Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comfortable_ ano widzę, jak to na premiumie
0
Najważniejsze zmiany podczas przerwy ̶o̶b̶i̶a̶d̶o̶w̶e̶j̶ technicznej
https://zapodaj.net/images/549b4b066e4e4.png
40
Także ten
https://zapodaj.net/images/8d00c7c6d24eb.png
3
@wpwelement to niezła godzina, razy 6
33
doszli do wniosku, że to licznik ludzi hamował stronę xD
0
pikobelo
0
@clyde ja nie, choćby wuj na wuju stanął
2
@AllBundy lepiej odpalić w 12, fajniejsze karcioszki są
7
@VamosRakieta lepiej jakby wydali wtedy tą kasę na neymara niż połowę tego na griezmanna
0
@kryhaa ale żeby było jasne, obok niego dalej będzie kimpembe xD
2
Komentarz usunięty
0
@grejtxkrzychu nie będzie turnieju, ta fifa jest zje... ponad limity
0
@Rust_Cohle za późno, poszło do teczki
2
A wy co somsiady, dalej złoty kimpembe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/3064f4520a18f.jpg
0
@DonAndrzejos Deja vu
0
Znowu Morata?
1
@Criss18Barca my ni panimaju ;)
3
@Worny słuchaj Messi głupia sprawa, kasę to każden jeden by chciał, a strzelać ni ma komu, musisz wrócić
17
@jacobFCB Eto'o all day every day
1
@Rewolucja123 Dlatego Busquets nie powinien tam grać.
17
@Mario96w somsiad, sprawa jest
https://latestceleb.com/wp-content/uploads/2021/10/36b3c2b23ca14e895c6ab4ce5c43b8b5.jpg
25
Wynoszenie Alemanego na piedestał, człowieka który NORMALNIE wykonuje swoje obowiązki, pokazuje tylko jak bardzo niekompetentni ludzie byli przez ostatnie lata w Barcelonie.
1
@PatriBarca LO to nie jest najważniejsza pozycja w drużynie
2
Śpd to najważniejsza pozycja w drużynie, dlatego to Busquets musi odejść w pierwszej kolejności z Amigosów. Zanim podejmiemy jakieś radykalne kroki względem Frenkiego, trzeba na niego zdecydowanie postawić na pozycji Busquetsa, ot co.
2
Factos
9
Boli was wielki frenkie?
0
@Joe_Barbaro jeszcze nie jest za późno
0
@kkbarca
także ten
2
@VamosRakieta ale domowe, a nie te pizdryki ze sklepu
12
Ktoś dzwoni do drzwi, wychodzę ale nikogo nie ma ino widzę że paczka leży, a przecież nic nie zamawiałem..
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4
dowcipnisie jedne