Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz czy on według książek powinien zginąć? albo myszowór?
0
strawpoll chyba zrobił przysiad przy większej ilości opcji, jakieś stronki z ankietami?
0
Ankieta
https://www.strawpoll.me/45895121
Obrazek pomocniczy
https://zapodaj.net/images/3742c048301be.png
0
@Janiama raz człowiek napisał legia zamiast legła i już jakieś problemy ze zrozumieniem
0
@Rust_Cohle Legionista będzie miał specjalną redakcji, potwierdzone info
0
@cules100pro zacinają się bardziej niż wiedźmin 3 i fortnite na pełnych
0
@Pawel13sz jakie znowu 20 days of difference? 24-14=10
0
@Sau_Ron phi, zacznę w niedzielę popołudniu to połowę winów za free dostanę
0
W ostatnim meczu, w ostatniej kwalifikacji.. sąsiedzi mnie chyba wyklęli w trakcie, ale warto było xD
https://zapodaj.net/images/dcc4e0b90e0b7.jpg
https://zapodaj.net/images/b5c716b1bf34a.jpg
Streak trwa, ani jednej wl nie opuściłem
0
@Ghotti pis cię ratuje od tego błędu, bądź wdzięczny
23
no ibra to w okolicach trzydziestki już nie jest xD
1
@Jackazz 4gb patch, gothic2 fix 2.6.0, g2notr system pack 1-8, gothic2 player kit 2.6, a gre odpalasz z gothic starter
zrób reinstall gothica, a potem
1. patch 4GB
2. Gothic II fix 2.6.0
3. Gothic II Playerkit 2.6
4. Gothic2NoTR System Pack 1.8.
a moda bez steamów i gogów masz tam gdzie wyżej
6
escalando - wspinaczka
escandalo - skandal
https://zapodaj.net/images/08d7f75de39e0.png
13
@Kidd i znowu odwołajo zp i znowu lewy przekręcony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@wpwelement polecam usprawnić system głosowania, a nie nas wysyłać na zewnątrz, ankiety tutaj jakoś potraficie zrobić
5
@Witekk10 złomowanie o poranku.. to jest to
3
@Sau_Ron to moje boty
2
@Dundersztyc przecież on się domaga od ludzi, żeby przy podawaniu informacji od jakiegoś dziennikarza dopisywali via BI xD
0
@wpwelement kiedy w końcu wprowadzicie wymóg 365 dni obecności konta na stronie, aby móc oddać głos?
0
@kuz to że reklamował tutaj swojego twittera wielokrotnie
4
@Bocheno1 uścisk dłoni prezesa
7
Zgadnijcie kto wstydu nie ma i znowu żebrze na twitterze żeby na niego głosowali na zp rambli.. Człowiek który "NIGDY" nie reklamował tutaj swojego twittera xD
0
@KacperVEB nie zrobisz bo desailly kosztuje 11, a będzie tylko 18, więc zostaje ci 7 a foddery idą po 2/3/5, poza tym desailly idzie po 470k czyli +- tyle ile kosztuje paczka z ikona, nie opłaca się
0
@tomek8756 jakie kiedyś? przecież tak wyglądają rynki
0
FIFA Icon Swaps
Kolejny rok, kolejny raz najlepsza opcja to paczki z fodderem 25x81/82/83 i base/mid icon pack, player picki znerfione i teraz są 1 z 2 zamiast 1 z 3 więc omijajcie je szerokim
0
@Ronmes żadnego
0
@El dominatore zmiana biegu zajmuje sekundę, a jest użyta jako argument do wyższości automatu nad manualem.. Nie wytrzymasz sekundy bez drapania się po jajach? ;)
0
@raben24 równie dobrze możesz wykupić kwaterę na cmentarzu
13
@DaPidejpi odpisuje na pytania o to co robimy o 3 w nocy
0
@Fenelon i do czego ci ta druga ręka, do siedzenia na telefonie? :)