Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 w 2 też jest Pedri ;d
0
@karci0 No przecież nie sprzedaje Busquetsa, ale uważam że powoli się go powinno odstawiać
0
@Emhyr Wtedy może braknąć na Halanda, a zakładamy że go bierzemy.
0
@Rewolucja123 bo Frenkie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak piszę wszystko uzależnione od Dembele/rozwoju Abde
0
@Emhyr wszystko zależy od pozostania Dembele i dalszego stawiania na Abde
0
Czysto teoretycznie, robimy wyprzedaż(Mats, Dest, Depay, Coutinho, Lenglet, Neto, Braithwaite, Mingueza, Umtiti), wykładamy prawie cały budżet na Halanda + podpisujemy na wolnym transferze Onane i Mazraouiego z jakąś symboliczną prowizją, czy uważacie że ten skład byłby zły? Po lewej wersja z Dembele, po prawej gdyby jednak odszedł.
https://zapodaj.net/images/7532491644003.png
Bo ja myślę, że moglibyśmy powalczyć o wszystko, kwestia jak ich trener ułoży, w obronie i tak za wiele się nie zmieni(chyba że jakiś nieoczekiwany zwrot akcji z Araujo), pomocy się tykać nie powinno bo jest git i powinni łapać doświadczenia ile wlezie, a ławka? Abde, Mazraoui, Balde, Busquets, Pique, gk z barcy b, i pewnie jeszcze ktoś się w tej barcy b znajdzie, a w ostatnim czasie przekonaliśmy się, że jednak warto tam zaglądać.
0
Wydawanie wszystkich środków na 1 zawodnika wam nie pasi, ale spójrzcie na to z innej strony, kto zapełni stadiony po odejściu Messiego? Kto przyciągnie sponsorów? Potrzebujemy głośnego nazwiska żeby to rozkręcić, a Ferran takim nie jest. I miejcie na uwadze też to, że jesteśmy licznie kontuzjowani, ale oni w końcu wrócą.
0
@Rust_Cohle chyba raczej złota piłka za reklamowanie rambli xD
0
@Keson A tam odeszło, kamuflują się, co nie @SeeleyBooth? No nie wstydaj się
1
@PatrychoO nawet ryja nie wyciąłeś, co za amatorka
12
@kkbarca A teraz wygramy 7 ;P
3
@JimMorrisonFCB zlot tylko dla zaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Przekaz jest jasny
https://zapodaj.net/images/4884c83e1cf0a.png
0
Ramblowska liga typerów, jednorazowa:
Ramblowy andrut: Nano22
Specjalny andrut redakcji: Janiama
A wy jak obstawiacie?
3
@Hosh a verstappenowi konto usunęli z zawiści
10
@Danny Gaucho to może krakowskim targiem, ja wejdę na miejsce roberta
2
@Chaoss ani twerków
0
@Kusco15 gość ma 52 lata, raczej dużej różnicy nie będzie
0
@Rust_Cohle bo wam wszystko trzeba tłumaczyć, nawet beke z ankiety legionisty
2
@Rust_Cohle https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/763/07B89120-B48D-45FB-AF1D-49AF6CD16790.jpeg
mówisz?
0
@Rust_Cohle ronaldo to może mi oddać co najwyżej złoty dekoder
2
@MesQueUnClub96 powinni mi oddać andruta jeśli mają odrobinę godności
12
ehh, 5 rok z rzędu mnie przekręcili na nominacjach, boli was wielki @Transu96?
13
ehh, 5 rok z rzędu mnie przekręcili na nominacjach, boli was wielki @Transu96
1
@DaPidejpi doszło do błędu, jednak się nie dostałeś, zaraz przeprowadzimy reasumpcje
1
@raben24 cicha jak następnym razem będzie w hejt parku to się pochwali że na rambli też go przekręcili
5
@Rewolucja123 co mogę powiedzieć
https://zapodaj.net/images/1f26f83e3e5bc.png
0
@wpwelement wszystkie nominacje podliczone, żebyś czasem nie myślał ustawiać
7
@gumaz raczej odsiew jak sami tam wleźli
21
Potężny włodarz zabrał głos po losowaniu
http://memytutaj.pl/uploads/2021/12/13/61b761e1a63a0.jpg