Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakub1513 elektroda
0
Tyle razy bartek chciał wydymać bombla włączając go w transfer powrotny neymara, że w sumie mu się nie dziwię że ma nas w styrcie ;f
2
@Huck sprzedać? zapomniałeś powiedzieć bomblowi na którego już czeka czek za podpisanie kontraktu z wolnego transferu, bo po co ma dawać zarobić klubowi skoro sam może dostać za pół roku? ;x
1
@against_modern_football zdjęcie beniza
0
@barcelonaLM tydzień temu jej jeszcze nie było ^^
2
w zeszłym sezonie chciał odejść.. w tym chce zostać, ale coś stoi na przeszkodzie..
https://zapodaj.net/images/96a3fd0122d2f.png
deja vu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore szkoda że nie byli jak za neymara się chcieliśmy wymieniać xD
1
@gorgota renato za dembele i zamień pozycjami z guendouzim dla zgrania
0
@gorgota czemu na ławce trzymasz aouara i davida, a grasz tym klocem cristiano i mane
https://www.futbin.com/22/squad/4415056
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 1,78 cozza, 1,89 kimpembe
0
@Pogba napiwno przyjdzie za friko żeby dać nam zarobić xD pójdzie tam gdzie będzie ważnym zawodnikiem
1
Po co nam ten Zakaria? Na szóstego obok Pedriego, Gaviego, Nico, Busquetsa i Frenkiego? Pomoc to ostatnia pozycja jaką potrzebujemy wzmocnić
1
@jeyx77x Nie widziałem na oczy książek, grałem w gry, ale ten serial najzwyczajniej nie ma sensu i logiki, dlaczego pozbawiona magii dzenifer z siekierką w ręce uwalnia cahira będąc naprzeciwko wojska, króli i czarodziejów po czym sobie tak o odjeżdża na białym koniu? dlaczego są bierni? dlaczego z 20 nowych wiedźminów, których nie powinno być zabijasz akurat tego jednego imiennego z sagi, który przeżył? Dlaczego zabijasz ważnego dla fabuły myszowora? Dlaczego nie trzymasz się żadnych ram czasowych, a postacie przemieszczają się jak po teleportacji? Aktorów których udało im się dobrać dobrze mogę policzyć na palcach jednej ręki, posrana poprawność kolorystyczna, nie wspominając o odzwierciedleniu charakterów postaci, a raczej jego braku.
1
@KapiFCB yepać milfgard, a radowid to stara kurłła, pamiętaj
0
@IronSanHybrid kup se lepiej gilette fusion 5 a nie jakieś wynalazki
2
@Essos dias umarł czy co
1
@AlexDark00 robiłem w poprzedniej fifie, waste of coins
0
@Kgorecki2500 czyli useless, do patrzenia w menu a nie grania, bo się ino wkorfiasz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 useless
1
@Messiah10 a ile ty tego teścia.. no wiesz
1
Ach.. w końcu satysfakcjonująca ilość coinsow..
https://zapodaj.net/images/6bffd77f40e8c.jpg
0
@pauletaa A kto tam jest, bo te kruszwile, pedofile i jasie biedaki mnie nie interesują
2
@TheNekro94 no chyba że klikniesz "przejdź do dyskusji" pod postem, który prowadzi do artykułu, wtedy jest 404, a @codemat ma to w styrcie
4
@BulaKG cyce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/4b97fdb1616b7.png
https://zapodaj.net/images/b0662a723702d.png
0
@Sysia11 jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
2
@Ghotti jakie pryma aprylys, za gaye przychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
ciekawe czy teczki też zmieniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid odezwał się ekspert, co fife odpalił na godzinę xD