Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr boli? ma boleć
2
@Rewolucja123 "Do tego musi zaoferować więcej, niż samo wyprowadzenie." dorzuciłbym nienaganne utrzymanie się przy piłce, a co wg ciebie oferuje busquets poza wyprowadzeniem? posyła fajne długie piłki, coś jeszcze?
2
@Herato bartka już nie ma
0
@Nerazzurro jeśli ta gra ci nie przynosi przychodów, to wydawanie plnów na pointsy w grze, której żywotność wynosi 1 rok nie jest mądre
2
30 letni Insigne w toronto ;f
3
@Rewolucja123 https://zapodaj.net/images/98b8c23f19024.png
xD
0
@PatrychoO a co jeśli ci powiem, że to był jego najlepszy gimmick ever
0
@PatrychoO jesteś pół roku do tyłu czy co ;f
0
@PatrychoO ?
0
@Rewolucja123 byle gdzie, byleby poszedł
13
@Kluivert_P ciężko żeby komputer na amatorze wylazł
2
@Emhyr oby tebas nie uległ presji
13
@Encore olisadebe
0
@Colon fajne rzeczy były, chcesz apetizer?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11151087#comment-11151087
2
@Roobo wtf
8
@KarwanLaMasia jak cię złapią za rękę to mów że nie twoja ręka, nigdy się nie przyznawaj
1
@taris człowieku, jakie znowu tiki taki, z tym składem?!
1
dobrze atleti, nie dajcie się, dójcie barce fest żeby zrezygnowała sama jak z dembele
1
@DonAndrzejos @SeeleyBooth, i nie miał tylko ma, siedzi cały czas ale nie pisze menda
0
@xSZYMONOx ja kake, nigdy nie powącha murawy
1
@Messibestplayerintheworld cristianu ciągnie manu na dno, cavani jest ideolo na solo szpice to nie, trzeba cristianu wcisnąć
2
jak nie kontuzja to covid i tak w kółko ;d
0
@MarioVeB! worek z bramkami się rozwiąże po przerwie zatem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hubsao siwy bajerant z barcelony musi zbajerować grubego od haalanda żeby wybrał barce
1
barca kręci blefa z moratą żeby odwrócić uwagę i móc spokojnie haalanda negocjować
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@JimMorrisonFCB wszystkie enkory in the mud
0
@DLFCB coutinho to nigdy połowy tej kwoty nie był wart, od tego trzeba zacząć
3
@Atletico123 w kwestii moraty musicie być twardzi jak żelki z biedronki, kto to słyszał wzmacniać rywala którego dzieli od was 1 punkt i z którym walczycie o lm.
0
@lucas/catalan mid card