Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://zapodaj.net/images/e98b943d0faed.png
tak właśnie myślałem
11
@Rewolucja123 nie ma sprawy, pożycz tylko 40 melonów na pensje, 20 melonów bonusu dla agenta i kolejne 20 melonów dla naszego pociesznego pierwiastka szklanianu
8
@Tuc jak pół dupy zza krzaka
1
@Azacca zagrać towarzyskie w fifie?
0
pograne
0
zdjął alvesa za nico, a zostawił busquetsa..
0
arrivederci roma
1
@PowerRangers ty bo zordon wam uciekł
2
rewolucja napisał że skywalker i frenkie do zmiany no i cyk, frenkie świetne zgranie, skywalker świetne wykończenie
0
skywalkerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0
Dobra Antonella, pakuj tego Messiego i do domu
0
oddaj Messiego siwy bajerancie
2
ferran umie dobrze ciągnąć widzę
0
Alves zepsuł, ale jeszcze wcześniej zepsuł Alba
0
@clyde to nie oglądaj
0
@Rewolucja123 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11191066#comment-11191087
z tą ręką
3
@Janas11224 już moszna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koksik2700 taki laluś
36
wyliczone wzorem hajty
5
@Huck na rozgrzewkę to jest 0.5 a nie ćwiąkała
1
i nie reaguj na zaproszenia irona, to kotwica fifowska, przegrywa wszystkie mecze
1
@Kurkmen xbox, kupujesz game passa i lecisz
3
@Rewolucja123 mówisz o tych filmikach, których nikt nie ogląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@kkbarca a więc jednak last dance, i antonella nieszczęśliwa też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore jaką całą grę, Messi na 10 i wracamy do 2010
0
@Encore świetny, cudowny, wspaniały
9
@PatrychoO spider man - no trophies
już wkrótce w kinach
2
@Sulimo
xDD
0
@clyde czarować to ja, a nie mnie
0
@Kinginiesta zostaw dzieci niech sobie grają, iron i tak pociągnie każdą drużynę na dno, to kotwica fifowska, wszystkie mecze z nim w składzie przerżnęli do tej pory