1

@Emhyr boli? ma boleć

2

@Rewolucja123 "Do tego musi zaoferować więcej, niż samo wyprowadzenie." dorzuciłbym nienaganne utrzymanie się przy piłce, a co wg ciebie oferuje busquets poza wyprowadzeniem? posyła fajne długie piłki, coś jeszcze?

2

@Herato bartka już nie ma

0

@Nerazzurro jeśli ta gra ci nie przynosi przychodów, to wydawanie plnów na pointsy w grze, której żywotność wynosi 1 rok nie jest mądre

2



30 letni Insigne w toronto ;f

0

@PatrychoO a co jeśli ci powiem, że to był jego najlepszy gimmick ever

0

@PatrychoO jesteś pół roku do tyłu czy co ;f

0

0

@Rewolucja123 byle gdzie, byleby poszedł

13

@Kluivert_P ciężko żeby komputer na amatorze wylazł

2

@Emhyr oby tebas nie uległ presji

13

@Encore olisadebe

0

2

@Roobo wtf

8

@KarwanLaMasia jak cię złapią za rękę to mów że nie twoja ręka, nigdy się nie przyznawaj

1

@taris człowieku, jakie znowu tiki taki, z tym składem?!

1

dobrze atleti, nie dajcie się, dójcie barce fest żeby zrezygnowała sama jak z dembele

1

@DonAndrzejos @SeeleyBooth, i nie miał tylko ma, siedzi cały czas ale nie pisze menda

0

@xSZYMONOx ja kake, nigdy nie powącha murawy

1

@Messibestplayerintheworld cristianu ciągnie manu na dno, cavani jest ideolo na solo szpice to nie, trzeba cristianu wcisnąć

2

jak nie kontuzja to covid i tak w kółko ;d

0

@MarioVeB! worek z bramkami się rozwiąże po przerwie zatem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hubsao siwy bajerant z barcelony musi zbajerować grubego od haalanda żeby wybrał barce

1

barca kręci blefa z moratą żeby odwrócić uwagę i móc spokojnie haalanda negocjować
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@JimMorrisonFCB wszystkie enkory in the mud

0

@DLFCB coutinho to nigdy połowy tej kwoty nie był wart, od tego trzeba zacząć

3

@Atletico123 w kwestii moraty musicie być twardzi jak żelki z biedronki, kto to słyszał wzmacniać rywala którego dzieli od was 1 punkt i z którym walczycie o lm.

0

@lucas/catalan mid card

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?