0

@kowal3 to powiedz coś o hitlerze

0

@ObiwanKenobi piękny to screen, nie zapomnę go nigdy

1

@szela1899 dali taką customizację postaci tylko po to, by móc ją zobaczyć jak się podejdzie do lustra xD

0

@szela1899 wprowadzili w końcu widok Z 3 osoby?

0

1

@Deviler winszuje, ja się dowiedziałem że im więcej banów na rambli tym lepszy drop w fifie, no i się potwierdziło, nie żebym was podpuszczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

1

@LukaszFan bo wy myślicie że po pijaku to gość racjonalnie myśli i jest świadom swoich decyzji xD

0

A kto to wrócił


10

@Striker podobno to samo mówił do teixeiry, zanim ten mu zabrał pas

0

Komentarz usunięty

1

@PatrykBarca zanim się zrobi kotleta najpierw trzeba mięso ubić ;x

1

@escarabajo wiedza i elokwencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Komentarz usunięty

2

@PatrychoO ruscy streamerzy: oh no, anyway

1

@Nazio87 piszesz tak jakby go ktoś używał ;x

3

@Pogba przez 48 to i tak ci nawet nie odpowiedzą

4

@Sau_Ron balea to go wystawimy do turnieju w golfa, może coś zarobi

1

@Sau_Ron mogliby mu już dać jakiegoś speciala ^^

0

Człowiek trafił Cafu mida i się cieszy, wstawia za Kimpembe na 2 mecze po czym wraca do Kimpembe bo ten lepszy.. ciężar

1

@tomek8756 15 jeszcze ujdzie.. byś zobaczył ile przy drodze biorą za "na pączka" ^^

0

@agaFCB zaraza

3

W świętego Mikołaja też wierzą?

0

@FCB24 chyba eto

3

0

@Messibestplayerintheworld Alba/Adama/Fati, Auba też grywał na skrzydle

0

@Kgorecki2500 gaya chce przedłużyć podobno

0

@JimMorrisonFCB theo dla mnie był najlepszym LO w poprzednim sezonie

1

Theo Hernandez/Grimaldo
Kounde/De Ligt
Haaland/Jonathan David
3 transfery i jesteśmy w domu(ta wiem, Alves stary bla bla, 2 lata myślę jeszcze pogra)

2

@OsamaDembele jest słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?