2

@dv7wisnia dzizus..

22

@Zip kupowałem tam kiedyś browca, i był tam też taki paweł, ale on kupował cole

2

@IronSanHybrid wiesz co jest dnem? jak złamiesz rękę, a w rubryczkę ci wpisują covid

0

@IronSanHybrid człowiek się uczy całe życie, nauczysz się, no chyba że mówimy o fifie, wtedy nie

4

Komentarz usunięty

1

@igor69 najman klepał w mate

4

Z dobrych wieści: trafiłem 2 kolejne karty TOTY
Ze złych wieści:
https://zapodaj.net/images/52b5893a95f0b.jpg

17

licznik wrócił, serwery znowu bedo leżeć

0

@IronSanHybrid ty miałeś kupić wormsy i uch

0

@Medium wyżej od Messiego? xD

16

tego się już nie odzobaczy
https://zapodaj.net/images/745cc58636e88.png

0

@SamuraJack i nie ma obok siebie Benzemy w sztosie

0

Adama to taki Vinicius, tyle że szybszy i większy

0

@Rastafarnianin uja gotowe, już dzisiaj leżały parę minut

0

@PatrychoO najlepszych*

0

0

@PatrychoO ty słabiaku

11

5

@HERORICH2 bydlak stanowski chciał przekupić burmistrza, a potem się okazało że to była zasadzka burmistrza żeby podali sobie ręce z najmanem

2

i już pierwszy przysiad nowej serwerowni polskiego ładu

0

@fart beznadziejne

0

@Mr8lack muehehe

2

Czas poddać chomika prawdziwemu testowi
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425

1

@Pawel13sz too late bro, poszło do teczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

https://zapodaj.net/images/040805b5cb7ad.png
chłop nie wiedział co robić przez godzinę, to co do jasnej ciasnej mógł robić przez 6!? czy on wgl jeszcze żyje?! elemelencie odezwij się
@wpwelement

2

6

Najpierw że godzina, potem że o 21, potem że o 23, kurłła te teczki się same robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Sulimo kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera

1

Pewnie odpowiednie służby im się dobrały do dupy, że licznik cofany był to usunęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?