2

@Comfortable_ ano widzę, jak to na premiumie

0

Najważniejsze zmiany podczas przerwy ̶o̶b̶i̶a̶d̶o̶w̶e̶j̶ technicznej
https://zapodaj.net/images/549b4b066e4e4.png

40

3

@wpwelement to niezła godzina, razy 6

33

doszli do wniosku, że to licznik ludzi hamował stronę xD

0

pikobelo

0

@clyde ja nie, choćby wuj na wuju stanął

2

@AllBundy lepiej odpalić w 12, fajniejsze karcioszki są

7

@VamosRakieta lepiej jakby wydali wtedy tą kasę na neymara niż połowę tego na griezmanna

0

@kryhaa ale żeby było jasne, obok niego dalej będzie kimpembe xD

2

Komentarz usunięty

0

@grejtxkrzychu nie będzie turnieju, ta fifa jest zje... ponad limity

0

@Rust_Cohle za późno, poszło do teczki

2

A wy co somsiady, dalej złoty kimpembe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/3064f4520a18f.jpg

0

@DonAndrzejos Deja vu

0

Znowu Morata?


1

@Criss18Barca my ni panimaju ;)

3

@Worny słuchaj Messi głupia sprawa, kasę to każden jeden by chciał, a strzelać ni ma komu, musisz wrócić

17

@jacobFCB Eto'o all day every day

1

@Rewolucja123 Dlatego Busquets nie powinien tam grać.

25

Wynoszenie Alemanego na piedestał, człowieka który NORMALNIE wykonuje swoje obowiązki, pokazuje tylko jak bardzo niekompetentni ludzie byli przez ostatnie lata w Barcelonie.

1

@PatriBarca LO to nie jest najważniejsza pozycja w drużynie

2

Śpd to najważniejsza pozycja w drużynie, dlatego to Busquets musi odejść w pierwszej kolejności z Amigosów. Zanim podejmiemy jakieś radykalne kroki względem Frenkiego, trzeba na niego zdecydowanie postawić na pozycji Busquetsa, ot co.

2

Factos

9

Boli was wielki frenkie?

0

@Joe_Barbaro jeszcze nie jest za późno

0

@kkbarca


także ten

2

@VamosRakieta ale domowe, a nie te pizdryki ze sklepu

12

Ktoś dzwoni do drzwi, wychodzę ale nikogo nie ma ino widzę że paczka leży, a przecież nic nie zamawiałem..

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/DUzKHSZajPwNvhBHnWR9TU6BgfHXmozB.mp4

dowcipnisie jedne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?