Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@masq sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
0
@clyde no i co wyczytałaś
13
@Abominacja A na miejscu jak strzelali do przedszkoli, ambulansów, rozjeżdżali cywili czołgami, itd to się nie zorientowali że to nie są ćwiczenia
8
@taris https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15814946677UWoji4XFVRof5oh5sImxp.jpg
że się tak wyrażę
6
@Barwindg wkleja bez czytania?
0
@tigerekxd ja ci odpisałem serio, są filmiki jak stoją bez paliwa i ukraińcy bezczelnie do nich podchodzą i kręcą bekę "podwieźć na rosję może?" albo jak się zataczają gdy proszą o jedzenie
0
@tigerekxd ruskim się skończyło paliwo i chodzili od płota do płota za paliwem, ewidentnie zaprawieni panem tadeuszem
1
@ciema ryzykowne, ja tak kiedyś rozsyłałem prawdziwe oblicze bi na pw i spadłem z rowerka
1
@MESSIah16 panie, ale ja tylko ruskie strimy
10
@Kapitan hawk a potem przyjdzie ci boras z polem i powiedzą ale spójrzcie na takiego jorginho
0
@Rust_Cohle ta jasne, stepująca pewnie
0
@Rust_Cohle ciekawe skąd te ubranka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 ale jak, tak sama z siebie? xD
3
@kamyk_23 usuń że nie żałujesz, bo za to też są ferie
0
@clyde ja dzisiaj jadę do maczka po fryteczki, nuggetsy i colke, za 38.50 a co
2
@DaPidejpi teraz chwalimy, a na wyborach przypomną jaki to sukces odnieśli podczas wojny ;)
2
@Bykunn Rosji też to pasuje bo i tak to sobie będą przypisywać
3
@Hubsao bo za filmiki z mordowania tu jest wieczne odpoczywanie
0
@AmigoBlancos tak właśnie myślałem że nie szanujcie Ukraińców, nawet w tej chwili próby mu odmawiacie minut?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mr8lack on to jest jak ta krowa co głośno ryczy, ale mało mleka daje
0
@wpwelement ale ty doskonale wiesz jakie kwestie ja chce poruszyć i że wymagają one udziału społeczności, a nie tylko i wyłącznie mojego widzi mi się, bity tydzień na odwołaniu tłumaczyłem zamiast przytaknąć za skrócenie banana
5
@wpwelement Najpierw dialog, potem kasowanie, a nie na odwrót
0
@Nano22 A co to za propaganda, nie ma takiego reżysera co za każdy film dostaje nagrody, pewnie w układy z elemelentem wszedłeś żeby nie złomować na bambli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Nano22 where film from la bamba
0
@masq jakiej mobilce? Przecież ją zlikwidowali
1
@Ghotti moich mi nie wykradajo ^^
4
@masq napiwno ktokolwiek trzyma jakieś tajemnice rządowe w miejscu które można zhakować, na takie rzeczy są fizyczne teczki w ukrytych bunkrach czy cuś
9
@tomek8756 jak przyjdzie kanar to teraz trzeba mówić ja ni panimaju ^^
3
Mógłby ktoś wymienić produkty użytku codziennego które są pochodzenia rosyjskiego? Alkohole mnie nie interere
24
@TheNekro94 A wtedy wjedzie superliga, cała na biało