4

@lukaszbrk po wykreśleniu "najlepszy za rok 2021 i" się zgadzam ze zdaniem

4

Macki Tuska dosięgły nawet fifa the best, fur deutschland

4

Fifa ty się zastanów, ty oszukałaś miliony ludzi

9

Nikt się nikogo nie pyta ile ma fifa the best tylko ile ma złotych piłek, niech se ma tą nagrodę pocieszenia

5

Boli was ta jedenastka? Poczekajcie na toty w fifce

0

Gdzie można kupić jakieś legitne gąbki do słuchawek? I czy to trzeba konkretnie pod model czy są jakieś uniwersalne? Hyper x cloudy jak coś

1

@IronSanHybrid kurłła czyli trzeba będzie 2x nie otworzyć

1

No to wypożyczenie Umtitiego do szpital FC deal done

1

@HighestInTheRoom stary elemelent mocno śpi

1

@RomanHoffer już po ptokach Roman, pociąg zwany Ewą już odjechał

2

@wpwelement z elemelentem

0

@kuba1794 że małysz wróci? ^^

0

@IronSanHybrid amatorzy, najlepsza część to ta w której snape przerywa segz w dorożkach

0

@Gaucho a wcześniej z miłości do dortmundu dymał rennes? ;x

0

@jacobFCB A na ruskich strimach nie tnie

0

@clyde kolejna kotwica ;x

0

@4drian0 jak bierdalło to podobno aż w bytomiu było widać

1

@Rewolucja123 wszyscy 4 do wye....

0

@PizzerMan no i dlaczego w końcu?

0

@koksik2700 tydzień przed toty otworzyłeś? xD

0

@Lisek nie wiem jak z podatkami, ale bezpośrednio od realu by nie dostał więcej gdyby przybył za Free?

0

O jaki piękny materiał



Ten łeb pewnie jeszcze beknie za rozprowadzanie "pornografii" na swoim discordzie xD

2

@Emhyr mnie, umiem ze łba walnąć, z łokcia zresztą też

0

@Kitek1640 dickus maximus

42

pewnie own goal

5

@Rewolucja123 matko bosko, mini hagrid xD

3

@Danny Gaucho teraz wyśle do konopskyego i on zrobi z Tobą porządek

1

@Essos modric

5

@Danny Gaucho too late, poszło do teczki

0

@Danny Gaucho dobry ten kaszelek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?