0

@Rewolucja123 w 2 też jest Pedri ;d

0

@karci0 No przecież nie sprzedaje Busquetsa, ale uważam że powoli się go powinno odstawiać

0

@Emhyr Wtedy może braknąć na Halanda, a zakładamy że go bierzemy.

0

@Rewolucja123 bo Frenkie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak piszę wszystko uzależnione od Dembele/rozwoju Abde

0

@Emhyr wszystko zależy od pozostania Dembele i dalszego stawiania na Abde

0

Czysto teoretycznie, robimy wyprzedaż(Mats, Dest, Depay, Coutinho, Lenglet, Neto, Braithwaite, Mingueza, Umtiti), wykładamy prawie cały budżet na Halanda + podpisujemy na wolnym transferze Onane i Mazraouiego z jakąś symboliczną prowizją, czy uważacie że ten skład byłby zły? Po lewej wersja z Dembele, po prawej gdyby jednak odszedł.

https://zapodaj.net/images/7532491644003.png

Bo ja myślę, że moglibyśmy powalczyć o wszystko, kwestia jak ich trener ułoży, w obronie i tak za wiele się nie zmieni(chyba że jakiś nieoczekiwany zwrot akcji z Araujo), pomocy się tykać nie powinno bo jest git i powinni łapać doświadczenia ile wlezie, a ławka? Abde, Mazraoui, Balde, Busquets, Pique, gk z barcy b, i pewnie jeszcze ktoś się w tej barcy b znajdzie, a w ostatnim czasie przekonaliśmy się, że jednak warto tam zaglądać.

0

Wydawanie wszystkich środków na 1 zawodnika wam nie pasi, ale spójrzcie na to z innej strony, kto zapełni stadiony po odejściu Messiego? Kto przyciągnie sponsorów? Potrzebujemy głośnego nazwiska żeby to rozkręcić, a Ferran takim nie jest. I miejcie na uwadze też to, że jesteśmy licznie kontuzjowani, ale oni w końcu wrócą.

0

@Rust_Cohle chyba raczej złota piłka za reklamowanie rambli xD

0

@Keson A tam odeszło, kamuflują się, co nie @SeeleyBooth? No nie wstydaj się

1

@PatrychoO nawet ryja nie wyciąłeś, co za amatorka

12

@kkbarca A teraz wygramy 7 ;P

3

@JimMorrisonFCB zlot tylko dla zaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

0

Ramblowska liga typerów, jednorazowa:

Ramblowy andrut: Nano22
Specjalny andrut redakcji: Janiama

A wy jak obstawiacie?

3

@Hosh a verstappenowi konto usunęli z zawiści

10

@Danny Gaucho to może krakowskim targiem, ja wejdę na miejsce roberta

2

@Chaoss ani twerków

0

@Kusco15 gość ma 52 lata, raczej dużej różnicy nie będzie

0

@Rust_Cohle bo wam wszystko trzeba tłumaczyć, nawet beke z ankiety legionisty

0

@Rust_Cohle ronaldo to może mi oddać co najwyżej złoty dekoder

2

@MesQueUnClub96 powinni mi oddać andruta jeśli mają odrobinę godności

12

ehh, 5 rok z rzędu mnie przekręcili na nominacjach, boli was wielki @Transu96?

13

ehh, 5 rok z rzędu mnie przekręcili na nominacjach, boli was wielki @Transu96

1

@DaPidejpi doszło do błędu, jednak się nie dostałeś, zaraz przeprowadzimy reasumpcje

1

@raben24 cicha jak następnym razem będzie w hejt parku to się pochwali że na rambli też go przekręcili

5

0

@wpwelement wszystkie nominacje podliczone, żebyś czasem nie myślał ustawiać

7

@gumaz raczej odsiew jak sami tam wleźli

21

Potężny włodarz zabrał głos po losowaniu

http://memytutaj.pl/uploads/2021/12/13/61b761e1a63a0.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?