś problemy ze zrozumieniem

0

@Rust_Cohle Legionista będzie miał specjalną redakcji, potwierdzone info

0

@cules100pro zacinają się bardziej niż wiedźmin 3 i fortnite na pełnych

0

@Pawel13sz jakie znowu 20 days of difference? 24-14=10

0

@Sau_Ron phi, zacznę w niedzielę popołudniu to połowę winów za free dostanę

0

W ostatnim meczu, w ostatniej kwalifikacji.. sąsiedzi mnie chyba wyklęli w trakcie, ale warto było xD

https://zapodaj.net/images/dcc4e0b90e0b7.jpg
https://zapodaj.net/images/b5c716b1bf34a.jpg

Streak trwa, ani jednej wl nie opuściłem

0

@Ghotti pis cię ratuje od tego błędu, bądź wdzięczny

23

no ibra to w okolicach trzydziestki już nie jest xD

1

@Jackazz 4gb patch, gothic2 fix 2.6.0, g2notr system pack 1-8, gothic2 player kit 2.6, a gre odpalasz z gothic starter

zrób reinstall gothica, a potem
1. patch 4GB
2. Gothic II fix 2.6.0
3. Gothic II Playerkit 2.6
4. Gothic2NoTR System Pack 1.8.

a moda bez steamów i gogów masz tam gdzie wyżej

6

escalando - wspinaczka
escandalo - skandal

https://zapodaj.net/images/08d7f75de39e0.png

13

@Kidd i znowu odwołajo zp i znowu lewy przekręcony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@wpwelement polecam usprawnić system głosowania, a nie nas wysyłać na zewnątrz, ankiety tutaj jakoś potraficie zrobić

5

@Witekk10 złomowanie o poranku.. to jest to

3

@Sau_Ron to moje boty

2

@Dundersztyc przecież on się domaga od ludzi, żeby przy podawaniu informacji od jakiegoś dziennikarza dopisywali via BI xD

0

@wpwelement kiedy w końcu wprowadzicie wymóg 365 dni obecności konta na stronie, aby móc oddać głos?

0

@kuz to że reklamował tutaj swojego twittera wielokrotnie

4

@Bocheno1 uścisk dłoni prezesa

7

Zgadnijcie kto wstydu nie ma i znowu żebrze na twitterze żeby na niego głosowali na zp rambli.. Człowiek który "NIGDY" nie reklamował tutaj swojego twittera xD

0

@KacperVEB nie zrobisz bo desailly kosztuje 11, a będzie tylko 18, więc zostaje ci 7 a foddery idą po 2/3/5, poza tym desailly idzie po 470k czyli +- tyle ile kosztuje paczka z ikona, nie opłaca się

0

@tomek8756 jakie kiedyś? przecież tak wyglądają rynki

0

FIFA Icon Swaps

Kolejny rok, kolejny raz najlepsza opcja to paczki z fodderem 25x81/82/83 i base/mid icon pack, player picki znerfione i teraz są 1 z 2 zamiast 1 z 3 więc omijajcie je szerokim

0

@Ronmes żadnego

0

@El dominatore zmiana biegu zajmuje sekundę, a jest użyta jako argument do wyższości automatu nad manualem.. Nie wytrzymasz sekundy bez drapania się po jajach? ;)

0

@raben24 równie dobrze możesz wykupić kwaterę na cmentarzu

13

@DaPidejpi odpisuje na pytania o to co robimy o 3 w nocy

0

@Fenelon i do czego ci ta druga ręka, do siedzenia na telefonie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?