Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kowal3 to powiedz coś o hitlerze
0
@ObiwanKenobi piękny to screen, nie zapomnę go nigdy
1
@szela1899 dali taką customizację postaci tylko po to, by móc ją zobaczyć jak się podejdzie do lustra xD
0
@szela1899 wprowadzili w końcu widok Z 3 osoby?
0
@TheNekro94 Panie, jakie pół roku
https://zapodaj.net/images/b0421b4d8da86.jpg
1
@Deviler winszuje, ja się dowiedziałem że im więcej banów na rambli tym lepszy drop w fifie, no i się potwierdziło, nie żebym was podpuszczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hehe, co tam somsiady
https://zapodaj.net/images/fcdefdaf66da7.jpg
1
@LukaszFan bo wy myślicie że po pijaku to gość racjonalnie myśli i jest świadom swoich decyzji xD
0
A kto to wrócił
10
@Striker podobno to samo mówił do teixeiry, zanim ten mu zabrał pas
0
Komentarz usunięty
1
@PatrykBarca zanim się zrobi kotleta najpierw trzeba mięso ubić ;x
1
@escarabajo wiedza i elokwencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Komentarz usunięty
2
@PatrychoO ruscy streamerzy: oh no, anyway
1
@Nazio87 piszesz tak jakby go ktoś używał ;x
3
@Pogba przez 48 to i tak ci nawet nie odpowiedzą
4
@Sau_Ron balea to go wystawimy do turnieju w golfa, może coś zarobi
1
@Sau_Ron mogliby mu już dać jakiegoś speciala ^^
0
Człowiek trafił Cafu mida i się cieszy, wstawia za Kimpembe na 2 mecze po czym wraca do Kimpembe bo ten lepszy.. ciężar
1
@tomek8756 15 jeszcze ujdzie.. byś zobaczył ile przy drodze biorą za "na pączka" ^^
0
@agaFCB zaraza
3
W świętego Mikołaja też wierzą?
0
@FCB24 chyba eto
3
@barpol11 rewolucja po przeczytaniu twojego posta
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kfR49Qlq3YL6xCcoCjaNSBJMTih5P4ws.jpg
0
@Messibestplayerintheworld Alba/Adama/Fati, Auba też grywał na skrzydle
0
@Kgorecki2500 gaya chce przedłużyć podobno
0
@JimMorrisonFCB theo dla mnie był najlepszym LO w poprzednim sezonie
1
Theo Hernandez/Grimaldo
Kounde/De Ligt
Haaland/Jonathan David
3 transfery i jesteśmy w domu(ta wiem, Alves stary bla bla, 2 lata myślę jeszcze pogra)
2
@OsamaDembele jest słaby