Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pogba naprawdę myślałeś że stanowski coś ugra? ;x
16
@Jakchcesz złomować i zakładać teczki to każden jeden by chciał, a robić ni ma komu
34
wywalić tych pseudo amigosów z barcy i sprowadzić jedynego prawilnego amigosa, terroryste z rosario
0
@masa11 po tych wszystkich próbach wciśnięcia go w powrót Neymara śmiem twierdzić, że on też obok kasy chce zmienić klub ;x
1
@masa11 Mbappe też się kończy umowa a jakoś go nie odstawiają szejki ze złotej klatki ;x
12
@AdiKingu96 z lm to odpadł kuman
5
Bartomeu jak ja Cię nienawidzę
1
Lekarzy wyepali, pruny nasprowadzali, a kontuzje zostały.. z tej mąki chleba może nie być, 10 za ciężka dla Fatiego
18
Dajcie się im wyszumieć, po dekadzie dostawaniu wbiertalu w lidze biedaki mogą w końcu odsapnąć na chwile.. przed następną dekadą wbiertalu w lidze ;) A elemelent zachlał i leży w rurze, rano posprząta
1
@tbas głupota
2
https://zapodaj.net/images/63536089d5b15.png
człowiek się zastanawia ki wuj, a potem się okazuję że to tylko isco.. esteban flashbacks
https://pbs.twimg.com/media/E-OZy3WVIAE7Pa4?format=jpg&name=large
0
@trolownik Alves TOP, za rok będzie w toty ;x
2
@NaFazieHitman z powrotem
0
@Kusco15 bo znajdzie, choćby się ten stanoski zesrał to i tak się znajdzie miejsce
2
@Kgorecki2500 its a trap
0
@TridenteMSN przestań czyścić historię ;x
0
@Janas11224 klocek w kiblu to nie pomnik
2
Afe to może nas pocałować w pompke, wystawianie zawodników zależy od trenera
1
@Vebrol a to najman nie zmieniał swojego kanału "marcin najman official" na mma vip i na odwrót?
0
@Encore jeśli nie wydymają karty messiego jak rok temu, to nie
1
@taris fenomenalny sezon w interze, zasłużenie
2
Wyciekło toty w fifce, będzie można złożyć full toty na full zgraniu z wyjątkiem lewego na 5 zgrania i jednego pomocnika na 7 zgrania
https://www.futbin.com/22/squad/5015569
ale ogólnie iksDe ten marquinhos, reszta do wybronienia
1
@Sulimo miałem na początku roku, obsłużony perfekcyjnie w aptece bez żadnych konowałów i po tygodniu jak nowy, rutinoskorbin, strepsils, syrop na kaszel i jakieś saszetki do rozpuszczania w wodzie
1
@taris w atletico też, a teraz xavi chce legende realu morate, nie wspominając o tym że eto'o grał w realu czy luis enrique itd.
0
@Esio nie
1
@Encore ten od andruta z la bamby
0
@Encore jest taki jeden co chciał cyce bojarskiej.. ^^
3
@MESSIah16 ale to było uznawane już przed, i to o połowę
0
@Momals11 na kogo głosował Cristianu?
7
@Encore nieźle lewy odklejony