1

@KrwawiaceoczyVEB nie nastawiaj się, xavi podobno wielki fan roberto jak i moraty

3

Scrolluje ramble i zabawne jak wszyscy byli przekonani że albo Dembele się nawrócił albo potężny kapitan Roberto się w końcu zdecydował, a tu cyk Umtiti xD

4

@Comfortable_ a od kiedy psg ma top pomoc? bo z tego co mi wiadomo to tylko verratti tam jest +- TOP

0

@wpwelement ty się tam pilnuj bo tylko 3 kliknięcia cię dzielą od pisania oświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@draxidox to jest drugi film, pierwszy nazywał się "leksiu lubi młode widzki" czy jakoś tak i miał niecałe 4 minuty

2

Komentarz usunięty

4

@Danny Gaucho obudził się w tobie poeta? xD

2

@Danny Gaucho oddzielmy bycie ebniętym od bycia pedofilem, bo o to jest cała afera

3

@Rust_Cohle w pierwszym filmie oskarżył go o pedofilie, miały być dobitne dowody, potem konopsky twierdził że go dziewczyna oszukała(xD), potem sobie wymyślił jakąś 13 letnią tyle że żadnej konwersacji nie było(xD)

6

@Encore całym serduszkiem za wardęgą, zachciało się dziecku bawić w wardęgę

8

Coraz głośniej o pozwaniu Konopskyego po jego fejkowych oskarżeniach o pedofilie(film oczywiście już usunięty :)), w grę może wchodzić wielomilionowe odszkodowanie(film konopa był top 1 na czasie + dojdą wyświetlenia z reakcji innych jutuberów i shoterów), bo wizerunek leksia jest w wielu biznesach(a to płatki, a to obozy jakieś, itd.), + urazy mentalne też pewnie dorzuci. Jak mnie to cieszy, że ta glizda przebrzydła prawdopodobnie grubo beknie za to co nawypisywała bez jakiegokolwiek potwierdzenia, jeszcze się chełpi że zgłosił sprawę na policję.. chyba żeby od razu mogli się mu do dupy dobrać za te pomówienia.

1

@IronSanHybrid xDDDDD mocny wbiertal w tej fifce musiałeś dostać

1

@monsterrize Fati to całkiem nieźle wygląda w szpitalu, Dembele zresztą też

1

@Sulimo co tak wysoko

2

@monsterrize "mając ogromny brak od paru sezonów na 9tce"
dobrze że nie mamy braków na skrzydłach od odejścia Neymara

5

@Pilka_jest_okragla zapłać za internet w końcu

1

@cchesterr43 co wstawiłeś? :P

1

@Kondziubarca 100% racji ma, dali swojemu pupilkowi nagrodę pocieszenia za słusznie przegraną zp

1

@Rust_Cohle nie ufam ludziom którzy nie oglądali dragon balla

5

9 stycznia, 02:21, Polska
Czubki dalej puszczają fajerwerki

0

ależ upalny mróz mamy tego lata

7

corner taken quickly xDDDDDDDDD

2

na 1 czerwonej może się nie skończyć, odkleiło im się

2

oj jak boli oj jak boli, o zatrzymali grę to już nie boli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

konopsky manipulant już skasował pierwszy film żeby pozwu nie dostać, ale w internecie nic nie ginie, zrobił z rudego pedofila, żadnych dowodów nie ma, teraz niby go dziewczyna wkręciła(xD), jakąś kolejną wymyślił(tym razem 13-letnią) ale żadnych dowodów, oby mu się za to dobrali do dupy i wyrwali chwasta z internetu

1

jakby to powiedzieć


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

odmłodzony siwy bajerant obok trenera granady ;o

28

@Mixtape zara ci podam numer konta na które trzeba przelać pieniążki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?