1

@Pogba naprawdę myślałeś że stanowski coś ugra? ;x

16

@Jakchcesz złomować i zakładać teczki to każden jeden by chciał, a robić ni ma komu

34

wywalić tych pseudo amigosów z barcy i sprowadzić jedynego prawilnego amigosa, terroryste z rosario

0

@masa11 po tych wszystkich próbach wciśnięcia go w powrót Neymara śmiem twierdzić, że on też obok kasy chce zmienić klub ;x

1

@masa11 Mbappe też się kończy umowa a jakoś go nie odstawiają szejki ze złotej klatki ;x

12

@AdiKingu96 z lm to odpadł kuman

5

Bartomeu jak ja Cię nienawidzę

1

Lekarzy wyepali, pruny nasprowadzali, a kontuzje zostały.. z tej mąki chleba może nie być, 10 za ciężka dla Fatiego

18

Dajcie się im wyszumieć, po dekadzie dostawaniu wbiertalu w lidze biedaki mogą w końcu odsapnąć na chwile.. przed następną dekadą wbiertalu w lidze ;) A elemelent zachlał i leży w rurze, rano posprząta

1

@tbas głupota

2

https://zapodaj.net/images/63536089d5b15.png

człowiek się zastanawia ki wuj, a potem się okazuję że to tylko isco.. esteban flashbacks

https://pbs.twimg.com/media/E-OZy3WVIAE7Pa4?format=jpg&name=large

0

@trolownik Alves TOP, za rok będzie w toty ;x

2

@NaFazieHitman z powrotem

0

@Kusco15 bo znajdzie, choćby się ten stanoski zesrał to i tak się znajdzie miejsce

2

@Kgorecki2500 its a trap

0

@TridenteMSN przestań czyścić historię ;x

0

@Janas11224 klocek w kiblu to nie pomnik

2

Afe to może nas pocałować w pompke, wystawianie zawodników zależy od trenera

1

@Vebrol a to najman nie zmieniał swojego kanału "marcin najman official" na mma vip i na odwrót?

0

@Encore jeśli nie wydymają karty messiego jak rok temu, to nie

1

@taris fenomenalny sezon w interze, zasłużenie

2

Wyciekło toty w fifce, będzie można złożyć full toty na full zgraniu z wyjątkiem lewego na 5 zgrania i jednego pomocnika na 7 zgrania
https://www.futbin.com/22/squad/5015569

ale ogólnie iksDe ten marquinhos, reszta do wybronienia

1

@Sulimo miałem na początku roku, obsłużony perfekcyjnie w aptece bez żadnych konowałów i po tygodniu jak nowy, rutinoskorbin, strepsils, syrop na kaszel i jakieś saszetki do rozpuszczania w wodzie

1

@taris w atletico też, a teraz xavi chce legende realu morate, nie wspominając o tym że eto'o grał w realu czy luis enrique itd.

0

@Esio nie

1

@Encore ten od andruta z la bamby

0

@Encore jest taki jeden co chciał cyce bojarskiej.. ^^

3

@MESSIah16 ale to było uznawane już przed, i to o połowę

0

@Momals11 na kogo głosował Cristianu?

7

@Encore nieźle lewy odklejony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?