Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 in the mud
5
@Michael24 niespełnione marzenie Barcelony swego czasu
0
@JohnnyBarca był bodajże taki sezon że po 1 rundzie byli 1 w tabeli, a po 2 rundzie spadli z ligi ;f
1
@gumaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LionelM95 zabielski z polakiem przywiązali nachlaną do nieprzytomności laske do rusztowania i ją wykorzystali seksualnie, a polak potem miał wszystkich posprzedawać jeszcze w sądzie
0
@Pawel13sz z tym wykończeniem to on może compete'ować z brożkiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Clue żadnego bo na rynku są pół darmo, 15 za Prime picka + 25x82 lub 25x81,82,83 + ikona za 8
0
@gumaz chyba niekompetencja
1
@Rust_Cohle A potem rew bo lag xD
0
@Sulimo chyba ty, tylko jinno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@gumaz prysznic, szybciej i wygodniej
9
Ciężkie jest życie fifacza.. na szczęście byłem twardy jak żelki z biedronki
https://zapodaj.net/images/e7f4c2804e583.jpg
1
@Pawci023x kimpembe na 7 zgrania, lub z donnarummą na full zgrania jeszcze lepiej, a z hakimim to już wgl utopia
9
@Nefir i regularnie aspiruje do podstawowej 11 fc szpitalu
3
Komentarz usunięty
0
@Joe_Pesci ale co jakaś gala fajter czy co gdzie
0
@Joe_Pesci O co
0
Jak zagrał Auba poza bramkami? Czy odzyskał szybkość, czy dalej jest zwrotny jak wóz z węglem?
0
@PatrychoO w sensie ciężka kontuzja i odejście do atletico z dopłatą?
1
@Clue dalej mamy, manekin-słup-no goal
1
@MesQueUnClub96 dostałeś ofertę kasacji konta?
4
@jedrek7000 a wszystko na streamie z pierdla
9
i ten krasnal co mina xDDDDDD
0
kasjo rekord sfejkował na 7:0 xD
3
iksDe
2
jaś zniszczył typa xD
2
@ciema dobrze wiedzieć, dobranoc