1

@Jakub1513 elektroda

0

Tyle razy bartek chciał wydymać bombla włączając go w transfer powrotny neymara, że w sumie mu się nie dziwię że ma nas w styrcie ;f

2

@Huck sprzedać? zapomniałeś powiedzieć bomblowi na którego już czeka czek za podpisanie kontraktu z wolnego transferu, bo po co ma dawać zarobić klubowi skoro sam może dostać za pół roku? ;x

1

@against_modern_football zdjęcie beniza

0

@barcelonaLM tydzień temu jej jeszcze nie było ^^

2



w zeszłym sezonie chciał odejść.. w tym chce zostać, ale coś stoi na przeszkodzie..

https://zapodaj.net/images/96a3fd0122d2f.png

deja vu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore szkoda że nie byli jak za neymara się chcieliśmy wymieniać xD

1

@gorgota renato za dembele i zamień pozycjami z guendouzim dla zgrania

0

@gorgota czemu na ławce trzymasz aouara i davida, a grasz tym klocem cristiano i mane
https://www.futbin.com/22/squad/4415056

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 1,78 cozza, 1,89 kimpembe

0

@Pogba napiwno przyjdzie za friko żeby dać nam zarobić xD pójdzie tam gdzie będzie ważnym zawodnikiem

1

Po co nam ten Zakaria? Na szóstego obok Pedriego, Gaviego, Nico, Busquetsa i Frenkiego? Pomoc to ostatnia pozycja jaką potrzebujemy wzmocnić

1

@jeyx77x Nie widziałem na oczy książek, grałem w gry, ale ten serial najzwyczajniej nie ma sensu i logiki, dlaczego pozbawiona magii dzenifer z siekierką w ręce uwalnia cahira będąc naprzeciwko wojska, króli i czarodziejów po czym sobie tak o odjeżdża na białym koniu? dlaczego są bierni? dlaczego z 20 nowych wiedźminów, których nie powinno być zabijasz akurat tego jednego imiennego z sagi, który przeżył? Dlaczego zabijasz ważnego dla fabuły myszowora? Dlaczego nie trzymasz się żadnych ram czasowych, a postacie przemieszczają się jak po teleportacji? Aktorów których udało im się dobrać dobrze mogę policzyć na palcach jednej ręki, posrana poprawność kolorystyczna, nie wspominając o odzwierciedleniu charakterów postaci, a raczej jego braku.

1

@KapiFCB yepać milfgard, a radowid to stara kurłła, pamiętaj

0

@IronSanHybrid kup se lepiej gilette fusion 5 a nie jakieś wynalazki

2

@Essos dias umarł czy co

1

@AlexDark00 robiłem w poprzedniej fifie, waste of coins

0

@Kgorecki2500 czyli useless, do patrzenia w menu a nie grania, bo się ino wkorfiasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 useless

1

@Messiah10 a ile ty tego teścia.. no wiesz


1

Ach.. w końcu satysfakcjonująca ilość coinsow..

https://zapodaj.net/images/6bffd77f40e8c.jpg

0

@pauletaa A kto tam jest, bo te kruszwile, pedofile i jasie biedaki mnie nie interesują

2

@TheNekro94 no chyba że klikniesz "przejdź do dyskusji" pod postem, który prowadzi do artykułu, wtedy jest 404, a @codemat ma to w styrcie

0

@Sysia11 jak nie posmarujesz to nie pojedziesz

2

@Ghotti jakie pryma aprylys, za gaye przychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

ciekawe czy teczki też zmieniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid odezwał się ekspert, co fife odpalił na godzinę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?